Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@koksik2700 zlikwiduj beczkę to zaraz spadnie deszcze bo tak to do końca wakacji będzie susza
0
A to on Barcelonie za księgowego dorabia że wie że tam nie ma pieniędzy???
1
Akurat ten pewniak Christiansen to jest słabszy od Erica więc to żadna konkurencja
0
@DonMatteo901 tych barw się nie szanuje . Haha
0
@Pustelnik koniec już widać za miesiąc będzie po wszystkim
2
@Firestone ani bym nie chciał żeby spadło Leeds ani Everton. Leeds lubię od dziecka kiedyś tam mieli niezłą pakę i tak im kibicuje już ponad 20 lat
0
Wchodzę na stronkę a dalej nie ma oficjalki Lewgo jak żyć się pytam ???
0
@Nano22 ja pierwsze zobaczyłem puchar
1
@shahman szef nierób przeczytał na larambli i wyj... z roboty hahawiec śpi jeszcze pewnie
0
@Endek1918 jaram się tym jak dziecko czekoladką
0
@barcek1234 pewnie halanda by chcieli haha
0
@Ojciec5tkidzieci dlaczego???
0
@Krystian1588 w nocy się śpi a nie pracuje
0
@Bobo25 Ukraińców trzeba utrzymać . Przecież nie za ich pieniadze tylko za nasze
1
@Worny Kubal Cruyff Rivaldo Ronaldinho Messi
0
@AmigoBlancos jasna sprawa tam każdy to przeciętniak haha
1
@Michalak oni potrzebują kasy a nie zawodnikowi
0
@AmigoBlancos same przeciętniaki
0
2 czy 3 mln za Jutgle??? Śmieszny żart. Chyba za pierwszą ratę. 10 mln i koniec albo zostawić nawet na rok kosztem odejścia za darmo nawet może grać w rezerwach zawsze coś pogra
0
@jarek771 nie pisze o benzemie czy vinicjusie. Piszę że jak kupią jeszcze z dwie trzy gwiazdy to wcale nie musi być tak kolorowo bo każdy będzie chciał być liderem i wcale nie będzie dobrze. Mam taką nadzieję bo nie cierpię tych białych piżam .
0
@jarek771 im więcej gwiazd tym więcej syfu niech biorą żółwie sery hohlandy ( niestety już nie) niech Ronaldo do nich wróci to się będą kłócić i będzie fajnie . Rzadko się zdarza taka przyjaźń jak naszej trójki MSN
0
@OsamaDembele przestań w psg mają żółwia neya i leosia i jakoś lipa jest
1
@Krystian1588 ja pamiętam znaczy teraz mi przypomniałeś bo zapomniałem
0
@Medium nie pale szkoda mi hajsu na to . Wolę pić haha
0
@Cule1234 mam nadzieję że to głupi żart
2
@Aristocrate_7 w TVP Sport chyba leci
0
@P33ck Messi na bramkę za Gigiego i jest git hahaaha
0
@Uukasz_93 i fajnie udowodnił kibicom że można. Przekonał fanów do siebie i to jest najpiękniejsze ale trzeba przyznać cojones trzeba mieć
0
@Kurkmen soplica z pigwą
0
@damiano996 już cię zgłosiłem. Pamiętaj że na swoich zawodników tak brzydko się nie mowi