Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@IronSanHybrid powiem tak inny samsung o mocy 200w 2.1 i ja już jestem zadowolony wszystko zależy do czego chcesz mieć taki zestaw
0
@MesQueUnClub96 nie z ławki nie strzeli
0
@Ghotti a ja właśnie myślę inaczej. Bo z tego zadowolony jest twój szef bo nie traci na to pieniędzy. A twoja wypłata właśnie jest mniejsza chyba że dojeżdżasz sporo km do pracy więc może wyjdziesz na to samo
0
@Ghotti tylko szkoda ze z twoim prądem twoja wodą twoja cherbata kawa itp a nie szefa hihi
0
@Ghotti pewnie jakaś fajna dupa jest w pracy haha ale zauroczenie minie i skończy się twoja chęć
1
@El dominatore ty po 19 do spania
0
@bartas97 hehe dobre sobie
0
@Herato podobno w katarze maja taka skoncznie wybudowac
0
@Pogba dobrze ze ty jesteś z Man Utd
1
@Pilka_jest_okragla bardzo fajny pokazuje jaki z niego kibic. Kibic sukcesu.
1
@Pustelnik musimy przyznać futbol sie strasznie wyrównał hehehe
0
@mekston a tfu benzyna
2
Trybuny i może dołączyć do Moriby jeżeli to prawda oczywiście. Jak można domagać się więcej kasy jeżeli rozegrało się może 20% wszystkich spotkań
2
@barcanawieki a nie powinien być?
0
@Lewangolski nie bo im nie wierzę
1
@derlysy1979 u tak nie wróci jako piłkarz więc co to ma do tego . Jest piłkarzem psg i nim zostanie do końca kontraktu bo szejk nie prowadzi negocjacji
1
Hehe on powinien mieć płacone za występy a nie stała pensję
0
Po co takie artykuły??? My w Monachium wygrywamy .
0
@SantiSant nawet za 200 mln nie siadać do rozmów. To ma być stoper na następne 10 lat
0
@BoreekxD bo to przecież powinna być formalność a nie kto jest lepszy
0
@Kondziubarca tylko zwycięskie
0
@umtiti do tego czasu już dembele nie będziemy mieli
0
@MarioVeB! Jeżeli Lewy nie wygra to ten plebiscyt jest o kant rozbić
0
@SkilledHydra16 liczę że Paryż w cyc i to dużo.
0
@Varkond ale policz jeszcze dwa mecze 1/8 więc myślę że zysk byłby taki sam jak za zwycięstwo w LE a ryzyko mniejsze
1
@blaugrana49 niby tak ale za te dwa mecze dostaną więcej pieniędzy niż za kilka spotkań w LE
1
@tbas lewy deklasuje konkurencję
3
Co się dzieje Wague??? Nikt nic nie pisze o jego kontuzji i kiedy bedzie mógł grać
0
@Persyfl i super to trzymaj ich na chacie i nie wypuszczaj buractwa na ulicę. Twój poziom języka chyba też jest gorszy od twoich przyjaciół. Gdzie ich trzymasz? W loka ? Co to jest ?
0
@Persyfl to sobie ich weź i biegaj z nimi w ich kraju napewno cie przyjmą z otwartymi ramionami