0

@JimMorrisonFCB a ty chciałbyś aby walili to twoich cywili a ty za stołem siedział i próbowałbyś dojść do porozumienia wiedząc że to kretyn jest z drugiej strony i nie odpuści

0

@JimMorrisonFCB kto powiedział że w Rosji??? Mało ich na Ukrainie???

0

@barteq nie no rozumiem że jakieś koszty ale naprwno dużo mniejsze niż klub miałby płacić za zawodnika

0

@JimMorrisonFCB a co mam się kłaść przed nim żeby nie było wojny ???

0

@Kgorecki2500 ja jestem za tym "oko za oko " skoro walą w moich cywilów ja będę walił w ich cywilów

0

@masq ooo to już Azpi jest u nas??? Nie słyszałem

0

@ini_barca No powiem Ci że kessie stary raczej też nie jest

0

@barteq ale zauważ że większość przychodzi bez kwoty transferowej

0

Wszyscy piszą o Kessim czy on już przyszedł??? Że już go wklejają ludzie do składu

1

@PodkarpackiKibic najtańsze

0

@Batys jak zadowolą cię starocie z przed kilku lat to spoko . Twój wybór ale jak będziesz chciał nowy to po tańszej cenie od Ukraińca

0

@PatrychoO powiedziałem dobry

0

Nie mogę czytać tych wszystkich patałachów którzy śmieją się z Koemana . Zamiast cieszyć się z tego co robi Xavi to komentują Koemana. Dla mnie Ronald Koeman to legenda klubu i dam powiedzieć na niegozlego słowa. Znakomite piłkarz i dobry trener i tego się trzymajmy.

1

@BARCA1899Messi mówiłem że Eric będzie dobrym wzmocnieniem to była kwestią czasu. Na początku miał trochę pecha też.

5

@Pawel13sz trochę słabo patrząc na jego wiek . Za darmoszke jak najbardziej.

0

@Colin94 po to że neymar to bardzo dobry zawodnik

1

Proszę wyjaśnić te obliczenia

0

Co to za Neymarinho biega z fioletowa głową w Pogoni Szczecin ??? Haha

0

@gorgota jakoś słabo mi to idzie liczenie

0

@daniel32778 i co w związku z tym ??? Fabiański też nie bronił karnych a w meczach był solidny

1

@PatrychoO pije piwo na kaca

0

Nie rozumiem jednego Barca kobieca ma 19pkt przewagi nad druga drużyna ktora ma do rozegrania 6 spotkań co przy zwycięstwach daje 18pkt a tu piszą wszędzie że muszą wygrać żeby zapewnić sobie mistrzostwo . O co tu chodzi?

0

@Kluivert_P Pan Ibrahimovic

1

@MesQueUnClub96 karne to nie sa akurat wyznacznikiem formy . Karne też mogę obronić jeżeli srane w bramce

0

@panczo ostatnio gdzieś wywiad był i była przytoczona taka historia czy prawdziwa nie wiem

3

@Deeespacito normalnie to by było jakby było za 4 zl

2

@panczo auba nie obiecywał dziadkowi tylko się przekomarzał bo dziadek byl/jest fanem Atletico i ten specjalnie gadał że pójdzie do realu grać

0

@Pustelnik No lepszy nie będzie bo już jest najlepszy haha

0

Widzę po jednym meczu na najwyższym poziomie iniakiego jest już Bogiem. Haha.

0

@Hubsao oni już dawno się przyłączyli . Są Białorusini Czeczeni Syryjczycy. Tak mówi kumpel wojskowy który tam był pod granicą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?