0

@Katalonbar tylko nie z tym Hansen

0

@FCB24 przestań się ośmieszać

0

@Midast nie czytam do końca odrazu mówię. Za bezmózgowca powinieneś dostać lepę żebyś się obudził.

0

@Maciux7 nie tyczy się to tylko LaRambli. Pochodzisz pewnie z jakiejś wioski i tam przychodzą kopać koledzy z pod sklepu którzy grają bo lubią ich też trzeba wspierać. Mówię ogólnie. Druga sprawa ty krytykujesz ktoś krytykuje wszystko idzie w świat w media społecznościowe to się roznosi. A jak bronisz wspierasz to mediach się roznosi że jest ktoś suuper. Skąd wiesz ze poprzez ciebie nie dojdzie to do wskazanej osoby która poczuje wsparcie ale zacznij ty wspierać a nie krytykować

0

Koeman dziękujemy Ci za Luuka De Jonga wiedziałeś że jest najlepszy!!!!

0

@Ghotti Eryk będzie kozak . Ja to wiedziałem. Zobacz moje komentarze jak przychodził. Teraz udowadnia że Garcia- Araujo to będzie para stoperów na lata i to najlepszych na świecie

5

Pamiętajcie nigdy ale to nigdy nie krytykujcie swoich zawodników poprzez wsparcie osiągną więcej niż wam się wydaje. Dlatego JA zawsze próbuje na naszej stronie bronić naszych zawodników.
Ps. Na początku roku byłem za tym żeby Dembuś siedział na trybunach biję się w pierś jeżeli nasz sztab wzmocnił jego mięśnie musi zostać.

0

@_catalan Eric poraz kolejny TOP

0

@Rastafarnianin kozackie

0

@Hosh a co będzie jak strzelimy tyle samo ???

7

Takie @Putin99 to redakcja powinna odrazu usuwać z tej strony. @Redakcja

1

@BulaKG w dwóch meczach nie strzelił i już irytuje ?

0

@Murazor ja się nie kłócę tylko grać trzeba dawać każdemu a nie jechać jedna 11 .każdy ma czuć się potrzebny i każdy ma być w rytmie meczowym więc jak dwóch zawodników wyciągniesz którzy przez ostatnie 2 miesiące grali cały czas to nic się nie stanie wielkiego z taką potęga jak levante

0

@Murazor to albo ja oglądam inne mecze albo ty. Torres ostatnio nie wyszedł 6 marca w pierwszym składzie a Pedri nie wyszedl 20 lutego to faktycznie raz na tydzień a od lutego gramy co 3 dni.przestan się ośmieszać

0

@Murazor a to jest powiedziane ze muszą zagrać 60 spotkań??? Po dwóch miesiącach gry co 3 dni to są wypoczęci??? Lepiej żeby dzisiaj zagrali 20 min i czwartek 90 niż odwrotnie bo chyba levante a Frankfurt to jest inny kaliber

0

@AlphaNumeric napisałem nie zagrał wybitnie ale dobrze . Kiedy ma grać jak nie z praktycznie ostatnim zespołem w tabeli??? Kiedyś inni gracze też musza posiedzieć żeby inni łapali minuty

0

@CzeksonFCB1899 tak dobrze sie czuję. Czyli ty grasz jak wspaniały Ancelotti cały czas ta sama 11 czy liderem czy z ostatnim zespołem tak ??? Bo przecież z każdym można zgubić punkty . Druga sprawa Lenglet zagrał z Frankfurtem i co powiesz mi może że zagrał słabo???

1

@ousmanedembele10 No proszę cię z takim przeciwnikiem to rezerwowi powinni dać radę tym bardziej że wcale nie są gorsi

2

@yoli Adama najwięcej udanych dryblingów i dla Ciebie grał słabo??? No olej nie był to wybitny mecz ale żeby pisać że sobie nie radził to trochę przesadzasz

4

Dla mnie Araujo Ferran Pedri powinni odpocząć jest kim ich zastąpić

1

@Kengo tak myślę ale lepiej grac na drugim poziomie niż na trzecim

0

@Kengo jak widzę tego "ponczka" to aż się gotuję

5

@PodkarpackiKibic poszedł stąd i no już

0

Myślę że gdyby nie to że linku zawodników przez pewien okres było w pierwszym zespole to spokojni grali by o awans

0

@Janas11224 haha tak samo jak dla znajomych jest jak sprawdzają po GPS i innych gdzie logujesz itp . Prawda ?

0

@Janas11224 i wszystko wiedzą o Tobie. Hahaha nie dość gdzie jesteś to jeszcze co robisz

1

@Mario96w też tak myślę wysyłam CV na bank się dostanę jak zobaczą że na LaRamblii takie rzeczy wyczyniam

0

@Jestjakjest ocho widzę jasnowidza

1

@IronSanHybrid bardzo dobrze podsumowane

14

Garcia dzisiaj pan profesor. Dla niedowiarków przypominam mówiłem że ten gość będzie zaje...... . Możecie przewinach moje komentarze jak przychodził do nas . Kwestia czasu jak będziemy mieli żelazna obronę Garcia- Araujo niczym Puyol - Marquez

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?