Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jedna i druga opcja kozak .
0
@Woland10 potrafiłbyś ustawić skład zeby byli potworem w to nie wątpię. Ale to FM 21 . Jestem ciekaw jak zaplanujesz okres treningowy? Jaki będziesz miał makrocykl,mezocykl,mikrocykl ??? Masz pojęcie że to nie jest tylko wystawianie składu??? Oczywiście nie umniejszam Ci wiedzy piłkarskiej .
6
@Kamyk37 jakby było plus 15 to byłoby zdecydowanie lepiej
6
Dembele wziął ślub ale jaja . Ciekawe czy żona go ogarnie czy też jest taka nie ogarnięta jak on
6
Trochę głupio się zachowali biorąc go do pierwszej drużyny. Mógł spokojnie grać w rezerwach
1
Jaka decyzja??? To jakis żart?
0
@MarioVeB! Nie mam zamiaru bo mam dom w Polsce i święta spędzam w domu rodzinnym a nie na wakacjach w Miami czy Australii
0
@Emhyr szkoda zachodu o niego
0
@MarioVeB! Mogła strój kąpielowy ubrać jak tak gorąco
0
@tomek8756 chyba rozbiera
0
@tomek8756 krótszej już chyba nie mogla ubrać
1
@MesQueUnClub96 nie zablysnales
1
I wszystko się rozchodzi o umtitiego powinni go za darmo wyrzucić pod most
0
@Preteee ale i tak jest za słaby więc o co chodzi ?
0
@marcin62 hahaahah w święta pić?
3
@Zoker przecież jest zaznaczone C jak Covid hehe tovjak bezpiecznie siadają?
0
@marcin62 wstyd
0
@KrychaFCB ale będzie narzekanie zobaczysz
0
@PenaldinhoGaucho bo ich stać na to bo PiS rozdaje
0
@Kondziubarca wywalić wszystkich co do jednego
0
@FCBurnley nie wiem co ma twoja odpowiedź do mnie.
0
Czyli Cavani do Sevilli maksymalnie na miesiąc bo tracą dwóch zawodników. Jakbym był takim zawodnikiem to nigdy bym się nie zgodził żeby być takim zapchaj dziurą na miesiąc a później co pół roku ogony po 10 min .
0
@YoungMan jak można kibicować Realowi jako kibic Barcy ? Nie zrozumie tego nigdy
0
@PenaldinhoGaucho i tak codziennie jedno i to samo bo serek tani ???
0
@puyol_presidend5 chyba jak od mamusia słoików na 2 tyg weźmiesz
0
@PenaldinhoGaucho to co ty zupki chińskie tylko jeszcze?
2
@kubix05 miałem taki
2
@MrPGG wszyscy są głupi trener wybiera kogo chce do swojej wizji gry a nie kto jest najlepszy według dziennikarzy i kibiców
0
@Gaucho to chyba zagra w City skoro z nimi trenuje. Rayo chyba nie ma w Anglii hehe
0
@Michu94 po co skoro mamy tylu obrońców. Najpierw trzeba się pozbyć dwóch