Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FC1899Barca hazard też miał nas prześladować. Haahahah
2
@Survier mało śmieszne a nawet bym powiedział ze głupie
0
@BombowiecKrawczyk lepszy
0
@Veraciter nigdy nie podważałem jego potencjału.
0
@wojopancer 4:0 wygrywamy bramki fdj dembele 2 i lenglet
2
@Alanooo rozdawnictwo trzeba jakoś wyrównać. A gamonie delikatnie mówiąc i tak pójdą na nich zagłosować.15 emerytury, dofinansowania wakacji , 12 tys za rodzenie dzieci itp.
0
Dembele hehe to nie był kontuzjowany? Chyba że to ten jeden mecz i wyleciał na kolejny miesiąc
1
@norbi77 coupet lub oblak
0
@axegrinder nie te czasy panie kolego
0
@frogiee hmm a zagrał już coś że to wiesz?
0
@Gall a alves ma 50???
0
@waletpl co świadczy? Ze Alves dalej jest kozak
0
@frogiee a co boli cię jego wiek. Nie patrz w metrykę nie patrz kiedy był dobry a kiedy nie patrz tu i teraz czy jest przydatny a skoro będzie to znaczy że komentarz zbędny
0
Wiek nie ma nic do tego . Zlatan ma 40 i bryluje na boisku.
0
@Katalonbar nie absolutnie nie a zaciąg można zawsze sobie wziąć z rezerw i też będzie git a będę miał 8 zawodników do gry a nie jednego
0
@kaamil1910 akurat ten mlody rozczochrany z Paryża niech sobie tam siedzi pies na pieniądze i tyle.
0
@Nhyz slabi giną. Trzeba wzmacniac swoją odporność chodzić lekko ubranym uprawiać sport lub dużo ruchu . Ja byłem chory ostatni raz chyba z 10 lat temu
0
@Pawlak1992 hehe ciekawe skąd oni czas na to wezmą ale pomysł jak najbardziej dobry
0
@4Fabregas4 puig może i gra ale na konsoli co najwyżej
1
Dla wszystkich mózgów na tej stronie. Jakby Barca chciała kupować wszystkich których obserwuje to byśmy musieli mieć chyba ze sto osób w kadrze
0
@xoran @Lucassito pewny nie ale z tego co pamiętam jakiś wywiad piszczka to mówił że nie opłaca się im mieć kontuzji bo nie dostają takich samych pieniędzy jakby byli zdolni do gry.
0
@waletpl będąc na l4 nie barcelona mu płaci
0
@Emhyr a kiedy ja powiedziałem ze mają grać sami młodzi. Jeszcze raz zapytam xo zrobił w tym meczu Mingueza że krytykujesz jego wejscie. Podejrzewam że masz jakieś sensowne wytłumaczenie. I nie przyjmuje tłumaczeń że w ostatnich meczach był słaby . Pytam o konkretny mecz.
0
@penosik nie z kontuzja tylko ze skurczem jakbyś oglądał uważnie to byś wiedział że chciał wrócić na boisko
0
@Emhyr czyli gówno się znasz. Lepiej patrzeć w naszym przypadku przyszłościowo niż tu i teraz. Może weźmy samych dziadków jak Milan swego czasu. Mamy do dupy sytuacje więc ratujmy ją tymi na których możemy liczyć w dłuższej perspektywie a nie na sezon. Dalej twierdzę co Oskar zrobił źle że krytykujesz ta decyzję?
0
@Emhyr to po co chcesz wprowadzać gościa którego chcesz się pozbyć? Przecież to jest totalnie bez sensu
0
@Emhyr o proszę jakoś 99 procent ludzi lengleta wyrzuca widzę jesteś tym 1% procentem który za nim stoi. Ja jakoś nie potrafię krytykować swoich piłkarzy jako kibic bo wiem że dają z siebie wszystko.
0
@Emhyr okej wiem nico lepszy ale co Oscar dzisiaj zrobił źle??? Bo widzę jedziesz po nim
1
@Emhyr może nie miał siły . Nie pomyślałeś?
1
@budel17 odpal sobie YouTube będzie Ci najprościej