Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@s0nar chyba 160 mln
1
Cala jego karierę czekałem na niego . Zawsze to był mój transfer marzeń udało się i nagle siw skończyło kontuzja zaraz serce i koniec . Pechowo poszło ale co widocznie tak miało być
3
@jacek905 przy bramce na 1:1 ktoś się na niego nadział i odleżał swoje hehe
2
@tbas pompowanie balonika czas zacząć
0
@Firestone 100 lat w Barcelonie!!!!
1
@jakub1906 nawet miejsce już na ławce mu zajęli. Są nowe nabytki i dla chłopa brakło fotela.
1
Poprosimy o link
0
@pikass14 po co oglądać jak wiesz ze 4:2 było haha
4
@Katalonbar nie pykna psg . Messi pyknie ich spokojnie on na to czeka
0
@xavi890 akurat on ma słaba trochę obwisłe te cycki
0
@lukkobe skoro już tak pozwolili to tylko żółtko powinien dostać
1
@panczo po tym strzale to byla moja pierwsza myśl hahaah
0
@MarioVeB! Jakoś Messiemu dał
0
Nasze kobiety są niemożliwe. 20 min i 4:0 już. To są potwory nie kobiety .haha
0
@Arkon może online im zabawę zrobią haha
0
@prokofiew mam gdzieś twoje przecinki zwracam ci tylko uwagę że nie ma u nas takiego zawodnika żebyś się poprawił a ty jeszcze się sadzisz. Wręcz uwielbiam takie dyskusje.
0
@prokofiew Gabi to kiedyś grał w Atletico
0
@EGON1128 pewnie ściema referendum będzie jak szejki ich pukną
0
@YeastMoss a może oni mają inaczej. Może słucha ojca bo mu ufa i nie chce się z nim kłócić i jest gotowy do poświęceń
0
@YeastMoss owszem jest dorosły ale odchodząc z Barcelony miał 25 lat i posłuchał ojca . Po pierwsze powiedz mi ile masz ? Po drugie ile byś nie miał nie słuchasz rodziców ? Po trzecie też jestem dorosły a liczę się ze zdaniem swoich rodziców bo wiem że chcą dla mnie jak najlepiej
0
@Pilka_jest_okragla szkoda ze sluchal ojca . Oglądałem serial o neyu i twierdzę że ojciec z niego robi gwiazdę medialna a nie piłkarza bo chce się dorobić jego kosztem a nie widzi że ney chciał inaczej
0
@JosepPep nie wiem czy sie znasz ale ja akurat jestem trenerem i decyzję podejmuje się wspólnie. Jako trener mówisz pierwszy co byś chciał ale później zarząd podejmuje decyzje jeżeli będzie inna od twojej jaka masz opcje ? Albo ja przyjąć albo zrezygnować. Więc co wybierasz ?
0
Ja stawiam Stegen Alves Pique Araujo Alba Busi Pedri De Jong Torres Traore Auba a jak wejdzie Dembuś to będzie wygwizdany prze cały stadion że czarny zrobi się czerwony
0
Działa wam apka fortuny ???
0
@MrCental jak pójdzie gdziekolwiek od sierpnia to pogra max do końca września i 3 miesiące kontuzja będzie
0
@NoziX1 nie wystawia . Atak traore tores auba
2
@JonSnow elegancko dużo wina ale teraz wolę nalewki a z czerwonej porzeczki to już jest mistrzostwo
0
@normasubiektywna skoro nie jest kibicem żadnej z tych drużyn to jasne że chwali bo to dwie dobre drużyny. Ja na przykład tez chwale dwa kluby z Manchesteru a dla nie których to nie do pomyślenia. Mógłbym grać i w utd i City
0
@FCB_dimiC a to zmienia postać rzeczy ja mam ps4 więc czas trochę gra na moją korzyść
0
@eckov i napewno by dostał dobry kontrakt a nie obniżony. Musimy się szanować nawzajem