2

@Criss18Barca tylko ze w styczniu pewnie ściągną gwiazdy i nie spadną

0

@Bulos11 użyj innych, typu real jest w lepszej będzie ciężko w niedzielę. Inaczej brzmi niż przegramy 3 czy 4 do 0 ? Ale każdy kto przeczyta inaczej to odbierze

1

@Bocheno1 zwracam honor

0

@Bulos11 bo jak czytam takie brednie kibiców przynajmniej oni siw tak nazywają bo dla mnie to zadni kibice to się spinam

0

@Cou7_ley jeżeli wygrają to się opłaca

3

@Bocheno1 przeczytałem o brmakrzu i już przestałem dalej bo zaczynasz od bredni . Przy ilu bramkach zawinił?

1

@Bulos11 możesz ale kibic nie ciśnie beki ze swojego zespołu głupimi tekstami

6

Komentarz usunięty

3

@marcinbarca1984 brawo ale 75% ludzi tutaj jest z przyzwyczajenia a 25 % to prawdziwi kibice

0

@jeonek gdzie był coman 7 lat temu i jak grał?odpowiedź w juve grając znaczy będąc w zespole

1

@adukla patrz dest chwilę wcześniej

0

@B jak BARCA jest mało ruchu przecież to widać gołym okiem

1

Proste wymyślą mundial co dwa lata to niech reprezentację się zgadają i najlepszych dalej wysyłają co 4 lata na drugie niech jada sobie młodzieżówki lub gracze z drugiej listy żeby selekcjoner mógł sobie ich obserwować

0

@Janas11224 jaki Piast?

0

@Messibestplayerintheworld i real będzie beż napastnika haha

0

@Greenalley i co 3 mecze mają zwrócić koszty ?

0

@Janiama siatkarzy mamy też kozackich

0

@Cvzx No to pograli

0

@TylkoBarca7273 na kwiecień może tak

0

@AxelF już widzę jak laporta i inni robią to dobrowolnie

0

@AxelF rozumiem ale tam zmusiłbym ich do chodzenia na mecze przynajmniej bym spróbował a nie płaszczył się przed nimi

0

@Momals11 9 tylko dlatego że zawsze mozna zarobić więcej

2

@l0Messini jak się boi to nie może zgasić

0

@AxelF skoro teraz na słabsze mecze przychodzi 40tys to jak będę miał stadion na 60 tys to z automatu będzie mniej na trybunach? Nie przyjdzie dalej 40 tys a inaczej będzie to wyglądało niz prawie pusty stadion. Skoro nie przychodzą to po sezonie wyrzucam ich z karnetem i daje następnym. Powiedzmy skoro masz karnet to musisz być np. na 70% spotkań jeżeli nie to out

0

@Greenalley to niech zwiększa kosztem innych miejsc .jaki ma sens stadion na 110 tys jak na trybunach będzie 60 tys ludzi ?

7

Dlatego nie ma sensu budować większego stadionu na trzy mecze w sezonie żeby się zapełnił

1

@Rust_Cohle a to przepraszam

0

@Stagiryta jak to jak analizujesz jej rozegrane mecze a nie tabelę

0

@Rust_Cohle szkoda że podałeś to po meczu

0

@Rust_Cohle w stacjonarnym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?