Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FCB_dimiC i to jest chyba dobra myśl
1
@dzefrej234 ilu już takich było. Ja nie jestem napalony na niego. Przyznam szczerze że napalony byłem tylko na neymara . Jeżeli za jakieś normalne pieniądze to spoko ale jak zaraz wymyślą za niego 80mln to lepiej podziękujmy
1
@kibic1899 z dembele spokojnie jest ttudny miesiąc nie wytrzyma takiego obciążenia i będzie na trybunach z kontuzja siedział na bankchhba ze trener będzie dawał mu po 5 min grać
3
@BART97 kaliber 44 niestety na koncert nie ma szans
1
@JimMorrisonFCB tak trochę żeby od czerwca posiedział do grudnia bez klubu to będzie optymalnie
1
@IronSanHybrid mam Canona podobnego i nie narzekam
1
@jacobFCB Widzew choć mieszkam daleko od Łodzi
0
@LionelM95 mam identycznie i do tego mięśnie mnie bolą jakbym zakwas miał ale jestem w pracy hehe
2
Nowa potęga w madrycie rosnie Rayo Vallecano hehe
0
Jeszcze może zagrać tam de jong więc na spokojnie bym to brał
0
@Janek_7 No i Garcia nie grał wogole bo pep wiedział że go nie bedzie
11
No i się zaczyna . Dwa dni spokoju i teraz ogień do sierpnia . Alvaro tak Alvaro nie haha
1
@Janek_7 ale my ich bierzemy odrazu a nie czekamy do końca kontraktu a ta wsza tu będzie siedzieć do ostatniej minuty razem z umtitim
0
@Arkadio90 zależy jak będę jechał raz spali mi 12 raz spali mi 8 . Wiem tylko jedno żebyś spalił mniej ropy niż gazu musiałbyś jechać jakąś popierdółką ale nie mów że w trasę pojedziesz toyota auris gdzie tam bagażnik zmieści torebkę żony
0
@Arkadio90 ja przejadę 100km za 20zl wątpię żebyś wykręcił taki wynik chyba że z góry na wyłączonym silniku hihi
0
@Arkadio90 ja też formie żartu pisałem więc się nie obrażaj. A tym że zrobisz więcej km za te same pieniądze to bym się kłócił
0
@Arkadio90 czyli jeżdżę zapalniczka i mam więcej kasy w portfelu jadąc tyle co ty swoją fura . Ja na miejscu pije piwo ty spijasz tylko piankę hahaah.
0
@Lokoo ja ibra kozak
0
@OsamaDembele dembele będzie drugim figo
0
Suuuuper. Mam nadzieje że postrzela trochę a nawet to czuję że będziemy zadowoleni z niego.
0
@ShawnC to widać mało pamiętasz i to znaczy że jesteś tutaj z przypadku
0
@Rothan1 z tym vinim bym nie przesadzał pół roku dobre to miał i asensio a gdzie jest?
0
@Mario96w nie wychodzą po za las żeby nie zaśmiecać
0
@dv_7 kumpel ma i też czeka cały czas
0
@FCB24 mogę mieć 7 lat ale chyba więcej się znam na piłce mimo ze nie umiem czytać ze zrozumieniem
2
@FCB24 to albo nie oglądasz Barcy albo nie znasz się kompletnie na piłce. Alba najgorszy w lidze. Fajny jesteś. To że nie jest w formie życia nie znaczy że jest najgorszy
0
Wyrejestrować Dembele i wskoczy Abde
0
@DarkShen z tym że w Barcelonie raczej potrzebna jest technika niż szybkość bo każdy przeciwnik zamyka się praktycznie na swojej połowie
0
@Naturopata kwestią czasu daj mu z 2tyg i będzie tam z kontuzja
0
@Naturopata aha no to fajnie