0

@Worny a czytałem gdzieś że po za bramka to słaby mecz . Tacy "fachofcy " tutaj są

0

@TeDer bo Ty byś chciał żeby dzieci już co mecz grały najlepiej na świecie. Chłopie oni po treningu idą na podwórko bawić się w chowanego a ty oczekujesz cudów. Haha.

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

Powiem tak niech Barca odpadnie też z Napoli bo gra co 3 dni nam nie służy. Niech dojdą do siebie na spokojnie do końca sezonu.

1

@umtiti moim zdaniem całkiem nieźle to wygląda i walczą do upadłego

0

Komentarz usunięty

0

@Chudyy my mamy pierwszy skład?

9

To ja jako trener muszę wystawiać zawodnika do gry mimo że nie chce bo jego wizerunek upadnie. Haha .śmiech na sali.

0

@Janek_7 ale on ma kontrakt na stole .nie rezygnuje z wypłaty.

3

@BarcaFan17 a dla przypomnienia z Rennes do Borussi był taki sam

0

@Vebrol oby nie wrócił ma być najlepszy tyłki i wyłącznie w Barcelonie a Paryż ma wszystko w cyc dostawać

0

@Huck wziac na mecz i kazać się rozgrzewać przez 90 min

3

@kkbarca to może lepiej się jarać jak tercetem busi xavi iniesta

0

@Michu94 No to jak xavi nie chce to w czym problem przecież on decyduje. Chyba że nie on .

0

@endriuuu2 i bardzo dobrze bo cou to nasz piłkarz a Messi niestety już nie

1

@Kgorecki2500 wyrzuca Dembele sprawę w sądzie przegraja ale zajmie im to dwa lata więc zdążą nazbierać pieniądze a dla nas czas to pieniądz

1

@Encore ja bym z chęcią tych brudasów poganiał trochę

0

@kaamil1910 bez sensu porównanie . A ja wolę żeby grał nawet Abde jego kosztem.

3

@Dalhi taki ważny że od trzech spotkań oddał 15 strzałów ale żaden w bramkę.

1

Dla mnie mnie ma zawodnika który nie chce zostac. Trybuny tyle. Po co mi dawać do składu kogoś na kogo wiem że nie będę mógł liczyć. To wolę odrazu próbować grać beż niego i dopracować swój plan

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Moje pytanie kto kogo zatrudnia? Dembek Sisoko czy odwrotnie. Bo gdybym ha był piłkarzem i powiedział zostaje to choćby nie wiem co to zostaje a jak agencikowi się nie podoba to wypad .

0

@yzyr brak sensu w całym głosowaniu bo według tego każda grupa powinna głosować na wszystko

3

@Agonus No i mniej smieci jest na ulicach same plusy

0

Komentarz usunięty

3

@normasubiektywna chyba mało wiesz w la liga jest tak samo z limitem

0

@xparix niech gra w rezerwach przynajmniej będzie grał bo pójdzie gdzie i będzie łapał ogony

0

@dawid230188 No to już się nie spełni bo umtiti mu wypadł hehe

9

Jaki ma sens wybrać najlepszą zawodniczkę która nie złapała się do 11 sezonu ? Czyli nie jest chyba najlepsza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?