Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@zmiter912576 puść kontrę tak żeby było dobrze
3
Kiedyś byśmy powiedzieli ze takimi meczami jak wczoraj wygrywa się mistrzostwo:-)
0
@Barcaa12 dlatego wiemy że on tam jest
0
@18cm No niby tak ale słabi giną
0
@18cm hehe widziałem jak pograł dzisiaj ?? Dlatego nie wiesz
1
@Gitarkafcb nie ważne ważne żeby było skutecznie
1
@MrPGG mocna psychika to jest to
3
@Foro a dzisiaj nie widoczny na boisku i zacznie się znowu gadanie żeby lepiej odszedł haha
0
@Barca1922 psg może 5 kolejek w lidze przegrać a i tak będą dalej pierwsi bo te ciołki za nimi co chwilę gubią pkt
1
Rzecznik kremla nazywa się pieskov. Haha. Pasuje mu nazwisko . To jest pies putina.
0
@AdamaTraore kup sobie ruble a za 10 lat sprzedasz z zyskiem
0
@mat32 i w to putinowi graj może dalej siać propagandę a kacapy będą mu wierzyć
0
@FCB24 nie dla każdego ruska. Niech jeżdżą sobie o Puchar putina
0
@Xwowrak pewnie nie będzie tych sankcji bo putler jak będzie się wycofywać to powie ze skończy wojnę ale Rosja sorry rosja ma być odmrożona
0
@ClassicRock już go niszczą. A co mają dać jednemu durniowy co chcą żeby świat był normalny ? Nie będzie bo zobacz jaki tam ciemnogród. Te kacapy nawet nie wiedzą co się dzieje za granicą kraju . To jest fajny świat?
0
@Blanco16 najlepsza obrona byłby atak kacapów od drugiej strony.
1
@Hubsao nie prawda
0
@Kgorecki2500 ale ktoś tego kota będzie musiał przywieźć czyli rusek . Bardzo dobra decyzja .
2
@Momals11 nigdy polki są boskie
1
@Messiah10 myślę że jeszcze nie
0
@Messibestplayerintheworld pytam gdzie są ci znafcy Puiga że tamci trenerzy nie dawali mu szansy a on taki najlepszy
0
@Zoker tylko ze Barca to narazie nic nie osiągnęła jak zaczną zdobywać puchary to wtedy wrócą
0
@paweldunajecfcb bo myślał że wystarczy a tu cały świat pomyślał i Rosja leży i kwiczy.
Poprawka rosja pisze się z małej litery
1
@D10SLEO może podjechać do mnie imi pokazać dam jej zjeść
0
@Encore No i madrycik już kupa w gaciach i będę pisac że zawsze chcieli tylko i wyłącznie hohlanda
0
@igorski ja mam z tv kablową Vectra
0
@Kozinho. Haha i covid ich zniszczy
0
@D10SLEO pięknie powiedziane kogo wybrali tego mają
1
@Paradoks widzisz że już o Norwega się boją i jego kontuzję. To on już jest ich zawodnikiem że się boją?
0
@Michu94 za połowę wynagrodzenia jakie pobiera teraz lub od ilości dnie bez kontuzji