0

@Naturopata a skąd wiesz ze ten nie da 300% ?

0

@JarekS No może tak jak mówisz dla mnie to kompletny No name

0

@JarekS absolutnie nie lekceważę tylko skoro my z rezerw możemy wyciągnąć gaviego czy nico to raczej słabo wymienić Dembele na nie wiem kogo . Raczej słabo interesuje się psg bo poprostu ich nie cierpię za tego szejka a w młodości był to mój jeden z ulubionych klubów

16

Co info o Aubie to przeciwieństwo. Śmiać mi się chce.

0

@JarekS co to jest ebimbe??? Chyba mamy lepszych w Barcelonie B

0

@prodigy i jeszcze nie chcą płacić 100 %

1

@ArturS to żegnamy takich jak ty

0

@Herato No ze zlatanem i Jackiem to trochę poleciałeś

3

@aldewir No nie powiedziałbym

1

@Pawel13sz a ostatni to chyba byl przewrotką więc odszedł tez w pięknym stylu

1

@aldewir nie zgodzę się. Cilessen był wzmocnieniem Valencii a my się osłabiliśmy

1

@AmigoBlancos biali to zawsze mają problemy haha

2

@hardmind ale my już wróciliśmy z tym rządem do prlu

0

@DonAndrzejos kolego nie ma żadnej różnicy w tym pół roku . On cały pobyt w Barcelonie spędza na trybunach więc żadnej obniżki nie będzie. Każdy następny klub to wie tylko nie te dwa ananasy

0

@Jonyx nie wyglądał tylko mlodzi byliśmy zajarani tym .mi mama wtedy mówiła jak ty to możesz oglądać

0

To niech pakuje konsolę i wyjeżdża

0

@normasubiektywna widać masz inne podejście do wszystkiego. Ja nie oceniam gościa który nawet nie odbył treningu I wierzę w niego. Koniec tematu.

0

@normasubiektywna tak jak mówisz właśnie czas pokaże. Ocenimy w czerwcu czy zdał egzamin czy nie. A to że bierzemy traore a nie Salaha to druga sprawa finansowa w jakiej jesteśmy sytuacji ale wątpię żeby wzięli lepszego zawodnika na wypożyczenie teraz więc nie ma co już na starcie krytykować tylko dla mnie prawdziwy kibic Barcy będzie wspierał a nie krytykował już odrazu .

0

@normasubiektywna to można to napisać w stylu w wolves grał słabo ale mam nadzieję że pokaże się u nas i jego forma pójdzie w górę ale tutaj większość jest tylko dla sukcesu i chcą transferów z topu. Każdego zawodnika który przychodzi do nas dopinguje i chce żeby zamykał gęby ramblowym krytykom. A gość za 2 tyg będzie pisał ale super zagrał extra transfer bo Adama strzeli jedna bramke w tym czasie.

0

@normasubiektywna No tak dlatego nie ma co go krytykować odrazu . Przypominam Paulinho

0

@kamilo0066 to jedno ale jak afryka gra Mistrzostwa to nie odwołują kolejek . To jest dla mnie śmieszne ale Ameryka to inny świat przecież

2

@Woland10 lubię takich jak ty. Jeszcze nie zagrał a już przyjmuje krytykę. Haha

0

@Przemas8411 powtórzę jeszcze raz statystyki nie grają. Benzema też nie strzelał a robił dobra robotę dla Cr7 i co był słaby? Szrot? Może Adama będzie grał dla innych . Daj mu szanse a nie krytykujesz a później będziesz pisał a nie mówiłem że za takie pieniądze brać w ciemno hahahaale ja ci przypomnę wtedy że to szrot i nie masz co się cieszyć z jego gry dla naszego klubu

1

@MesQueUnClub96 chyba większość skoczków nie skakała

1

@Klaudix a ten będzie odważnik

0

@Przemas8411 tylko po pierwsze chcą go oddać żeby obniżyć limit płacowy po drugie on zaraz będzie na trybunach z kontuzja po trzecie to raczej nie jest szrot

2

@denks1984 pamiętaj nie zawsze grają same liczby

0

@Przemas8411 zrób lepszy w dzisiejszych czasach . Podaj przykład.

0

Komentarz usunięty

0

@Magicc89PL mówię ogólnie o nasze kontuzje kadrę itp. Jeżeli będziemy wygrywać w lidze Europy to będziemy grali co trzy dni wiec lepiej niech skupią się na przygotowaniu bo co mecz to dwie kontuzje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?