Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dla mnie transfer bez sensu lepiej dać Araujo tą kasę niż go stracić
0
@Batys ale nie będzie cię stać w naszym kraju hehe więc kupisz nowe ale od ukraińca który sprzeda go odrazu po wyjściu z salonu
0
@Batys pewnie tak ale wkoncu ten twój się skończy i kupisz od Ukraińca bo będzie Ci lepiej opłacało hehe bo na telefon z salonu nie zarobisz bo to będzie luksus haha
0
@Batys spokojnie w dobrej cenie będziemy je kupować od ukraincow
1
@tristan87 te włosy dodadzą mu odrazu lepsze umiejętności
0
@Kluivert_P to słabo jakby nie patrzeć repka jest najwazniejsza
1
@adi7adi8 na la ramblii??? Hehe
25
@tomasthc nie grają o punkty hehe
2
@Kondziubarca myślę tak samo
1
Jeżeli ma odnieść kontuzję to będzie to prędzej czy później. Oczywiście wprowadzać ostrożnie i spokojnie dozować obciążenia.
1
@iksajotien w Barcelonie już by to huknął na 2:0
0
@RobiS hattrick
1
@P33ck i dzisiaj pewnie cyk trener zwolniony będzie
0
@Greenalley zbiera tylko pieniądze z szejka konta
0
@Dertinho hahaha lewy wali 5 w 9 minut
0
@Linghunter88 jeżeli wygramy LE to wyjdziemy na równi chyba jakbyśmy odpali w ćwierćfinale ale to chyba
0
@Pustelnik niby rotację ale teraz zobacz że na ławce mamy teraz wartościowych zawodników więc spokojnie może rotować ostatnio grał gavi Dembele i auba tera może wyjść depay traore i ferran moim zdaniem super w pomocy może zagrać nico w obronie Garcia i dest i wszystko bez utraty jakości
0
Paryzanie to jednak frajerzy europy. Mogą podziękować temu Włochowi którego 90 % tutaj chciało hahaha
2
Skoro Mbappe taki dobry to aż strach pomyśleć co potrafi Dembele skoro jest lepszy ach gdyby nie kontuzje
0
@tomek8756 nie ma szans . Najlepszy to Lewy do Bayernu i Messi do P$G
0
@Kubsoleon to nie oglądaj. Proste. Idź spać.
0
@MateuszJrk komentator
0
@JarekS za takie pieniądze jak jest to bym go zostawił mimo wszystko
0
@DonAndres*8 110 ??? Ja za butle płaciłem 62zl to chyba gra nie warta świeczki
1
@Gall dlaczego ? Nie ma gwiazd ściągamy zawodników za darmo bierzemy wychowanków i jakoś jest coraz lepiej
0
@Gorantores natazie to chyba tylko w Fifie
1
@Arczi57 przestań płakać liczy się regularność co potwierdziło Lille wyprzedzając p$g. Niech real wydaje mln jestem za a my grajmy swoje
1
@Barca1922 dokładnie idźmy droga Bayernu
0
@maciekofcb dokładnie nawet jak się nie sprawdzi to za kilka mln się go sprzeda
0
@maciar mnie uczyli kiedyś tak skoro pracujemy razem to jesteśmy kolegami a nie jakieś Pany