Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JimMorrisonFCB a ty chciałbyś aby walili to twoich cywili a ty za stołem siedział i próbowałbyś dojść do porozumienia wiedząc że to kretyn jest z drugiej strony i nie odpuści
0
@JimMorrisonFCB kto powiedział że w Rosji??? Mało ich na Ukrainie???
0
@barteq nie no rozumiem że jakieś koszty ale naprwno dużo mniejsze niż klub miałby płacić za zawodnika
0
@JimMorrisonFCB a co mam się kłaść przed nim żeby nie było wojny ???
0
@Kgorecki2500 ja jestem za tym "oko za oko " skoro walą w moich cywilów ja będę walił w ich cywilów
0
@masq ooo to już Azpi jest u nas??? Nie słyszałem
0
@ini_barca No powiem Ci że kessie stary raczej też nie jest
0
@barteq ale zauważ że większość przychodzi bez kwoty transferowej
0
Wszyscy piszą o Kessim czy on już przyszedł??? Że już go wklejają ludzie do składu
1
@PodkarpackiKibic najtańsze
0
@Batys jak zadowolą cię starocie z przed kilku lat to spoko . Twój wybór ale jak będziesz chciał nowy to po tańszej cenie od Ukraińca
0
@PatrychoO powiedziałem dobry
0
Nie mogę czytać tych wszystkich patałachów którzy śmieją się z Koemana . Zamiast cieszyć się z tego co robi Xavi to komentują Koemana. Dla mnie Ronald Koeman to legenda klubu i dam powiedzieć na niegozlego słowa. Znakomite piłkarz i dobry trener i tego się trzymajmy.
1
@BARCA1899Messi mówiłem że Eric będzie dobrym wzmocnieniem to była kwestią czasu. Na początku miał trochę pecha też.
5
@Pawel13sz trochę słabo patrząc na jego wiek . Za darmoszke jak najbardziej.
0
@Colin94 po to że neymar to bardzo dobry zawodnik
1
Proszę wyjaśnić te obliczenia
0
Co to za Neymarinho biega z fioletowa głową w Pogoni Szczecin ??? Haha
0
@gorgota jakoś słabo mi to idzie liczenie
0
@daniel32778 i co w związku z tym ??? Fabiański też nie bronił karnych a w meczach był solidny
1
@PatrychoO pije piwo na kaca
0
Nie rozumiem jednego Barca kobieca ma 19pkt przewagi nad druga drużyna ktora ma do rozegrania 6 spotkań co przy zwycięstwach daje 18pkt a tu piszą wszędzie że muszą wygrać żeby zapewnić sobie mistrzostwo . O co tu chodzi?
0
@Kluivert_P Pan Ibrahimovic
1
@MesQueUnClub96 karne to nie sa akurat wyznacznikiem formy . Karne też mogę obronić jeżeli srane w bramce
0
@panczo ostatnio gdzieś wywiad był i była przytoczona taka historia czy prawdziwa nie wiem
3
@Deeespacito normalnie to by było jakby było za 4 zl
2
@panczo auba nie obiecywał dziadkowi tylko się przekomarzał bo dziadek byl/jest fanem Atletico i ten specjalnie gadał że pójdzie do realu grać
0
@Pustelnik No lepszy nie będzie bo już jest najlepszy haha
0
Widzę po jednym meczu na najwyższym poziomie iniakiego jest już Bogiem. Haha.
0
@Hubsao oni już dawno się przyłączyli . Są Białorusini Czeczeni Syryjczycy. Tak mówi kumpel wojskowy który tam był pod granicą