0

@FCB_dimiC i to jest chyba dobra myśl

1

@dzefrej234 ilu już takich było. Ja nie jestem napalony na niego. Przyznam szczerze że napalony byłem tylko na neymara . Jeżeli za jakieś normalne pieniądze to spoko ale jak zaraz wymyślą za niego 80mln to lepiej podziękujmy

1

@kibic1899 z dembele spokojnie jest ttudny miesiąc nie wytrzyma takiego obciążenia i będzie na trybunach z kontuzja siedział na bankchhba ze trener będzie dawał mu po 5 min grać

3

@BART97 kaliber 44 niestety na koncert nie ma szans

1

@JimMorrisonFCB tak trochę żeby od czerwca posiedział do grudnia bez klubu to będzie optymalnie

1

@IronSanHybrid mam Canona podobnego i nie narzekam

1

@jacobFCB Widzew choć mieszkam daleko od Łodzi

0

@LionelM95 mam identycznie i do tego mięśnie mnie bolą jakbym zakwas miał ale jestem w pracy hehe

2

Nowa potęga w madrycie rosnie Rayo Vallecano hehe

0

Jeszcze może zagrać tam de jong więc na spokojnie bym to brał

0

@Janek_7 No i Garcia nie grał wogole bo pep wiedział że go nie bedzie

11

No i się zaczyna . Dwa dni spokoju i teraz ogień do sierpnia . Alvaro tak Alvaro nie haha

1

@Janek_7 ale my ich bierzemy odrazu a nie czekamy do końca kontraktu a ta wsza tu będzie siedzieć do ostatniej minuty razem z umtitim

0

@Arkadio90 zależy jak będę jechał raz spali mi 12 raz spali mi 8 . Wiem tylko jedno żebyś spalił mniej ropy niż gazu musiałbyś jechać jakąś popierdółką ale nie mów że w trasę pojedziesz toyota auris gdzie tam bagażnik zmieści torebkę żony

0

@Arkadio90 ja przejadę 100km za 20zl wątpię żebyś wykręcił taki wynik chyba że z góry na wyłączonym silniku hihi

0

@Arkadio90 ja też formie żartu pisałem więc się nie obrażaj. A tym że zrobisz więcej km za te same pieniądze to bym się kłócił

0

@Arkadio90 czyli jeżdżę zapalniczka i mam więcej kasy w portfelu jadąc tyle co ty swoją fura . Ja na miejscu pije piwo ty spijasz tylko piankę hahaah.

0

@Lokoo ja ibra kozak

0

@OsamaDembele dembele będzie drugim figo

0

Suuuuper. Mam nadzieje że postrzela trochę a nawet to czuję że będziemy zadowoleni z niego.

0

@ShawnC to widać mało pamiętasz i to znaczy że jesteś tutaj z przypadku

0

@Rothan1 z tym vinim bym nie przesadzał pół roku dobre to miał i asensio a gdzie jest?

0

@Mario96w nie wychodzą po za las żeby nie zaśmiecać

0

@dv_7 kumpel ma i też czeka cały czas

0

@FCB24 mogę mieć 7 lat ale chyba więcej się znam na piłce mimo ze nie umiem czytać ze zrozumieniem

2

@FCB24 to albo nie oglądasz Barcy albo nie znasz się kompletnie na piłce. Alba najgorszy w lidze. Fajny jesteś. To że nie jest w formie życia nie znaczy że jest najgorszy

0

Wyrejestrować Dembele i wskoczy Abde

0

@DarkShen z tym że w Barcelonie raczej potrzebna jest technika niż szybkość bo każdy przeciwnik zamyka się praktycznie na swojej połowie

0

@Naturopata kwestią czasu daj mu z 2tyg i będzie tam z kontuzja

0

@Naturopata aha no to fajnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?