Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Criss18Barca tylko ze w styczniu pewnie ściągną gwiazdy i nie spadną
0
@Bulos11 użyj innych, typu real jest w lepszej będzie ciężko w niedzielę. Inaczej brzmi niż przegramy 3 czy 4 do 0 ? Ale każdy kto przeczyta inaczej to odbierze
1
@Bocheno1 zwracam honor
0
@Bulos11 bo jak czytam takie brednie kibiców przynajmniej oni siw tak nazywają bo dla mnie to zadni kibice to się spinam
0
@Cou7_ley jeżeli wygrają to się opłaca
3
@Bocheno1 przeczytałem o brmakrzu i już przestałem dalej bo zaczynasz od bredni . Przy ilu bramkach zawinił?
1
@Bulos11 możesz ale kibic nie ciśnie beki ze swojego zespołu głupimi tekstami
6
Komentarz usunięty
3
@marcinbarca1984 brawo ale 75% ludzi tutaj jest z przyzwyczajenia a 25 % to prawdziwi kibice
0
@jeonek gdzie był coman 7 lat temu i jak grał?odpowiedź w juve grając znaczy będąc w zespole
1
@adukla patrz dest chwilę wcześniej
0
@B jak BARCA jest mało ruchu przecież to widać gołym okiem
1
Proste wymyślą mundial co dwa lata to niech reprezentację się zgadają i najlepszych dalej wysyłają co 4 lata na drugie niech jada sobie młodzieżówki lub gracze z drugiej listy żeby selekcjoner mógł sobie ich obserwować
0
@Janas11224 jaki Piast?
0
@Messibestplayerintheworld i real będzie beż napastnika haha
0
@Greenalley i co 3 mecze mają zwrócić koszty ?
0
@Janiama siatkarzy mamy też kozackich
0
@Cvzx No to pograli
0
@TylkoBarca7273 na kwiecień może tak
0
@AxelF już widzę jak laporta i inni robią to dobrowolnie
0
@AxelF rozumiem ale tam zmusiłbym ich do chodzenia na mecze przynajmniej bym spróbował a nie płaszczył się przed nimi
0
@Momals11 9 tylko dlatego że zawsze mozna zarobić więcej
2
@l0Messini jak się boi to nie może zgasić
0
@AxelF skoro teraz na słabsze mecze przychodzi 40tys to jak będę miał stadion na 60 tys to z automatu będzie mniej na trybunach? Nie przyjdzie dalej 40 tys a inaczej będzie to wyglądało niz prawie pusty stadion. Skoro nie przychodzą to po sezonie wyrzucam ich z karnetem i daje następnym. Powiedzmy skoro masz karnet to musisz być np. na 70% spotkań jeżeli nie to out
0
@Greenalley to niech zwiększa kosztem innych miejsc .jaki ma sens stadion na 110 tys jak na trybunach będzie 60 tys ludzi ?
7
Dlatego nie ma sensu budować większego stadionu na trzy mecze w sezonie żeby się zapełnił
1
@Rust_Cohle a to przepraszam
0
@Stagiryta jak to jak analizujesz jej rozegrane mecze a nie tabelę
0
@Rust_Cohle szkoda że podałeś to po meczu
0
@Rust_Cohle w stacjonarnym