0

@Pustelnik @Tibu @Greenalley to że się zgłoszą nic nie znaczy . Raczej co musi siedzieć w ruskich głowach że się zgłaszają. Bez honoru są i szacunku tyle powiem. Najlepiej jak ten kraj zniknie z mapy .

3

Jak oni oddadzą Araujo a dziadka Azpilicuete i Christiansena to będą frajerami dekady

1

@Patry10 dokładnie kupią kogoś i dadzą mu 10 mln pensji

1

@333tricampeones333 ja nie bo ich lubię bardzo

0

@BARCA1899Messi jeżeli będzie miał mało kontuzji to jak najbardziej jestem za

0

@Pustelnik pyta Boga jak to możliwe że karnegonie bylo jak on twierdzi do dzisiaj że się należał

7

Jedyne kontrowersje to brak kartki w 15 sekundzie i dla Auby . Oby dwie żółte.

6

Pique już ma kolegę w madrycie którego będzie pociskał nazywa się Vini haha . Frunął pół kilometra przed bramkarzem i jeszcze się kłócił 10 min że karny się należał haha. Piquet miał z niego pompę cały mecz później

1

@ToJa79 w 15 sekundzie meczu też powinna być kartka dla białego

0

@Objectivo @Ojciec5tkidzieci a przez ostatnie lata ??? Jak to się mówi raz do roku to i kura pierdnie

1

@Transu96 które daje nam Auba za 1/4 kwoty hohlanda

1

@Huck nie szukałbym tylko zostawił Aube na 2 albo 3 lata i skipil się przez ten czas żeby za grosze wyciągnąć jakiegoś napadziora

1

@maciar rozłożył nogi jak jak Espanyol i Getafe przed Realem zawsze

0

@Pogba jemu brakowało regularności przecież odkąd jest w Barcelonie to chyba nigdy nie bul tak długo zdrowy

0

@tomek8756 No dzisiaj to chyba raczej nie ewentualnie Benz by się nie kładł metr przed bramkarzem jak vini to może ta jedna by dali

0

@Explode i wybierze barce

1

@Khajio za dembka się nada

0

@Xxxbarca4ever a ja się nie zgodzę że gavi i depay słabo . Show nie mogli zrobić bo wynik ustalony tak jak mówisz ale serducho dali swoje powalczyli bo mieli na to siłę

1

Przyznaję się:
- chciałem żeby Xavi wrócił do Barcy poprzez inny klub w Europie czyli mój błąd
- chciałem Aube u nas już wcześniej to jest kozak
Zostawmy Aube na 2/3 lata i w tym czasie na spokojnie kupmy jakiegoś napadziora
- mówiłem że Eric Garcia to jest super obrońca

1

@Borneo dokładnie już tam powinna być żółta jeżeli nie dał tam to dobrze ze nie dał też później na busim

2

@IronSanHybrid dlatego mówię niech sobie real ściąga te żółwie i sery hohlandy za grube mln a to sukcesu nie gwarantuje

2

@PatrychoO dobry film

1

@Nazio87 zero to będzie miał real

1

@maniak33333 @Dankhog @BombowiecKrawczyk @Uukasz_93 może mają plan żeby go wziąć za darmo a później sprzedać za w miarę dobre pieniądze i zawsze to plus. Biznes is biznes.

0

@Kamil689 idź na wagary. Przecież taki mecz jest

0

@Kamil689 podpowiem idź od poniedziałku rano przecie w niedzielę to bezsensu tylko nocka w szpitalu a i tak nic nie zrobia

1

@Danny Gaucho ooo to w hat-trickach go nie dogoni

0

@AdamaTraore szczerze mi bez różnicy

0

@BonusKiller hehe czyli można się pomylić o jakieś 100 mln ludzi ale to przecież nic w porównaniu z płaską ziemią

0

Haha fajne te wyliczenia trochę takie nie za mądre

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?