1

@Mr8lack ja mam i mam problem z tym śmierdzącym internetem od początku. Blad życia że go wziąłem nigdy więcej tego syfu.

0

@Anubis No Valencia też by nie dala rady wygrać więc poruszanie tego tematu jest zbędne

0

@Borneo każdy bramkarz ktory przyjdzie będzie zmarnowany

1

Dla mnie bez sensu . Mamy młodych bramkarzy w klubie to zostawić poprostu ich

0

@Pilka_jest_okragla No i co z tego ? Gra cała drużyna a nie dwóch zawodników hahah

0

@MarioVeB! Piłka się wyrownawala popatrz na barce i legie np

0

@Michu94 widzę dziennikarze są chyba nawet w szatni na treningach i wiedzą co będzie grane

1

@doc też tak myślę

1

@Emhyr jak cała ta choroba jeden wielki wał

1

@masik86 No to nie wiem czy ty oglądasz mecze czy tylko czytasz ramble

1

@MESSIah16 gdy Puyol grał nie było fejsbukow i tłiterów hahaha

16

@pluszek nie mówcie ze przez sędziego przegrali 6:1 hahaah .

1

@konajoncek ale nie mówimy a całej piłce tylko o jednym piłkarzu który jest jednym z najlepszych na świecie

1

@robimen12345 akurat powiem Ci ze ja już ok 20 lat jestem za Barca. Zacząłem akurat za czasów Gasparta więc kolorowo też nie było więc wiem ze i z tego wyjdziemy.

0

@robimen12345 No widzisz a chcesz grać pięknym stylem

4

A tutaj dalej będą mówić że valverde się nie zna ze koeman jest zły buhahaha

0

@robimen12345 ja wiem ze taki styl jest piękny ale co mi z tego stylu jak nie mam do niego wykonawców. Okej jako trener mogę próbować trenować ale powinno to być wplatane w treningu a teraz powinno się skupić na wygrywaniu nawet w brzydkim stylu

0

@robimen12345 to po co styl którego nie potrafią wykonać??? Trener musi dopasować styl do zawodników jakich ma bo np.Luukiem de jongiem to on pressingu nie wykona ani taki taki .

0

@robimen12345 przecież my stylu nie mamy. Pilka do boku i wrzutka to nie styl

0

@mikokarla 0:3 będzie lipa jak Bayernem ale oczywiście będę ogladal i wierzył

0

@JohnnyBarca jak kto się mówi to trzeba go sprzedać bo jest bez głowy hahaha

0

@kkbarca jakoś narazie nie strzelają

1

@ŁukaszNidzica taa a z przodu kto strzeli?

0

A real tyle zyskał

2

@Vebrol po pierwsze pique nie miał żółtej kartki więc nic by się nie stało

0

@Ferrantorres91 No to co gadasz o laporcie??? Jesteś wzrokowcem

0

@Ferrantorres91 a ja mówię ter stegen top to masz też w to wierzyć

0

@zaiks to siw nazywa młodość i gra o każda piłkę

0

@doc przecież la rambla będzie szczęśliwa bo twierdzą że jest słaby

0

@Ferrantorres91 a ty skąd się tu wziąłeś??? Nic nie widziałeś nic nie słyszałeś a eksperta udajesz. Dla ciebie pewnie Dembuś jest top .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?