Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RomanHoffer w nocy się spi a nie pracuje złota zasada
2
@damian16161212 zawsze możesz nie oglądać przecież nikt cię zmusza. Ja będę oglądał zawsze jakby nie grali
0
@TeDer mało wiesz. Skoro jest zdolny do gry to gra prosta sprawa. Trener to nie lekarz . Widziałeś kiedyś żeby po 2 tygodniach kontuzji ktoś był wprowadzany następne 2 tygodnie?jeżeli jest dłuższą kontuzja to tak ale nie 2 tygodnie
2
@Survier ooo to skrzydłowi widze z krwi i kości szybkość i drybling
0
@Pewex szczególnie z sheriffem
9
Powinni cały sztab medyczny po prostu delikatnie mówiąc pogonić
1
@RR pajeczyny odgarniesz i pukasz
2
15 lat temu mógł być słabym trenerem teraz jest innym jednak trochę doświadczenia zebrał. Wiem po sobie 3 lata temu jak zaczynałem to trenowałem inaczej a teraz widzę jakie popełniałem błędy lata praktyki robią swoje
0
@equwesta a traci? Jaki jest hiszpan w realu który się wybija ?
0
@Kris95FCB nie no lepiej wystawiać tych co grali w 3 lidze hiszpańskiej tak?
0
@Kris95FCB nie porównuj levante do Benfici i składu jaki wychodzi. Bo to jest LM i chyba nie myślałeś że będą grali składem gdzie każdy będzie miał 20 lat
0
@Arnold1234 wystaw lepszych . Dawaj!!! Pośmiejemy się
0
@Batys jest ale taki glupi i nie robi Barcelonie pod górkę przynajmniej jak narazie. Druga sprawa nie mogę oboje przegrać hehe
5
@Momals11 nigdy w życiu. Kto by tam nie grał dopóki tam będzie szejk
0
@daro22 napisałem jeżeli będą wygrywali
0
@daro22 skoro wrócę wszyscy kontuzjowani i będą wygrywać to dlaczego rudy ma polecieć skoro będą wygrywać?
0
@NKing rozumiem kiedyś było lepiej ale wtedy też cieszyliśmy ze zwycięstwa z levante czy moze się mylę?
0
@Ciule123 trzeba było podpisać umowę u notariusza i wszystko w temacie
0
@baartekk97 mecz będę reszty nie @Felipe_PL nie musze być modny ani błyszczeć jak Ty
0
Jaki mecz pokazują w środę na tvpis?
1
@Laza czy ty siebie słyszysz? Przecież to i tak koeman tym zarządzał.
6
@NKing a co mamy się smucić zw wygrali bo nie rozumiem. Wygralibyśmy 10 spotkań z rzędu to i tak byśmy się cieszyli z 11 z levante . Bezsensu komentarz
3
@macio_944 pamiętaj że to liga ogórkowa
0
@JaroCoach bo za dobry jest na levante
0
@krawczykPSG z tego zwycięstwa w samej końcówce. Skład kosmos. Oni wszystkie mecze powinni wygrać po 4 najmniej a tu takie męczarnie.
0
@KidusFCB Kuba myślę będzie ok
1
@kielon93 mają ogarniętego trenera. Dali mu czas i mimo niepowodzeń nie wyrzucili ma wolna rękę i decyduje jak co ma wyglądać. Oczywiście to nie tylko zasługa trenera
18
Styl Barcelony musi być tylko ze styl Barcelony już dawno zginął i żaden klub już tak nie gra a ci dalej swoje .trener związany z klubem zawodnik nie ma dna Barcy itp itd. Ręce opadają. Valdes był związany z klubem a nie trenuje nigdzie. Rivaldo dużo gada bierzmy jego
0
@Encore ja jestem fanem. Polak rodak i kibicuję mu bardziej niż komu innemu
1
Komentarz usunięty