Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@daro22 No ja też chcę dużo ale widzisz to po co piszesz ze mogli wziąć nie mogli bo szejk nie chciał choćby oddali te 200mln
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
@Nieznajomy ja się pytam gdzie są kobiety i dzieci ? Wolę zostawić swoje dzieci i żonę i walczyć nic zostawić ich w domu i uciekać z kraju . Taka prawda jest. Po jakiego grzyba nam te darmozjady? Żeby nam kobiety i dzieci biły? Żeby z nożem w kieszeni po ulicy biegali ?
7
Komentarz usunięty
1
@daro22 przecież chcieli verattiego ale ze złotej klatki szejka nikt nie wychodzi. Veratti ponoć chciał ale jak szejk dał mu nowy kontrakt to nie wachał się ani chwilę żeby podpisać
3
@Roobo jaki zespół jak pojadą na repke axdrugs połowa w szpitalu
0
@Sau_Ron i suuper pilka kobieca na najwyższym poziomie pilka ręczna hokej przyjdzie i czas na piłkę męską. Nie wszystko naraz
3
@Jakchcesz no i Brajta
1
@Pablit o nic kompletnie
7
Nawet jak trener karze mu grzać się 85 min toma to robić bo to jego praca. Jeżeli jej nie wykonuje to dyscyplinarka i na bruk z nim.
0
@Wezzore chyba we wszystkich kategoriach wiekowych albo 30 miał hazard hahah
0
2 miesiące no może 3 a tu 20 kontuzji to jest jakiś kryminał. Tyle kontuzji to mają inni w cały sezon .ktoś musi za to beknąć
0
@Dankhog okej. Tylko pokaz mi lepszego bramkarza który tu będzie pasował
0
@Dankhog mam otwarte i widziałem pierwszy błąd przy bramce Matsa dzisiaj . Trochę mało żeby stwierdzić że jest słaby. Podaj przykład kiedy popełnił błąd.
0
@Dankhog a teraz wstań i się obudź
0
@parpe pracuje na transfer do nas od 10 lat ale jakoś nikt go nie chciał nie wiem dlaczego
0
@CLionelMessi a co ty masz do stegena? Podaj mi trzech GK którzy tu będą lepsi.
0
@masq niech powie ze chce odejść nie musi wymuszać
7
@Kondziubarca jeżeli tak to już nigdy nie powinien wejść w koszulce Barcy
0
@clyde co zrobił?
0
@MamerTponad100 hehe więcej niż tych zdolnych
0
@Woland10 a piszczu w Goczałkowicach?
0
@Qba2312 Boruc, dajcie już spokój z tym
0
Nie ważne jak , ważne 3pkt
0
@CatalanDream muszą zadzwonić do Adamy Traore . On zbuduje Osmana i wtedy będzie ogień
0
@Recber spoko Pique nie będzie robił problemów. Obskoczy dwa kluby.
0
Ciekawe jak np.Busi Pique będę sie do nie zwracać hehe
3
@Xwowrak nie wierzę w takie zarobki
0
@barcelonaLM cały czas jest nie zginął
1
@Zmrocz No i co z tego to będzie przykład dla innych że nie będzie ruchania Barcy na kasę albo go chcą i mu płacą albo wypad. Już jeden kozak wyleciał do Lipska to teraz trzeba pokazać innemu klubowi