1

@daro22 No ja też chcę dużo ale widzisz to po co piszesz ze mogli wziąć nie mogli bo szejk nie chciał choćby oddali te 200mln

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

@Nieznajomy ja się pytam gdzie są kobiety i dzieci ? Wolę zostawić swoje dzieci i żonę i walczyć nic zostawić ich w domu i uciekać z kraju . Taka prawda jest. Po jakiego grzyba nam te darmozjady? Żeby nam kobiety i dzieci biły? Żeby z nożem w kieszeni po ulicy biegali ?

7

Komentarz usunięty

1

@daro22 przecież chcieli verattiego ale ze złotej klatki szejka nikt nie wychodzi. Veratti ponoć chciał ale jak szejk dał mu nowy kontrakt to nie wachał się ani chwilę żeby podpisać

3

@Roobo jaki zespół jak pojadą na repke axdrugs połowa w szpitalu

0

@Sau_Ron i suuper pilka kobieca na najwyższym poziomie pilka ręczna hokej przyjdzie i czas na piłkę męską. Nie wszystko naraz

3

@Jakchcesz no i Brajta

1

@Pablit o nic kompletnie

7

Nawet jak trener karze mu grzać się 85 min toma to robić bo to jego praca. Jeżeli jej nie wykonuje to dyscyplinarka i na bruk z nim.

0

@Wezzore chyba we wszystkich kategoriach wiekowych albo 30 miał hazard hahah

0

2 miesiące no może 3 a tu 20 kontuzji to jest jakiś kryminał. Tyle kontuzji to mają inni w cały sezon .ktoś musi za to beknąć

0

@Dankhog okej. Tylko pokaz mi lepszego bramkarza który tu będzie pasował

0

@Dankhog mam otwarte i widziałem pierwszy błąd przy bramce Matsa dzisiaj . Trochę mało żeby stwierdzić że jest słaby. Podaj przykład kiedy popełnił błąd.

0

@Dankhog a teraz wstań i się obudź

0

@parpe pracuje na transfer do nas od 10 lat ale jakoś nikt go nie chciał nie wiem dlaczego

0

@CLionelMessi a co ty masz do stegena? Podaj mi trzech GK którzy tu będą lepsi.

0

@masq niech powie ze chce odejść nie musi wymuszać

7

@Kondziubarca jeżeli tak to już nigdy nie powinien wejść w koszulce Barcy

0

@clyde co zrobił?

0

@MamerTponad100 hehe więcej niż tych zdolnych

0

@Woland10 a piszczu w Goczałkowicach?

0

@Qba2312 Boruc, dajcie już spokój z tym

0

Nie ważne jak , ważne 3pkt

0

@CatalanDream muszą zadzwonić do Adamy Traore . On zbuduje Osmana i wtedy będzie ogień

0

@Recber spoko Pique nie będzie robił problemów. Obskoczy dwa kluby.

0

Ciekawe jak np.Busi Pique będę sie do nie zwracać hehe

3

@Xwowrak nie wierzę w takie zarobki

0

@barcelonaLM cały czas jest nie zginął

1

@Zmrocz No i co z tego to będzie przykład dla innych że nie będzie ruchania Barcy na kasę albo go chcą i mu płacą albo wypad. Już jeden kozak wyleciał do Lipska to teraz trzeba pokazać innemu klubowi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?