0

Jedna i druga opcja kozak .

0

@Woland10 potrafiłbyś ustawić skład zeby byli potworem w to nie wątpię. Ale to FM 21 . Jestem ciekaw jak zaplanujesz okres treningowy? Jaki będziesz miał makrocykl,mezocykl,mikrocykl ??? Masz pojęcie że to nie jest tylko wystawianie składu??? Oczywiście nie umniejszam Ci wiedzy piłkarskiej .

6

@Kamyk37 jakby było plus 15 to byłoby zdecydowanie lepiej

6

Dembele wziął ślub ale jaja . Ciekawe czy żona go ogarnie czy też jest taka nie ogarnięta jak on

6

Trochę głupio się zachowali biorąc go do pierwszej drużyny. Mógł spokojnie grać w rezerwach

1

Jaka decyzja??? To jakis żart?

0

@MarioVeB! Nie mam zamiaru bo mam dom w Polsce i święta spędzam w domu rodzinnym a nie na wakacjach w Miami czy Australii

0

@Emhyr szkoda zachodu o niego

0

@MarioVeB! Mogła strój kąpielowy ubrać jak tak gorąco

0

@tomek8756 chyba rozbiera

0

@tomek8756 krótszej już chyba nie mogla ubrać

1

@MesQueUnClub96 nie zablysnales

1

I wszystko się rozchodzi o umtitiego powinni go za darmo wyrzucić pod most

0

@Preteee ale i tak jest za słaby więc o co chodzi ?

0

@marcin62 hahaahah w święta pić?

3

@Zoker przecież jest zaznaczone C jak Covid hehe tovjak bezpiecznie siadają?

0

@marcin62 wstyd

0

@KrychaFCB ale będzie narzekanie zobaczysz

0

@PenaldinhoGaucho bo ich stać na to bo PiS rozdaje

0

@Kondziubarca wywalić wszystkich co do jednego

0

@FCBurnley nie wiem co ma twoja odpowiedź do mnie.

0

Czyli Cavani do Sevilli maksymalnie na miesiąc bo tracą dwóch zawodników. Jakbym był takim zawodnikiem to nigdy bym się nie zgodził żeby być takim zapchaj dziurą na miesiąc a później co pół roku ogony po 10 min .

0

@YoungMan jak można kibicować Realowi jako kibic Barcy ? Nie zrozumie tego nigdy

0

@PenaldinhoGaucho i tak codziennie jedno i to samo bo serek tani ???

0

@puyol_presidend5 chyba jak od mamusia słoików na 2 tyg weźmiesz

0

@PenaldinhoGaucho to co ty zupki chińskie tylko jeszcze?

2

@kubix05 miałem taki

2

@MrPGG wszyscy są głupi trener wybiera kogo chce do swojej wizji gry a nie kto jest najlepszy według dziennikarzy i kibiców

0

@Gaucho to chyba zagra w City skoro z nimi trenuje. Rayo chyba nie ma w Anglii hehe

0

@Michu94 po co skoro mamy tylu obrońców. Najpierw trzeba się pozbyć dwóch

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?