Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Mr8lack ja mam i mam problem z tym śmierdzącym internetem od początku. Blad życia że go wziąłem nigdy więcej tego syfu.
0
@Anubis No Valencia też by nie dala rady wygrać więc poruszanie tego tematu jest zbędne
0
@Borneo każdy bramkarz ktory przyjdzie będzie zmarnowany
1
Dla mnie bez sensu . Mamy młodych bramkarzy w klubie to zostawić poprostu ich
0
@Pilka_jest_okragla No i co z tego ? Gra cała drużyna a nie dwóch zawodników hahah
0
@MarioVeB! Piłka się wyrownawala popatrz na barce i legie np
0
@Michu94 widzę dziennikarze są chyba nawet w szatni na treningach i wiedzą co będzie grane
1
@doc też tak myślę
1
@Emhyr jak cała ta choroba jeden wielki wał
1
@masik86 No to nie wiem czy ty oglądasz mecze czy tylko czytasz ramble
1
@MESSIah16 gdy Puyol grał nie było fejsbukow i tłiterów hahaha
16
@pluszek nie mówcie ze przez sędziego przegrali 6:1 hahaah .
1
@konajoncek ale nie mówimy a całej piłce tylko o jednym piłkarzu który jest jednym z najlepszych na świecie
1
@robimen12345 akurat powiem Ci ze ja już ok 20 lat jestem za Barca. Zacząłem akurat za czasów Gasparta więc kolorowo też nie było więc wiem ze i z tego wyjdziemy.
0
@robimen12345 No widzisz a chcesz grać pięknym stylem
4
A tutaj dalej będą mówić że valverde się nie zna ze koeman jest zły buhahaha
0
@robimen12345 ja wiem ze taki styl jest piękny ale co mi z tego stylu jak nie mam do niego wykonawców. Okej jako trener mogę próbować trenować ale powinno to być wplatane w treningu a teraz powinno się skupić na wygrywaniu nawet w brzydkim stylu
0
@robimen12345 to po co styl którego nie potrafią wykonać??? Trener musi dopasować styl do zawodników jakich ma bo np.Luukiem de jongiem to on pressingu nie wykona ani taki taki .
0
@robimen12345 przecież my stylu nie mamy. Pilka do boku i wrzutka to nie styl
0
@mikokarla 0:3 będzie lipa jak Bayernem ale oczywiście będę ogladal i wierzył
0
@JohnnyBarca jak kto się mówi to trzeba go sprzedać bo jest bez głowy hahaha
0
@kkbarca jakoś narazie nie strzelają
1
@ŁukaszNidzica taa a z przodu kto strzeli?
0
A real tyle zyskał
2
@Vebrol po pierwsze pique nie miał żółtej kartki więc nic by się nie stało
0
@Ferrantorres91 No to co gadasz o laporcie??? Jesteś wzrokowcem
0
@Ferrantorres91 a ja mówię ter stegen top to masz też w to wierzyć
0
@zaiks to siw nazywa młodość i gra o każda piłkę
0
@doc przecież la rambla będzie szczęśliwa bo twierdzą że jest słaby
0
@Ferrantorres91 a ty skąd się tu wziąłeś??? Nic nie widziałeś nic nie słyszałeś a eksperta udajesz. Dla ciebie pewnie Dembuś jest top .