Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Naturopata a skąd wiesz ze ten nie da 300% ?
0
@JarekS No może tak jak mówisz dla mnie to kompletny No name
0
@JarekS absolutnie nie lekceważę tylko skoro my z rezerw możemy wyciągnąć gaviego czy nico to raczej słabo wymienić Dembele na nie wiem kogo . Raczej słabo interesuje się psg bo poprostu ich nie cierpię za tego szejka a w młodości był to mój jeden z ulubionych klubów
16
Co info o Aubie to przeciwieństwo. Śmiać mi się chce.
0
@JarekS co to jest ebimbe??? Chyba mamy lepszych w Barcelonie B
0
@prodigy i jeszcze nie chcą płacić 100 %
1
@ArturS to żegnamy takich jak ty
0
@Herato No ze zlatanem i Jackiem to trochę poleciałeś
3
@aldewir No nie powiedziałbym
1
@Pawel13sz a ostatni to chyba byl przewrotką więc odszedł tez w pięknym stylu
1
@aldewir nie zgodzę się. Cilessen był wzmocnieniem Valencii a my się osłabiliśmy
1
@AmigoBlancos biali to zawsze mają problemy haha
2
@hardmind ale my już wróciliśmy z tym rządem do prlu
0
@DonAndrzejos kolego nie ma żadnej różnicy w tym pół roku . On cały pobyt w Barcelonie spędza na trybunach więc żadnej obniżki nie będzie. Każdy następny klub to wie tylko nie te dwa ananasy
0
@Jonyx nie wyglądał tylko mlodzi byliśmy zajarani tym .mi mama wtedy mówiła jak ty to możesz oglądać
0
To niech pakuje konsolę i wyjeżdża
0
@normasubiektywna widać masz inne podejście do wszystkiego. Ja nie oceniam gościa który nawet nie odbył treningu I wierzę w niego. Koniec tematu.
0
@normasubiektywna tak jak mówisz właśnie czas pokaże. Ocenimy w czerwcu czy zdał egzamin czy nie. A to że bierzemy traore a nie Salaha to druga sprawa finansowa w jakiej jesteśmy sytuacji ale wątpię żeby wzięli lepszego zawodnika na wypożyczenie teraz więc nie ma co już na starcie krytykować tylko dla mnie prawdziwy kibic Barcy będzie wspierał a nie krytykował już odrazu .
0
@normasubiektywna to można to napisać w stylu w wolves grał słabo ale mam nadzieję że pokaże się u nas i jego forma pójdzie w górę ale tutaj większość jest tylko dla sukcesu i chcą transferów z topu. Każdego zawodnika który przychodzi do nas dopinguje i chce żeby zamykał gęby ramblowym krytykom. A gość za 2 tyg będzie pisał ale super zagrał extra transfer bo Adama strzeli jedna bramke w tym czasie.
0
@normasubiektywna No tak dlatego nie ma co go krytykować odrazu . Przypominam Paulinho
0
@kamilo0066 to jedno ale jak afryka gra Mistrzostwa to nie odwołują kolejek . To jest dla mnie śmieszne ale Ameryka to inny świat przecież
2
@Woland10 lubię takich jak ty. Jeszcze nie zagrał a już przyjmuje krytykę. Haha
0
@Przemas8411 powtórzę jeszcze raz statystyki nie grają. Benzema też nie strzelał a robił dobra robotę dla Cr7 i co był słaby? Szrot? Może Adama będzie grał dla innych . Daj mu szanse a nie krytykujesz a później będziesz pisał a nie mówiłem że za takie pieniądze brać w ciemno hahahaale ja ci przypomnę wtedy że to szrot i nie masz co się cieszyć z jego gry dla naszego klubu
1
@MesQueUnClub96 chyba większość skoczków nie skakała
1
@Klaudix a ten będzie odważnik
0
@Przemas8411 tylko po pierwsze chcą go oddać żeby obniżyć limit płacowy po drugie on zaraz będzie na trybunach z kontuzja po trzecie to raczej nie jest szrot
2
@denks1984 pamiętaj nie zawsze grają same liczby
0
@Przemas8411 zrób lepszy w dzisiejszych czasach . Podaj przykład.
0
Komentarz usunięty
0
@Magicc89PL mówię ogólnie o nasze kontuzje kadrę itp. Jeżeli będziemy wygrywać w lidze Europy to będziemy grali co trzy dni wiec lepiej niech skupią się na przygotowaniu bo co mecz to dwie kontuzje