0

@Roobo chyba cię ponosi kolego . Antek był kozak

0

@tbas a ja wiem. Bo jesteśmy obsrani. My mamy grać w piłkę a boimy się to robić.

0

@Ferrantorres91 co takiego śmiesznego??? Twoja facjata jak patrzysz w lustro ?

0

@ef trochę ironizuję ale zmiana trenera jest taka że my dalej gubimy pkt co drugi mecz. Jak można co mecz 20 min do końca meczu zawsze się bronić?

0

@Ferrantorres91 tak ja masz coś do tego ?

0

Tak działam pod wpływem emocji. Macie swojego Xaviego . K.....

2

@koksik2700 od golfa haha

2

@Cholewiński3 bo jest za darmo. Tu brana jest też długość kontraktu

1

@Sau_Ron finał MŚ Brazylia Francja . Niestety dla mnie przegrany bo kibicowałem Brazylii

1

@Arkon z Tomkiem Hajto z zagranicznym ciężko się dogadać

0

@radekbr83 No pewnie ze trzeba szukać bo mlodszy nie będzie ale nie dlatego ile zarabia bo dopóki trzyma odpowiedni poziom to powinien tutaj być.

0

@formentera2017 a ciekawe skąd oni moga wiedzieć ile kto zarabia?

0

@radekbr83 przecież gra prawie za darmo

0

@Black_Wolf @arasz1819 pewnie kolega nie doczytał do końca hahaah

8

@formentera2017 a tu piszą żeby czytać z przymrużeniem oka a ja widzę ze twoje oczy są wybauszone że z orbit zaraz wylecą

2

@radekbr83 twoim tokiem myślenia to poradzimy sobie bez każdego. Co za różnica kto będzie grał. Prawda?

0

@Momals11 co nie masz nic do powiedzenia??? Widzę napisali artykuł nawet jak Nico super zagrał ale ty wiesz swoje jaki to Nico jest słaby. Jednak Ty to się znasz lepiej niż jakieś randomy buahhaahah.

0

@Momals11 No na pewno . Zobaczyłeś akurat pierwszy mecz bo na tvp puścili i udajesz eksperta

1

@Woland10 akurat strata gola to wina Minguezy

0

@zaiks boisko jak każde inne tylko kamera nisko umieszczona

1

@Momals11 dlatego mozna powiedzieć że się nie znasz

0

@Sulimo puig przy nico to jak liga angielska do b klasy

5

Czekam na tych co się sadza na Stegena i mówią że wolą Neto w bramce. Przecież on dzisiaj zagrał tak samo słabo jak ten bramkarz z trzeciej ligi .

1

@kkbarca ogromną? Czyli co tam widać?

0

@Toretto prawdziwy kibic ogląda na żywo a nie szuka powtórek ;-)

0

@kaamil1910 a to że jest za słaby nawet na zespół z 3 ligi

0

@marcinK0000 daj mu zagrać jeszcze dwa sezony bo jeat beż rytmu meczowego. Każdy trener sadza go na ławce a la rambla strzępi ryja że trenerzy są...... jacy są

0

@Minotaur ja mam drużynę z Londynu na kuponie hahaha

0

@Rewolucja123 raczej słabo to widzę jak pracuje w defensywie

0

@truqsi No ja tak myślę ale kolega napisał że dani w środku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?