Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rewolucja123 a kto w takim razie na prawe skrzydło?
0
@Rewolucja123 co to jest LS?
2
No i od razu dzień jest piękniejszy
0
@JohnnyBarca no to mamy pierwszego co lubi zapach dolarów
1
@HypeR @catalanian09 z tego co pisali to obowiązuje
0
@KrystianR van Dijk
0
@Rust_Cohle absolutnie albo biorą całość albo niech gniją u nas na trybunach
6
@lukgruszer akurat ibra był kozak tylko pepowi się nie podobał
0
@Gitarkafcb każdy jest anty a oni wygrywają
0
@Gappeq zrobiłbym tak. Kazał w 1 min się rozgrzewać w 90 min zaprosić na ławkę że wchodzi stanął przy linii i czekał aż sędzia skończy mecz
0
@Azi absolutnie ja bym tych zaszczepionych odizolował żeby nie zarażali
0
@michalch9 @Gappeq na jaki mundial jedzie się z trybun będąc na l4
0
@Woland10 a ja mam nadzieję ze przesiedzi cały mecz na ławce
3
@Janiama a zaszczepieni nie umierają?
0
@KrystianR ja bym chciał
4
Dla niego to bez różnicy czy będzie groźba siedzenia na trybunach i tak siedzi tam ostatnie dwa lata
0
@Black_Wolf mbappe jeszcze nie odszedł i zaraz mu szejk rzuci 50mln i nagle pokocha psg
0
Dembele do psg haha . Ciekawe czy załapie się do kadry meczowej .
0
@Dankhog haha widzę eksperta . Tylko szkoda ze mało się znasz.
0
Co to jest grzmot to glowa mała
0
@kaamil1910 co powiedział?
3
@Dankhog a co wieszają Cię w bramce?
1
@DCHX wszystko drogie
0
@Nazio87 ciekawe czy będzie celebrowal gola
1
@BoRoWieC Milik
10
@kaamil1910 kolega został z moriba w zeszłym sezonie haha
0
@Dillu a dalej będzie gadanie że on jest super i musi grać ale kiedy gra jest poprostu nijaki
1
@RobiS jak przez ostatnie miesiące ale cieszą 3pkt
0
@BlaseR9 kozak. Wasyl super jest
0
@Pawlusek dobry pomysł lenglet na obronie a Pique na 9 . Dzwon do xaviego może jeszcze zmieni decyzję