0

Mój klub też jest zainteresowany De Jongiem co potwierdzają działacze tylko szukamy środków żeby go pozyskać. Ps. Takie bzdety że szok. Przecież większość klubów chciałaby go w zespole.

0

@Adamski69 bo myślą że to FM 2022

0

@Antimadridista_WR przypadek?Nie sądzę często drużyny odpuszczają puchary i grają juniorami więc pewnie specjalnie puscili dalej zespół rezerw

2

@kempnou nigdy w życiu za realem. Najbardziej znienawidzony klub .

0

@DonAndrzejos czyli idealny transfer. Takich tu trzeba hehe

0

@Gandalf55 nie zgodzę się. W takim klubie jak Barca ma kto grać i nie ma różnicy czy 2 lub 3 zawodników nie będzie

1

@antytalent a może Balde zagra

0

@arraco pijany jesteś??? Ty tak na serio ???

0

@Sulimo oglądałeś mecz ? Chyba nie, więc daruj sobie

3

@Comfortable_ dla mnie dzisiaj mimo wszystko Dembuś a na drugim miejscu Depay

0

@KrwawiaceoczyVEB jak de jong będzie musiał zagrać??? To nie B klasa że wyjdzie na lewusa

1

@masq bez podniety wcale nie gra jakiegoś show

1

Życzę mu szczęścia i jeżeli jest solidny to zapraszam na Camp Nou z Jordim mogą się dzielić minutami

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

2

Jak oni ciągną tego benzeme na złotą piłkę to szok . Szkoda ze jak Lewandowski tak grał to była cisza o złotej piłce .

0

Komentarz usunięty

0

@KrystianR podejrzewam że będzie masakra ale 4 dni jakoś wytrzymam a żona zadowolona ze będzie w Zakopanem pierwszy raz

0

@KrystianR wypad do Zakopanego i spacery z rodzinką i znajomymi

2

@Bykunn nie znam gościa który by robił problem żeby jechać na porod do szpitala a jeżeli taki cymbał jest to bym z tej pracy szybciej uciekał niż do niej się przyjąłem

0

@socha coachu trochę ci się przyspało hehe prawie caly kwiecien i widzisz jak zawodnicy w plecy w ostatnim czasie czy jeszcze nie odpaliłeś flashcore żeby zobaczyć wyniki ???

0

@Mixtape a to nie chodzi o pkt w piłce nożnej??? Tylko o dużo klepania ładnego dla oka ?

0

@Gwyn u mnie w sklepie jest Piast Wrocławski po 1,95 zł więc wolę w butelce swojego browara haha

1

@Bogan to identycznie jak u mnie

1

@Bogan
1. 2x Ronaldinho z Realem na Bernabeu
2. Rivaldo przewrotką z Valencia
3. Ronaldinho z Chelsea ze szpica
4. Messi z Realem jak wywieszał pranie w 90 min
5. Belletti z Arsenalem w linale LM
Ps. Jest jeszcze mnóstwo które pamiętam jak Puyol z Realem który całuje opaskę, Inietsa z Chelsea, Eto z Panathinaikosem, Ibra z Realem , Roberto z PSG na 6:1 itd

19

Dać szansę jak Pedriemu

0

@HavertzKai przecież jak byk było napisane że nie chcą dawać na trzy

0

@ViscaBocian kolega cofnął się z jakieś 20 lat

0

@sergio5 czyli zostałoby mu na klub z mojego miasta

0

@Kwiatek67 bo nie ma zębów

3

@SteuerFreiMoney byk pewnie 3 lata w pracy haha w zakładzie karnym haha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?