0

@RomanHoffer w nocy się spi a nie pracuje złota zasada

2

@damian16161212 zawsze możesz nie oglądać przecież nikt cię zmusza. Ja będę oglądał zawsze jakby nie grali

0

@TeDer mało wiesz. Skoro jest zdolny do gry to gra prosta sprawa. Trener to nie lekarz . Widziałeś kiedyś żeby po 2 tygodniach kontuzji ktoś był wprowadzany następne 2 tygodnie?jeżeli jest dłuższą kontuzja to tak ale nie 2 tygodnie

2

@Survier ooo to skrzydłowi widze z krwi i kości szybkość i drybling

0

@Pewex szczególnie z sheriffem

9

Powinni cały sztab medyczny po prostu delikatnie mówiąc pogonić

1

@RR pajeczyny odgarniesz i pukasz

2

15 lat temu mógł być słabym trenerem teraz jest innym jednak trochę doświadczenia zebrał. Wiem po sobie 3 lata temu jak zaczynałem to trenowałem inaczej a teraz widzę jakie popełniałem błędy lata praktyki robią swoje

0

@equwesta a traci? Jaki jest hiszpan w realu który się wybija ?

0

@Kris95FCB nie no lepiej wystawiać tych co grali w 3 lidze hiszpańskiej tak?

0

@Kris95FCB nie porównuj levante do Benfici i składu jaki wychodzi. Bo to jest LM i chyba nie myślałeś że będą grali składem gdzie każdy będzie miał 20 lat

0

@Arnold1234 wystaw lepszych . Dawaj!!! Pośmiejemy się

0

@Batys jest ale taki glupi i nie robi Barcelonie pod górkę przynajmniej jak narazie. Druga sprawa nie mogę oboje przegrać hehe

5

@Momals11 nigdy w życiu. Kto by tam nie grał dopóki tam będzie szejk

0

@daro22 napisałem jeżeli będą wygrywali

0

@daro22 skoro wrócę wszyscy kontuzjowani i będą wygrywać to dlaczego rudy ma polecieć skoro będą wygrywać?

0

@NKing rozumiem kiedyś było lepiej ale wtedy też cieszyliśmy ze zwycięstwa z levante czy moze się mylę?

0

@Ciule123 trzeba było podpisać umowę u notariusza i wszystko w temacie

0

@baartekk97 mecz będę reszty nie @Felipe_PL nie musze być modny ani błyszczeć jak Ty

0

Jaki mecz pokazują w środę na tvpis?

1

@Laza czy ty siebie słyszysz? Przecież to i tak koeman tym zarządzał.

6

@NKing a co mamy się smucić zw wygrali bo nie rozumiem. Wygralibyśmy 10 spotkań z rzędu to i tak byśmy się cieszyli z 11 z levante . Bezsensu komentarz

3

@macio_944 pamiętaj że to liga ogórkowa

0

@JaroCoach bo za dobry jest na levante

0

@krawczykPSG z tego zwycięstwa w samej końcówce. Skład kosmos. Oni wszystkie mecze powinni wygrać po 4 najmniej a tu takie męczarnie.

0

@KidusFCB Kuba myślę będzie ok

1

@kielon93 mają ogarniętego trenera. Dali mu czas i mimo niepowodzeń nie wyrzucili ma wolna rękę i decyduje jak co ma wyglądać. Oczywiście to nie tylko zasługa trenera

18

Styl Barcelony musi być tylko ze styl Barcelony już dawno zginął i żaden klub już tak nie gra a ci dalej swoje .trener związany z klubem zawodnik nie ma dna Barcy itp itd. Ręce opadają. Valdes był związany z klubem a nie trenuje nigdzie. Rivaldo dużo gada bierzmy jego

0

@Encore ja jestem fanem. Polak rodak i kibicuję mu bardziej niż komu innemu

1

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?