Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Firestone to przepraszam że cię źle zrozumiałem
0
@Firestone jest jeszcze kilka klubów innych którzy z nami wygrali np. Milan 4:0 w finale LM , real też nas pogrążył kilka razy , Chelsea czy Inter też z nami wygrywali i co ???? Każdego nie lubisz kto z nami wygrał?
1
Dlaczego tutaj jest taka niechęć do Liverpoolu??? Co ten klub wam zrobił takiego ??? Przecież real to największy wróg a tutaj połowa dzisiaj im kibicuje
0
@Joopiter przecież jest napisane kolejno 22 i 23
8
@Azrik to ja wybieram Torresa. Za parę lat będzie lepszy niż Mane
20
@DonMatteo901 popieram w 100 % też bym nie zagrał
0
@Magicc89PL okej wypożyczyć jak najbardziej tylko tłumaczę że jakby został to byłby co najwyżej słabym zmiennikiem
0
@anxted a to że jakby byli porządnym krajem to by je zbudowali a nie jeździli po dziurach na koniach
0
@Antimadridista_WR wcale nie szrot odchodzą z Barcelony to ligowego średniaka który może dostać 3 piłkarzy i to wcale nie słabych. Zamiast obstawić jedną pozycje mają obstawione trzy
0
@BARCA1899Messi bardzo dobra decyzja tak powini zrobić
1
@Magicc89PL a jak miał dostać przy Albie ??? Grałby ogony i napewno nie byłby nabtakim poziomie
0
Dembele czeka pewnie na lepsza ofertę od innego klubu ale nikt jej nie chce dać ponieważ jazdy wie jaki one jest delikatnie mówiąc i nie daj Boże na koniec czerwca powie ze zostaje na dwa lata .
0
Nie on podejmie decyzje tylko ten śmieszny sissoko. Jakby byli pełni szacunku to już dawno by odpowiedzieli Barcelonie tak czy nie .
1
@Magicc89PL No właśnie ilu się przebiło avilu korzystało??? Każdy bał się ryzykować i płacili po 150 mln. Dopiero nasz trener Koeman który nie miał kasy postawił na La Masie i to pokazało że jest tam potencjał
0
@Antimadridista_WR No przestań trzech zawodników za jednego plus kasa ??? Rozumiem jakby to był jeden z lepszych pomocników świata ale chyba tak nie jest
1
@Tomix_83 pewnie ściema ale za takie pieniądze niech biorą haha
0
@Pstryk zdecydowanie AS
0
@Antimadridista_WR z dopłatą w którą stronę? Obyśmy to nie my dopłacali
0
@Greenalley dlatego ja w nic nie wierze . Totalne bzdety . Czytam z nudów ale dopiero jak coś ma oficjalne potwierdzenie to się cieszę lub smuce
0
@Mike1023 nie kupować, będą inni . Wiesz ile w szkółce piłkarzy????znaczy w tym wieku to kopaczy??
1
Chce zostaje nie chce pogonić. Proste
0
@anxted a co potężna??? Przecież w tym kraju 80% dróg nawet nie nadaje się do użytku a my mówimy o takich konsekwencjach
1
@marcinbarca1984 dlatego powinien dembek odjeść traore też luuk powrót do Sevilli a Abde i Jutgla do pierwszego zespołu plus Collado . Trudno takie czasy trzeba je przetrwać i wierzyć w naszych chłopaków
0
@Lipak a komu byś dał szanse teraz ??? Dla mnie jedynym zawodnikiem jest Dani Alves .
0
@Kinginiesta jakoś z Barcelony nie chcą odchodzić
0
@Pawlak1992 a dlaczego ona zrezygnowała? Bo była słabsza prosta sprawa
2
@DCHX wiesz co mnie dziwi? Se jedna mała Ukraina a cały świat wywrócony do góry nogami. Ciekawe co by było jakby zaatakowali Luksemburg
0
@Peciak a to bez niego ktoś inny nie miałby żadnej asysty czy bramki ??? Może Abde w meczu w którym Demebek grał a przegraliśmy strzeliby bramkę i dałby nam 3 pkt
0
@Peciak tylko na jak długo??? Do października maksymalnie ??? Ostatnie 5 lat 4 lata graliśmy bez niego to i damy radę teraz
2
@DamianBarcaCule powiedzmy na poziomie bo bramek to za dużo nie strzelił