1

@IronSanHybrid powiem tak inny samsung o mocy 200w 2.1 i ja już jestem zadowolony wszystko zależy do czego chcesz mieć taki zestaw

0

@MesQueUnClub96 nie z ławki nie strzeli

0

@Ghotti a ja właśnie myślę inaczej. Bo z tego zadowolony jest twój szef bo nie traci na to pieniędzy. A twoja wypłata właśnie jest mniejsza chyba że dojeżdżasz sporo km do pracy więc może wyjdziesz na to samo

0

@Ghotti tylko szkoda ze z twoim prądem twoja wodą twoja cherbata kawa itp a nie szefa hihi

0

@Ghotti pewnie jakaś fajna dupa jest w pracy haha ale zauroczenie minie i skończy się twoja chęć

1

@El dominatore ty po 19 do spania

0

@bartas97 hehe dobre sobie

0

@Herato podobno w katarze maja taka skoncznie wybudowac

0

@Pogba dobrze ze ty jesteś z Man Utd

1

@Pilka_jest_okragla bardzo fajny pokazuje jaki z niego kibic. Kibic sukcesu.

1

@Pustelnik musimy przyznać futbol sie strasznie wyrównał hehehe

0

@mekston a tfu benzyna

2

Trybuny i może dołączyć do Moriby jeżeli to prawda oczywiście. Jak można domagać się więcej kasy jeżeli rozegrało się może 20% wszystkich spotkań

2

@barcanawieki a nie powinien być?

0

@Lewangolski nie bo im nie wierzę

1

@derlysy1979 u tak nie wróci jako piłkarz więc co to ma do tego . Jest piłkarzem psg i nim zostanie do końca kontraktu bo szejk nie prowadzi negocjacji

1

Hehe on powinien mieć płacone za występy a nie stała pensję

0

Po co takie artykuły??? My w Monachium wygrywamy .

0

@SantiSant nawet za 200 mln nie siadać do rozmów. To ma być stoper na następne 10 lat

0

@BoreekxD bo to przecież powinna być formalność a nie kto jest lepszy

0

@Kondziubarca tylko zwycięskie

0

@umtiti do tego czasu już dembele nie będziemy mieli

0

@MarioVeB! Jeżeli Lewy nie wygra to ten plebiscyt jest o kant rozbić

0

@SkilledHydra16 liczę że Paryż w cyc i to dużo.

0

@Varkond ale policz jeszcze dwa mecze 1/8 więc myślę że zysk byłby taki sam jak za zwycięstwo w LE a ryzyko mniejsze

1

@blaugrana49 niby tak ale za te dwa mecze dostaną więcej pieniędzy niż za kilka spotkań w LE

1

@tbas lewy deklasuje konkurencję

3

Co się dzieje Wague??? Nikt nic nie pisze o jego kontuzji i kiedy bedzie mógł grać

0

@Persyfl i super to trzymaj ich na chacie i nie wypuszczaj buractwa na ulicę. Twój poziom języka chyba też jest gorszy od twoich przyjaciół. Gdzie ich trzymasz? W loka ? Co to jest ?

0

@Persyfl to sobie ich weź i biegaj z nimi w ich kraju napewno cie przyjmą z otwartymi ramionami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?