0

@Krychaaa10 ja często oglądam na żywo;-)

0

@sokot pokaże że stać go na dobry futbol

0

@S_E_B_A jeżeli zajmujesz się tylko pilka to już jest spoko . Mogę się pochwalić że byłem obserwowany też przez Zagłębie Lubin jak grałem w juniorach ale niestety kontuzja troszkę wszystko pokrzyżowała

0

@lukaszbarca15 a ja lubię ponarzekać

1

@adukla i skończy jak hazard i coutinho

0

@swiergol2 mam tak samo

0

Czy na Barca TV są transmitowane spotkania Barcy na żywo???

0

@dafik85 warto choć od 3 serii zaczynał mnie męczyć ale oglądałem dalej

0

@lukaszbarca15 mam i się nie chwalę a ty oglądaj co tvpis ci da

1

@Sysia11 czyli jednak ma 5 według twoich obliczeń a nie 3 . Co Wy macie w głowach

0

@lukaszbarca15 ja nie wolę

1

@Sau_Ron chyba jednak Abidal

0

@S_E_B_A nie twierdzę że zły ale ze średni jak na poziom naszych lig . Ja grałem w 4 lidze i byłem pierwszym bramkarzem kadry dolnośląskiej

0

@DonVincenzo my też będziemy mocni i Marek też będzie mocny zobaczysz

0

@Norbi2021 a dla ciebie Pan Mroziu

0

@DonVincenzo jestem daleki od takich posunięć. Zobacz przykład Neuera 2 czy 3 lata słabe i kocur znowu

0

@dawid230188 ciebie nie idzie zapomnieć

0

@czółkovsky dziecko na zdalnym się nudzi

0

@S_E_B_A to że wyciągnął kiedyś nie znaczy że będzie wyciągał zawsze. Średnia to 3 liga przynajmniej

0

@dawid230188 No tak myślałem. Dziękuję za odpowiedź.

2

@dawid230188 najważniejsze że ty znasz sie na fachu bramkarza . Gdzie broniłeś??? Pewnie masz super staty na orliku

0

@MysticCat nie twierdzę że ty masz ale mi się zdarzają a mnie to denerwuje jak oglądam więc mam kupiona tv i jestem zadowolony. A na czym oglądasz? I jaki masz net bo to jest najważniejsze

0

@MysticCat i zacięcia transmisji brak nagrania meczu itp

4

@Foton bo oni są normalni a tamci to nie Białorusini tylko dzicz nie wiadomo skąd

5

@Naker nie nie dla dobra futbolu niech wygra Messi i Neymar a później niech odpadną z następnym rywalem

0

@Magicc89PL to uderzyło ze przyzwyczailiście się do Matsa kosmity a stał się człowiekiem

0

@DonVincenzo nie twierdzę że wszystkie jego interwencję są extra bo popełnia błędy ale takie popełnia każdy GK .Tylko zauważ teraz to gdy był w mega formie to każdy się do tego przyzwyczaił i gdy teraz stał się człowiekiem to większość go krytykuje ale gra solidnie bo przy wiekszosci bramek jest bez szans. O Tenasie się nie wypowiem bo chyba nigdy nie widziałem jak broni więc sklamabym coś mówiąc

0

@S_E_B_A No widzisz broniłeś kiedyś na jakimś chociaż średnim poziomie??? Ja tak i moim zdaniem na remis pilka bez szans a na na 2:1 przy dużej ilości szczęścia jest do wybronienia bo wtedy szanse są pół na pol

2

@dawid230188 przeczytałem wszystko a komentuje twoja wypowiedź

4

@TheKlucha @Magicc89PL widzę co niektórym tutaj do głowy uderzyło @sebabarca11 dobrze gadasz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?