0

Dla mnie transfer bez sensu lepiej dać Araujo tą kasę niż go stracić

0

@Batys ale nie będzie cię stać w naszym kraju hehe więc kupisz nowe ale od ukraińca który sprzeda go odrazu po wyjściu z salonu

0

@Batys pewnie tak ale wkoncu ten twój się skończy i kupisz od Ukraińca bo będzie Ci lepiej opłacało hehe bo na telefon z salonu nie zarobisz bo to będzie luksus haha

0

@Batys spokojnie w dobrej cenie będziemy je kupować od ukraincow

1

@tristan87 te włosy dodadzą mu odrazu lepsze umiejętności

0

@Kluivert_P to słabo jakby nie patrzeć repka jest najwazniejsza

1

@adi7adi8 na la ramblii??? Hehe

25

@tomasthc nie grają o punkty hehe

2

@Kondziubarca myślę tak samo

1

Jeżeli ma odnieść kontuzję to będzie to prędzej czy później. Oczywiście wprowadzać ostrożnie i spokojnie dozować obciążenia.

1

@iksajotien w Barcelonie już by to huknął na 2:0

0

@RobiS hattrick

1

@P33ck i dzisiaj pewnie cyk trener zwolniony będzie

0

@Greenalley zbiera tylko pieniądze z szejka konta

0

@Dertinho hahaha lewy wali 5 w 9 minut

0

@Linghunter88 jeżeli wygramy LE to wyjdziemy na równi chyba jakbyśmy odpali w ćwierćfinale ale to chyba

0

@Pustelnik niby rotację ale teraz zobacz że na ławce mamy teraz wartościowych zawodników więc spokojnie może rotować ostatnio grał gavi Dembele i auba tera może wyjść depay traore i ferran moim zdaniem super w pomocy może zagrać nico w obronie Garcia i dest i wszystko bez utraty jakości

0

Paryzanie to jednak frajerzy europy. Mogą podziękować temu Włochowi którego 90 % tutaj chciało hahaha

2

Skoro Mbappe taki dobry to aż strach pomyśleć co potrafi Dembele skoro jest lepszy ach gdyby nie kontuzje

0

@tomek8756 nie ma szans . Najlepszy to Lewy do Bayernu i Messi do P$G

0

@Kubsoleon to nie oglądaj. Proste. Idź spać.

0

@MateuszJrk komentator

0

@JarekS za takie pieniądze jak jest to bym go zostawił mimo wszystko

0

@DonAndres*8 110 ??? Ja za butle płaciłem 62zl to chyba gra nie warta świeczki

1

@Gall dlaczego ? Nie ma gwiazd ściągamy zawodników za darmo bierzemy wychowanków i jakoś jest coraz lepiej

0

@Gorantores natazie to chyba tylko w Fifie

1

@Arczi57 przestań płakać liczy się regularność co potwierdziło Lille wyprzedzając p$g. Niech real wydaje mln jestem za a my grajmy swoje

1

@Barca1922 dokładnie idźmy droga Bayernu

0

@maciekofcb dokładnie nawet jak się nie sprawdzi to za kilka mln się go sprzeda

0

@maciar mnie uczyli kiedyś tak skoro pracujemy razem to jesteśmy kolegami a nie jakieś Pany

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?