0

@budel17 nie musisz oglądać jak masz tak stękać . Nikt cię nie zmusza . Włącz sobie Świnkę Pepe weź mleczko i będziesz miał jajowy serial

0

@wroclawskifan mógł Iliasa dać

1

@slayer a kiedy my nie mamy sąsiada albo lepszego?

1

@Nemeczek79 okej ty masz racje ja mam święty spokój

0

@Nemeczek79 szkoda mi czasu na ta rozmowę. Tak jakbyś porównywał Kamila Grabare z Edersonem. To że Marek jest teraz beż formy nie znaczy że byl jednym z najlepszych bramkarzy na świecie a i jeszcze nim będzie

0

@Nemeczek79 nie wierzę w to . Jak można porównywać Matsa do Wojtka

0

I tak do trzydziestki zagra jakieś 50 spotkań dla Barcy cały czas go oszczędzając

1

Januzaj kolejny do kolejki do lekarza

0

@Nemeczek79 niezły jesteś sabotażysta ze strony białych albo wiesz tylko co to football manager

2

@Nemeczek79 chyba nie masz pojęcia o bramkarzach w piłce nożnej.

1

@Przemson brawo więcej takich mądrych ludzi jak Ty.

0

@Baaarca95 Mózgu myślisz że oni podają ci prawdę. To tak jakby ciebie zapytać czy masz i ile kredytu,pieniędzy itp. Powiesz prawdę? Pewnie nie .

0

@Peciak a Oskar jest stary i nie ma szans swoich brakow nadrobić?

0

@BombowiecKrawczyk okej wroc tu za 3 miesiące i powiedz jeszcze raz . To nie trener jest problemem . Bo jakoś w Paryżu też maja ogóra a wygrywają bo im się chce

0

@Kris95FCB nie będzie bo ma pauzę i wróci chyba pod koniec sezonu

3

Dest robi zwody za późno. Przecież to widać gołym okiem. Zachowuje się jak dziecko 10 letnie które próbuje minąć przeciwnika będąc już praktycznie na nim .

0

@Krystian1588 siebie hahah przecież on jest drewniany

1

@Baaarca95 a skąd ty wiesz ile mają pieniędzy?z gazet ktore codziennie piszą prawdę? Czy może jesteś w zarządzie?

0

@adi7adi8 lepiej trafic do topu od razu czyli Barca czeka

1

@Drozdu7 jaka masz pewność że zmarł na covid? Może wpisali bo im więcej takich pacjentów tym więcej szpital ma dofinansowania. Nie wierzę im w nic . Kłamcy

0

Przeżyłem tamto upokorzenie przeżyje i to a Barcy nie opuszczę i dam powiedzieć na nią złego słowa.

21

Ostatnie pytanie jest podsumowaniem wszystkiego

0

@Firestone laporta wiedział żeby go oddać

0

@kamilo0066 bo z Barcelony zna DNA Barcy hahaha

0

@Stanio87 w tym roku ma nie zagrać to ze on chce to jedno ale podobno Dr.Pruna powiedział że jakby był już w Barcelonie to nie pozwoliby mu grać do końca roku na pewno

1

@HighestInTheRoom moim zdaniem Rijkard

1

@Hubert102 jak nie nadążasz to kup quada i będzie szybciej hehehe

0

@Hubert102 dużo tzn ile? Masz codziennie 2 km do odśnieżania? Czy parę lub paręnaście metrów? Ja łopatę za 20 zł mam już chyba z 10 lat i śnieg zbiera jak trzeba

0

@eckov na drukarce druknę naklejkę fiskars i będzie prestiż i zostanie mi w kielni na dobrego litra wódki

0

@Hubert102 a taka za 20 zł będzie zbierać inaczej?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?