2

@Feniks_37 Boruca ????

4

@DonVincenzo to ja Ci powiem że się znam bo byłem bramkarzem i taki strzał jest praktycznie nie do wyciągnięcia gdzie jeszcze pilka podbija się delikatnie po bucie pedriego. Takie piłki to możesz wyciągnąć 1 na 100

2

@dawid230188 ta teraz mi powiedz xo miał zrobic wczoraj??? To że ma słabsze statystyki to nie jest tylko jego wina bo wczoraj przy dwóch bramkach bez szans. I o kant są te statystyki

2

Pytam się gdzie są jego przeciwnicy teraz ???czekamy na was

1

A Espanyol nie miał? Gdybyśmy byli skuteczniejsi to nie byłoby o czym rozmawiać

0

@BARCA1899Messi Chyba ty

1

@AbelKabel jak go nie znają? Przecież w Anglii grał to chyba mogą go zobaczyć

0

@tbas Co to znaczy TS za pierwszą bramkę?

1

@Janiama 0:3 tak czuję

0

Liczyłem na Aube w pierwszym trochę się zawiodłem

0

@ElKamil oglądnij sobie nawet foot truck to zobaczysz . Tam masz konkrety prowadzących i ich gości

0

@ElKamil oglądam mecze Napoli czasami to fakt ale oglądam kazdy mecz reprezentacji. I żeby była jasność nie twierdzę że jest słaby tylko robią z niego Boga a daleko mu do najlepszych piłkarzy

0

@dmcteam a ja ci pisze ze bez diety to możesz co najwyżej w fife pograć

0

@ElKamil w Napoli może jest jednym z najlepszych ale z tym na świecie to przesadziłeś. Lubię ziela ale denerwuje mnie gadanie o nim że nikt nie widział takiego gosci z taką technika a jednak tego nie pokazuje

0

@Firestone a jednak powiedziałeś

0

@agaFCB to wpadam na imprezkę rodzinna przedstawiasz mnie i mówimy ze jesteśmy że sobą tylko dla seksu haha

2

@dmcteam mniej żreć i dieta nie potrzebna

2

@agaFCB zostaniesz moją żoną???? Ciotki nie dźwigną tego

6

@pt9 nie ponieważ lubię jeździć za granicę haha

0

@Firestone ale nie możesz powiedzieć że był/jest drewnem

0

@Firestone No jasne tylko szkoda ze nie widziałeś jak pracował na boisku w innych spotkaniach tylko mecze na wyjeździe których było raptem kilka

0

@kozakoz @ElKamil nie to nie jest żart. Teraz ma formę asystuje strzela itp ale on od 10 lat jest polska nadzieja a jak przyjdzie grać w repce to gościa nie ma

3

@Pawel13sz gavi z pedrim go nakryją i pokażą że to mega talenty a nie nasz Piotruś który ma prawie 30 lat i dalej mega talent

0

@Firestone czyli widać kibiców sukcesu @ShawnC

1

@panczo @Maker0 @Sergio_Devils co z was za kibice? Ja tak mam zawsze .czekam na każdy mecz z niecierpliwością. A tu widzę chyba tylko kibice sukcesu

9

@ShawnC szkoda ze pamiętasz tylko ostatnie dwa lata

3

@DonVincenzo a się w Hiszpanii nagrał raptem 3 miesiące ale już jest zweryfikowany jako beznadziejny hahaha. "Mądzi " to wy jesteście wszyscy hahaha

4

@Chlebek23391 @[Oli] Oli dobrze gada więcej szacunku dla swoich piłkarzy a chlebek myśli że każdy będzie Messim w formie przez 10 lat . Obudź się w końcu.

0

@123escalando dla mnie każdy z białej części Madrytu jest u mnie mile widziany niech ich zdradzają

1

@123escalando i co z tego ??? Luis Enrique też śmierdział a był naszym kapitanem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?