0

@Rewolucja123 a kto w takim razie na prawe skrzydło?

0

@Rewolucja123 co to jest LS?

2

No i od razu dzień jest piękniejszy

0

@JohnnyBarca no to mamy pierwszego co lubi zapach dolarów

1

@HypeR @catalanian09 z tego co pisali to obowiązuje

0

@KrystianR van Dijk

0

@Rust_Cohle absolutnie albo biorą całość albo niech gniją u nas na trybunach

6

@lukgruszer akurat ibra był kozak tylko pepowi się nie podobał

0

@Gitarkafcb każdy jest anty a oni wygrywają

0

@Gappeq zrobiłbym tak. Kazał w 1 min się rozgrzewać w 90 min zaprosić na ławkę że wchodzi stanął przy linii i czekał aż sędzia skończy mecz

0

@Azi absolutnie ja bym tych zaszczepionych odizolował żeby nie zarażali

0

@michalch9 @Gappeq na jaki mundial jedzie się z trybun będąc na l4

0

@Woland10 a ja mam nadzieję ze przesiedzi cały mecz na ławce

3

@Janiama a zaszczepieni nie umierają?

0

@KrystianR ja bym chciał

4

Dla niego to bez różnicy czy będzie groźba siedzenia na trybunach i tak siedzi tam ostatnie dwa lata

0

@Black_Wolf mbappe jeszcze nie odszedł i zaraz mu szejk rzuci 50mln i nagle pokocha psg

0

Dembele do psg haha . Ciekawe czy załapie się do kadry meczowej .

0

@Dankhog haha widzę eksperta . Tylko szkoda ze mało się znasz.

0

Co to jest grzmot to glowa mała

0

@kaamil1910 co powiedział?

3

@Dankhog a co wieszają Cię w bramce?

1

@DCHX wszystko drogie

0

@Nazio87 ciekawe czy będzie celebrowal gola

1

@BoRoWieC Milik

10

@kaamil1910 kolega został z moriba w zeszłym sezonie haha

0

@Dillu a dalej będzie gadanie że on jest super i musi grać ale kiedy gra jest poprostu nijaki

1

@RobiS jak przez ostatnie miesiące ale cieszą 3pkt

0

@BlaseR9 kozak. Wasyl super jest

0

@Pawlusek dobry pomysł lenglet na obronie a Pique na 9 . Dzwon do xaviego może jeszcze zmieni decyzję

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?