Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mój klub też jest zainteresowany De Jongiem co potwierdzają działacze tylko szukamy środków żeby go pozyskać. Ps. Takie bzdety że szok. Przecież większość klubów chciałaby go w zespole.
0
@Adamski69 bo myślą że to FM 2022
0
@Antimadridista_WR przypadek?Nie sądzę często drużyny odpuszczają puchary i grają juniorami więc pewnie specjalnie puscili dalej zespół rezerw
2
@kempnou nigdy w życiu za realem. Najbardziej znienawidzony klub .
0
@DonAndrzejos czyli idealny transfer. Takich tu trzeba hehe
0
@Gandalf55 nie zgodzę się. W takim klubie jak Barca ma kto grać i nie ma różnicy czy 2 lub 3 zawodników nie będzie
1
@antytalent a może Balde zagra
0
@arraco pijany jesteś??? Ty tak na serio ???
0
@Sulimo oglądałeś mecz ? Chyba nie, więc daruj sobie
3
@Comfortable_ dla mnie dzisiaj mimo wszystko Dembuś a na drugim miejscu Depay
0
@KrwawiaceoczyVEB jak de jong będzie musiał zagrać??? To nie B klasa że wyjdzie na lewusa
1
@masq bez podniety wcale nie gra jakiegoś show
1
Życzę mu szczęścia i jeżeli jest solidny to zapraszam na Camp Nou z Jordim mogą się dzielić minutami
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
2
Jak oni ciągną tego benzeme na złotą piłkę to szok . Szkoda ze jak Lewandowski tak grał to była cisza o złotej piłce .
0
Komentarz usunięty
0
@KrystianR podejrzewam że będzie masakra ale 4 dni jakoś wytrzymam a żona zadowolona ze będzie w Zakopanem pierwszy raz
0
@KrystianR wypad do Zakopanego i spacery z rodzinką i znajomymi
2
@Bykunn nie znam gościa który by robił problem żeby jechać na porod do szpitala a jeżeli taki cymbał jest to bym z tej pracy szybciej uciekał niż do niej się przyjąłem
0
@socha coachu trochę ci się przyspało hehe prawie caly kwiecien i widzisz jak zawodnicy w plecy w ostatnim czasie czy jeszcze nie odpaliłeś flashcore żeby zobaczyć wyniki ???
0
@Mixtape a to nie chodzi o pkt w piłce nożnej??? Tylko o dużo klepania ładnego dla oka ?
0
@Gwyn u mnie w sklepie jest Piast Wrocławski po 1,95 zł więc wolę w butelce swojego browara haha
1
@Bogan to identycznie jak u mnie
1
@Bogan
1. 2x Ronaldinho z Realem na Bernabeu
2. Rivaldo przewrotką z Valencia
3. Ronaldinho z Chelsea ze szpica
4. Messi z Realem jak wywieszał pranie w 90 min
5. Belletti z Arsenalem w linale LM
Ps. Jest jeszcze mnóstwo które pamiętam jak Puyol z Realem który całuje opaskę, Inietsa z Chelsea, Eto z Panathinaikosem, Ibra z Realem , Roberto z PSG na 6:1 itd
19
Dać szansę jak Pedriemu
0
@HavertzKai przecież jak byk było napisane że nie chcą dawać na trzy
0
@ViscaBocian kolega cofnął się z jakieś 20 lat
0
@sergio5 czyli zostałoby mu na klub z mojego miasta
0
@Kwiatek67 bo nie ma zębów
3
@SteuerFreiMoney byk pewnie 3 lata w pracy haha w zakładzie karnym haha