0

@KacperCule Barca liczy się bezpośrednio mecz . A mamy lepszy bilans

0

@Katalonczyk1610 kolejna kontuzję miał czas od 2 czy 3 lat tylko się leczy i klub go nie chce a on uparcie siedzi

0

@Katalonczyk1610 eee tam lepiej niech gra Oskar niech jego wartość rosnie bo za samiego nikt nam nie da nawet jednego euro wiedząc jaki to jest złamas

1

@Kapitan hawk stworzyli tam potwora

3

@cris2706 na spokojnie, Leo jakby chciał to miałby dużo więcej bramek a on nawet z karnego podaje jak miał strzelone bramki to robił eszystko żeby strzelił jeszcze Ney lub Suarez. Poprostu jest lepszy niż Cristiano który nawet po strzeleniu bramki przez kolegę się denerwuje ze mu nie podał.

0

@Uukasz_93 bardzo dobrze powiedziane

0

@AmigoBlancos Gavi i Araujo na duży plus . Na minus chyba Dest. @Ptasior dlaczego Roberto na minus jak on cały czas kontuzjowany to jak ma się pokazać na boisku ?

2

Muszę opuścić la ramble nie da się czytać nic bo same fejmy. Jak można oglądać takie bzdety?

0

@AmigoBlancos dla mnie za mało bo jest z Madrytu i zawsze będzie słaby

1

@Fabik87 nie zwycięstwa drużyny mówią o twojej wartości tylko ile ty jej dajesz

0

@ArcziArtt No tak ty wiesz najlepiej

2

@ArcziArtt skoro dusi grosze to lepiej sprzedać go teraz w ratach niż za rok za darmo oddać. Sam sobie zaprzeczasz. Tylko nie pisz że kto inny zapłaci więcej bo narazie nie ma nikogo innego tylko Barca

1

@ArcziArtt No to co z Lewym nie mogą zrobić tak samo ???

8

@ArcziArtt skąd wiesz ze nie stać??? W zimę też nie było nas stać a Ferran przyszedł za 55 mln więc chyba nie za bardzo wiesz co piszesz

0

@czółkovsky Messi haha

1

@Kgorecki2500 pierwsza gra Fifa 98 najlepsza ciężko stwierdzić NBA 99 NHL 99 Tomb Raider II

0

@Cule1234 ale nowość może jak Lewego będą brać to nie będą musieli hahaah

0

@kamilos1214 z tego co wiem na ramię na dole jest wybity numer więc możesz go spisać na umowę i po sprawie

0

@P33ck napisałem raz na jakiś czas . Czytaj że zrozumieniem. Pique też potrafi robić wślizgi nie tak jak Mascherano ale potrafi

1

@P33ck raz na jakiś czas to i ja bym mu zabrał piłkę wślizgiem

0

@Jakchcesz zdenerwował się ze taki mały gavi powalił go jednym ciosem i teraz przypakuje

0

@LaRoja już nie będzie klepał. Nakradł wystaczajaco żeby sobie siedzieć spokojnie

0

@KidusFCB ja też ale pomyśl że jakbyś nie założył to byś tankował za 8 zł a nie za 4 zł. Im większa różnica pomiędzy benzyna a gazem tym szybciej ci się zwróci koszt założenia

0

@Gaucho widziałem ale mało wygląda mi że za takie pieniądze jeżeli to będzie faktycznie Ok.30mln warto spróbować

1

@LaRoja co za różnica??? I tak wyjezdzisz ten bak. Chyba że jak lejesz bak paliwa to masz na cały rok to wtedy można myśleć. Z drugiej strony czy paliwo będzie po 6,5 czy 6,8 jaka będzie różnica??? Ile zyskasz ile stracisz ?Nie tankujesz 20 tirów w firmie transportowej żeby stracić kilka tys tylko ewentualnie flaszkę hehe

2

@siara10 gość spokojnie zagra z 4 lata na topce więc możesz być spokojny przez ten czas możemy szukać młodego talentu za grosze

1

@Sau_Ron jest grill z kumplami

0

@Kuba0723 i tak dużo

1

@Sau_Ron zmywarka to jest Top

0

@Sau_Ron ja bym nie brał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?