Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pawel13sz pamiętaj że benzema też nie strzelał a każdy z Madrytu go chwalił
1
@kejdzi ja napisze że firminio
0
@VbamboeB dokładnie tak. Bo znam dużo ludzi którym zrobiono test a one nie miały żadnych objawów więc moje pytanie jaka to choroba skoro jestem zdrowy. Buahaha
0
@normasubiektywna bardzo trafnie tylko co ma do tego styl ? Prawonożny zawodnik też awaryjnie może pokryć lewy bok obrony tym bardziej że to tylko awaryjnie. Dla przypomnienia styl Barcy jest jaki jest i tu duety Puyol Marquez , Puyol Pique i nawet Pique Mascherano . Były sukcesy ? Były. Grali ładnie dla oka? Tak. Awaryjnie pokrywali wszystko? Tak. Więc twoje stwierdzenie jest bez sensu.
0
@Tridente2015 w sumie to nie serio. Pytam dla żartów żebyś mógł napisać coś głupiego
1
Kiedy kobiety grają na Cmp Nou ?
0
@normasubiektywna wiesz co doczytałem do momentu brak lewonoznego środkowego obroncy i już dalej stwierdziłem że bez sensu czytać. Gdzie jest napisane że taki musi być? Nie można grać na obronie dwoma pzawodnikami prawonożnymi?
1
@wroner nie mają kasy bo ekipa profesora okradła hiszpanie hehe
0
@Lukdedomb tak ,juve przegrywać każdy finał LM hihi
0
@Vebrol bo to są tylko oglądacze ery Messiego już nie długo ich tutaj nie będzie
0
@Uukasz_93 wszystko co ci dzieje to będzie objaw covida. Tak to działa teraz.
0
@Fenelon na plus ????Jak można być na plus jak wczoraj poszedłem po 1l oleju i kosztował 13zl a jeszcze nie dawno był po 7/8zl a ten gorszej jakości był za 4 zł a teraz jest po 8/9zl . Na bank jej 180zl wystarczy jak na jedzenie wydawala 500zl to teraz będzie wydawać 1000zl. Ale będzie jej lepiej na pewno.
3
@szkutnik91 w każdej formacji mamy kozaków
1
@B jak BARCA tylko weź pod uwagę że po pierwsze ci zawodnicy rozegrali już kilka spotkań na najwyższym poziomie wiec teraz trenerowi jest łatwiej niż trenerowi który dostaje zawodnika z 3 ligi . Różnica jest kolosalna . Po drugie wracają mu wszyscy zawodnicy a nie połowa nie dostępna z powodu kontuzji.
1
@Lukdedomb a co ty chcesz od dziecka? Ty w jego wieku w chowanego się bawiłeś a on już jest gwiazdą
0
@trolownik tylko zauważyłem że jak miał grać prosta piłkę to kombinował ją wiem że największych piłkarzy symbolizuje gra której się nikt nie spodziewa ale jemu akurat dzisiaj słabo to wyszło
0
@kamyk_23 busi niby super ale jednak kółka błędów szkolnych takie moje zdanie
2
@trolownik busi dobry tylko szkoda ze popełniał szkolne błędy
0
@karci0 to on im z dupy strzela haha
0
@Barca1992 i to jest najpiękniejsze. Bo Brajcik odda serce na boisku
1
@antymadridista100 ja wierzę zawsze czego dobitnym przykładem jest wyjście z pracy na mecz Barca PSG 6:1 bo mówiłem kumplom że awansują a oni się śmiali a ja później płakałem ze szczęścia.
0
@Puyolex jak ja nie cierpię tego tuptusia
0
@Borneo nikt go nie chce to wraca z podkulonym ogonem
0
@Mizander ale pedri musi wrócić do gry na dłużej po jednym meczu bym się nie zrażał jak nie wyjdzie
1
@Hubsao mi się śniło ze auto mi ukradli wstaje rano a auto stoi więc się nie spełniło hahah
0
@FCB24 balotelli to na pewno
0
@Faun co budował??? A druga sprawa przecież on do trybunach się przyzwyczaił
0
Bo on chciałby żeby za siedzenie zbierał kasę.a po drugie pewnie dąży do zmiany klubu żeby zrobić więcej
0
@Borneo No 28 lat to bramkarz raczej też jeszcze z 10 lat może połapać. Więc jeżeli o to chodzi to lepiej wziąć gościa który ma 35 lat i malutka wypłatę. Powiedzmy taki Pinto jak był kiedyś
0
@Mr8lack trzeba było nauczyć kupkę robić w piaseczku