Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pustelnik @Tibu @Greenalley to że się zgłoszą nic nie znaczy . Raczej co musi siedzieć w ruskich głowach że się zgłaszają. Bez honoru są i szacunku tyle powiem. Najlepiej jak ten kraj zniknie z mapy .
3
Jak oni oddadzą Araujo a dziadka Azpilicuete i Christiansena to będą frajerami dekady
1
@Patry10 dokładnie kupią kogoś i dadzą mu 10 mln pensji
1
@333tricampeones333 ja nie bo ich lubię bardzo
0
@BARCA1899Messi jeżeli będzie miał mało kontuzji to jak najbardziej jestem za
0
@Pustelnik pyta Boga jak to możliwe że karnegonie bylo jak on twierdzi do dzisiaj że się należał
7
Jedyne kontrowersje to brak kartki w 15 sekundzie i dla Auby . Oby dwie żółte.
6
Pique już ma kolegę w madrycie którego będzie pociskał nazywa się Vini haha . Frunął pół kilometra przed bramkarzem i jeszcze się kłócił 10 min że karny się należał haha. Piquet miał z niego pompę cały mecz później
1
@ToJa79 w 15 sekundzie meczu też powinna być kartka dla białego
0
@Objectivo @Ojciec5tkidzieci a przez ostatnie lata ??? Jak to się mówi raz do roku to i kura pierdnie
1
@Transu96 które daje nam Auba za 1/4 kwoty hohlanda
1
@Huck nie szukałbym tylko zostawił Aube na 2 albo 3 lata i skipil się przez ten czas żeby za grosze wyciągnąć jakiegoś napadziora
1
@maciar rozłożył nogi jak jak Espanyol i Getafe przed Realem zawsze
0
@Pogba jemu brakowało regularności przecież odkąd jest w Barcelonie to chyba nigdy nie bul tak długo zdrowy
0
@tomek8756 No dzisiaj to chyba raczej nie ewentualnie Benz by się nie kładł metr przed bramkarzem jak vini to może ta jedna by dali
0
@Explode i wybierze barce
1
@Khajio za dembka się nada
0
@Xxxbarca4ever a ja się nie zgodzę że gavi i depay słabo . Show nie mogli zrobić bo wynik ustalony tak jak mówisz ale serducho dali swoje powalczyli bo mieli na to siłę
1
Przyznaję się:
- chciałem żeby Xavi wrócił do Barcy poprzez inny klub w Europie czyli mój błąd
- chciałem Aube u nas już wcześniej to jest kozak
Zostawmy Aube na 2/3 lata i w tym czasie na spokojnie kupmy jakiegoś napadziora
- mówiłem że Eric Garcia to jest super obrońca
1
@Borneo dokładnie już tam powinna być żółta jeżeli nie dał tam to dobrze ze nie dał też później na busim
2
@IronSanHybrid dlatego mówię niech sobie real ściąga te żółwie i sery hohlandy za grube mln a to sukcesu nie gwarantuje
2
@PatrychoO dobry film
1
@Nazio87 zero to będzie miał real
1
@maniak33333 @Dankhog @BombowiecKrawczyk @Uukasz_93 może mają plan żeby go wziąć za darmo a później sprzedać za w miarę dobre pieniądze i zawsze to plus. Biznes is biznes.
0
@Kamil689 idź na wagary. Przecież taki mecz jest
0
@Kamil689 podpowiem idź od poniedziałku rano przecie w niedzielę to bezsensu tylko nocka w szpitalu a i tak nic nie zrobia
1
@Danny Gaucho ooo to w hat-trickach go nie dogoni
0
@AdamaTraore szczerze mi bez różnicy
0
@BonusKiller hehe czyli można się pomylić o jakieś 100 mln ludzi ale to przecież nic w porównaniu z płaską ziemią
0
Haha fajne te wyliczenia trochę takie nie za mądre