Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@budel17 nie musisz oglądać jak masz tak stękać . Nikt cię nie zmusza . Włącz sobie Świnkę Pepe weź mleczko i będziesz miał jajowy serial
0
@wroclawskifan mógł Iliasa dać
1
@slayer a kiedy my nie mamy sąsiada albo lepszego?
1
@Nemeczek79 okej ty masz racje ja mam święty spokój
0
@Nemeczek79 szkoda mi czasu na ta rozmowę. Tak jakbyś porównywał Kamila Grabare z Edersonem. To że Marek jest teraz beż formy nie znaczy że byl jednym z najlepszych bramkarzy na świecie a i jeszcze nim będzie
0
@Nemeczek79 nie wierzę w to . Jak można porównywać Matsa do Wojtka
0
I tak do trzydziestki zagra jakieś 50 spotkań dla Barcy cały czas go oszczędzając
1
Januzaj kolejny do kolejki do lekarza
0
@Nemeczek79 niezły jesteś sabotażysta ze strony białych albo wiesz tylko co to football manager
2
@Nemeczek79 chyba nie masz pojęcia o bramkarzach w piłce nożnej.
1
@Przemson brawo więcej takich mądrych ludzi jak Ty.
0
@Baaarca95 Mózgu myślisz że oni podają ci prawdę. To tak jakby ciebie zapytać czy masz i ile kredytu,pieniędzy itp. Powiesz prawdę? Pewnie nie .
0
@Peciak a Oskar jest stary i nie ma szans swoich brakow nadrobić?
0
@BombowiecKrawczyk okej wroc tu za 3 miesiące i powiedz jeszcze raz . To nie trener jest problemem . Bo jakoś w Paryżu też maja ogóra a wygrywają bo im się chce
0
@Kris95FCB nie będzie bo ma pauzę i wróci chyba pod koniec sezonu
3
Dest robi zwody za późno. Przecież to widać gołym okiem. Zachowuje się jak dziecko 10 letnie które próbuje minąć przeciwnika będąc już praktycznie na nim .
0
@Krystian1588 siebie hahah przecież on jest drewniany
1
@Baaarca95 a skąd ty wiesz ile mają pieniędzy?z gazet ktore codziennie piszą prawdę? Czy może jesteś w zarządzie?
0
@adi7adi8 lepiej trafic do topu od razu czyli Barca czeka
1
@Drozdu7 jaka masz pewność że zmarł na covid? Może wpisali bo im więcej takich pacjentów tym więcej szpital ma dofinansowania. Nie wierzę im w nic . Kłamcy
0
Przeżyłem tamto upokorzenie przeżyje i to a Barcy nie opuszczę i dam powiedzieć na nią złego słowa.
21
Ostatnie pytanie jest podsumowaniem wszystkiego
0
@Firestone laporta wiedział żeby go oddać
0
@kamilo0066 bo z Barcelony zna DNA Barcy hahaha
0
@Stanio87 w tym roku ma nie zagrać to ze on chce to jedno ale podobno Dr.Pruna powiedział że jakby był już w Barcelonie to nie pozwoliby mu grać do końca roku na pewno
1
@HighestInTheRoom moim zdaniem Rijkard
1
@Hubert102 jak nie nadążasz to kup quada i będzie szybciej hehehe
0
@Hubert102 dużo tzn ile? Masz codziennie 2 km do odśnieżania? Czy parę lub paręnaście metrów? Ja łopatę za 20 zł mam już chyba z 10 lat i śnieg zbiera jak trzeba
0
@eckov na drukarce druknę naklejkę fiskars i będzie prestiż i zostanie mi w kielni na dobrego litra wódki
0
@Hubert102 a taka za 20 zł będzie zbierać inaczej?