0

@zmiter912576 puść kontrę tak żeby było dobrze

3

Kiedyś byśmy powiedzieli ze takimi meczami jak wczoraj wygrywa się mistrzostwo:-)

0

@Barcaa12 dlatego wiemy że on tam jest

0

@18cm No niby tak ale słabi giną

0

@18cm hehe widziałem jak pograł dzisiaj ?? Dlatego nie wiesz

1

@Gitarkafcb nie ważne ważne żeby było skutecznie

1

@MrPGG mocna psychika to jest to

3

@Foro a dzisiaj nie widoczny na boisku i zacznie się znowu gadanie żeby lepiej odszedł haha

0

@Barca1922 psg może 5 kolejek w lidze przegrać a i tak będą dalej pierwsi bo te ciołki za nimi co chwilę gubią pkt

1

Rzecznik kremla nazywa się pieskov. Haha. Pasuje mu nazwisko . To jest pies putina.

0

@AdamaTraore kup sobie ruble a za 10 lat sprzedasz z zyskiem

0

@mat32 i w to putinowi graj może dalej siać propagandę a kacapy będą mu wierzyć

0

@FCB24 nie dla każdego ruska. Niech jeżdżą sobie o Puchar putina

0

@Xwowrak pewnie nie będzie tych sankcji bo putler jak będzie się wycofywać to powie ze skończy wojnę ale Rosja sorry rosja ma być odmrożona

0

@ClassicRock już go niszczą. A co mają dać jednemu durniowy co chcą żeby świat był normalny ? Nie będzie bo zobacz jaki tam ciemnogród. Te kacapy nawet nie wiedzą co się dzieje za granicą kraju . To jest fajny świat?

0

@Blanco16 najlepsza obrona byłby atak kacapów od drugiej strony.

1

@Hubsao nie prawda

0

@Kgorecki2500 ale ktoś tego kota będzie musiał przywieźć czyli rusek . Bardzo dobra decyzja .

2

@Momals11 nigdy polki są boskie

1

@Messiah10 myślę że jeszcze nie

0

@Messibestplayerintheworld pytam gdzie są ci znafcy Puiga że tamci trenerzy nie dawali mu szansy a on taki najlepszy

0

@Zoker tylko ze Barca to narazie nic nie osiągnęła jak zaczną zdobywać puchary to wtedy wrócą

0

@paweldunajecfcb bo myślał że wystarczy a tu cały świat pomyślał i Rosja leży i kwiczy.
Poprawka rosja pisze się z małej litery

1

@D10SLEO może podjechać do mnie imi pokazać dam jej zjeść

0

@Encore No i madrycik już kupa w gaciach i będę pisac że zawsze chcieli tylko i wyłącznie hohlanda

0

@igorski ja mam z tv kablową Vectra

0

@Kozinho. Haha i covid ich zniszczy

0

@D10SLEO pięknie powiedziane kogo wybrali tego mają

1

@Paradoks widzisz że już o Norwega się boją i jego kontuzję. To on już jest ich zawodnikiem że się boją?

0

@Michu94 za połowę wynagrodzenia jakie pobiera teraz lub od ilości dnie bez kontuzji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?