3

@koksik2700 zlikwiduj beczkę to zaraz spadnie deszcze bo tak to do końca wakacji będzie susza

0

A to on Barcelonie za księgowego dorabia że wie że tam nie ma pieniędzy???

1

Akurat ten pewniak Christiansen to jest słabszy od Erica więc to żadna konkurencja

0

@DonMatteo901 tych barw się nie szanuje . Haha

0

@Pustelnik koniec już widać za miesiąc będzie po wszystkim

2

@Firestone ani bym nie chciał żeby spadło Leeds ani Everton. Leeds lubię od dziecka kiedyś tam mieli niezłą pakę i tak im kibicuje już ponad 20 lat

0

Wchodzę na stronkę a dalej nie ma oficjalki Lewgo jak żyć się pytam ???

0

@Nano22 ja pierwsze zobaczyłem puchar

1

@shahman szef nierób przeczytał na larambli i wyj... z roboty hahawiec śpi jeszcze pewnie

0

@Endek1918 jaram się tym jak dziecko czekoladką

0

@barcek1234 pewnie halanda by chcieli haha

0

@Ojciec5tkidzieci dlaczego???

0

@Krystian1588 w nocy się śpi a nie pracuje

0

@Bobo25 Ukraińców trzeba utrzymać . Przecież nie za ich pieniadze tylko za nasze

1

@Worny Kubal Cruyff Rivaldo Ronaldinho Messi

0

@AmigoBlancos jasna sprawa tam każdy to przeciętniak haha

1

@Michalak oni potrzebują kasy a nie zawodnikowi

0

@AmigoBlancos same przeciętniaki

0

2 czy 3 mln za Jutgle??? Śmieszny żart. Chyba za pierwszą ratę. 10 mln i koniec albo zostawić nawet na rok kosztem odejścia za darmo nawet może grać w rezerwach zawsze coś pogra

0

@jarek771 nie pisze o benzemie czy vinicjusie. Piszę że jak kupią jeszcze z dwie trzy gwiazdy to wcale nie musi być tak kolorowo bo każdy będzie chciał być liderem i wcale nie będzie dobrze. Mam taką nadzieję bo nie cierpię tych białych piżam .

0

@jarek771 im więcej gwiazd tym więcej syfu niech biorą żółwie sery hohlandy ( niestety już nie) niech Ronaldo do nich wróci to się będą kłócić i będzie fajnie . Rzadko się zdarza taka przyjaźń jak naszej trójki MSN

0

@OsamaDembele przestań w psg mają żółwia neya i leosia i jakoś lipa jest

1

@Krystian1588 ja pamiętam znaczy teraz mi przypomniałeś bo zapomniałem

0

@Medium nie pale szkoda mi hajsu na to . Wolę pić haha

0

@Cule1234 mam nadzieję że to głupi żart

2

@Aristocrate_7 w TVP Sport chyba leci

0

@P33ck Messi na bramkę za Gigiego i jest git hahaaha

0

@Uukasz_93 i fajnie udowodnił kibicom że można. Przekonał fanów do siebie i to jest najpiękniejsze ale trzeba przyznać cojones trzeba mieć

0

@Kurkmen soplica z pigwą

0

@damiano996 już cię zgłosiłem. Pamiętaj że na swoich zawodników tak brzydko się nie mowi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?