0

@s0nar chyba 160 mln

1

Cala jego karierę czekałem na niego . Zawsze to był mój transfer marzeń udało się i nagle siw skończyło kontuzja zaraz serce i koniec . Pechowo poszło ale co widocznie tak miało być

3

@jacek905 przy bramce na 1:1 ktoś się na niego nadział i odleżał swoje hehe

2

@tbas pompowanie balonika czas zacząć

0

@Firestone 100 lat w Barcelonie!!!!

1

@jakub1906 nawet miejsce już na ławce mu zajęli. Są nowe nabytki i dla chłopa brakło fotela.

1

Poprosimy o link

0

@pikass14 po co oglądać jak wiesz ze 4:2 było haha

4

@Katalonbar nie pykna psg . Messi pyknie ich spokojnie on na to czeka

0

@xavi890 akurat on ma słaba trochę obwisłe te cycki

0

@lukkobe skoro już tak pozwolili to tylko żółtko powinien dostać

1

@panczo po tym strzale to byla moja pierwsza myśl hahaah

0

@MarioVeB! Jakoś Messiemu dał

0

Nasze kobiety są niemożliwe. 20 min i 4:0 już. To są potwory nie kobiety .haha

0

@Arkon może online im zabawę zrobią haha

0

@prokofiew mam gdzieś twoje przecinki zwracam ci tylko uwagę że nie ma u nas takiego zawodnika żebyś się poprawił a ty jeszcze się sadzisz. Wręcz uwielbiam takie dyskusje.

0

@prokofiew Gabi to kiedyś grał w Atletico

0

@EGON1128 pewnie ściema referendum będzie jak szejki ich pukną

0

@YeastMoss a może oni mają inaczej. Może słucha ojca bo mu ufa i nie chce się z nim kłócić i jest gotowy do poświęceń

0

@YeastMoss owszem jest dorosły ale odchodząc z Barcelony miał 25 lat i posłuchał ojca . Po pierwsze powiedz mi ile masz ? Po drugie ile byś nie miał nie słuchasz rodziców ? Po trzecie też jestem dorosły a liczę się ze zdaniem swoich rodziców bo wiem że chcą dla mnie jak najlepiej

0

@Pilka_jest_okragla szkoda ze sluchal ojca . Oglądałem serial o neyu i twierdzę że ojciec z niego robi gwiazdę medialna a nie piłkarza bo chce się dorobić jego kosztem a nie widzi że ney chciał inaczej

0

@JosepPep nie wiem czy sie znasz ale ja akurat jestem trenerem i decyzję podejmuje się wspólnie. Jako trener mówisz pierwszy co byś chciał ale później zarząd podejmuje decyzje jeżeli będzie inna od twojej jaka masz opcje ? Albo ja przyjąć albo zrezygnować. Więc co wybierasz ?

0

Ja stawiam Stegen Alves Pique Araujo Alba Busi Pedri De Jong Torres Traore Auba a jak wejdzie Dembuś to będzie wygwizdany prze cały stadion że czarny zrobi się czerwony

0

Działa wam apka fortuny ???

0

@MrCental jak pójdzie gdziekolwiek od sierpnia to pogra max do końca września i 3 miesiące kontuzja będzie

0

@NoziX1 nie wystawia . Atak traore tores auba

2

@JonSnow elegancko dużo wina ale teraz wolę nalewki a z czerwonej porzeczki to już jest mistrzostwo

0

@normasubiektywna skoro nie jest kibicem żadnej z tych drużyn to jasne że chwali bo to dwie dobre drużyny. Ja na przykład tez chwale dwa kluby z Manchesteru a dla nie których to nie do pomyślenia. Mógłbym grać i w utd i City

0

@FCB_dimiC a to zmienia postać rzeczy ja mam ps4 więc czas trochę gra na moją korzyść

0

@eckov i napewno by dostał dobry kontrakt a nie obniżony. Musimy się szanować nawzajem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?