4

@DejvidR a ja myślę że nico nie ma podjazdu do Jonga

0

@Yoshi94 za to ty pewnie jesteś wielki i na wadze 120kg buhhaaa

0

@Yoshi94 ty mądralo jak masz pisać głupio to lepiej wychwalaj Dembusia jaki to on przydatny był w klubie przez te 5 lat a ile pieniędzy wziął na konto

0

@Vini14 na trybunach na pewno najlepszy . Miał 4,5 roku żeby grać a 10 spotkań z rzędu . Wolę słabszego który zagra przez te 5 lat 200 spotkań niż tego Dembusia który zagrał 1/4 tego

1

@don'T.R.I.P.e w Warszawie może tak być

0

@Kondziubarca No. Chyba że yes za takie same pieniądze jak Dani Alves

1

Nasz nowy zawodnik polak rodak w pierwszym składzie!!!!

1

Oł je . Narazie !!!

0

@LaRoja 700 + oraz tona węgla gratis

0

@AlexDark00 dlaczego morderca ???

2

@Barca1992 zestaw ten sam tylko piwo w lodówce ale w sklepie a chipsy na półce też w sklepie haha

0

@Pelart2 a jakie znaczenie ma twój komentarz do mojego ??? Decyduje ja nie ty co chce napisać

1

Teraz ja . Barcelona zainteresowana Neymarem ponieważ Dembele uważa już za straconego zawodnika ale finanse klubu raczej nie pozwolą na jego sprowadzenie. Transakcja jest niemożliwa na ten moment. Buahaha i tak to wygląda.Jestem wiarygodnym źródłem.

8

Komentarz usunięty

0

@Jon_Snow No to fajnie ze jest podstawowy we Francji ale de jong też jest w Holandii i teraz nigdy bym nie sprzedał de jonga taniej niż ci wzięli za tego francuzika

2

@MamerTponad100 dlatego my za de jonga musimy brać powyżej 100 . Skoro za jedno sezonowca płaci się 100mln a jakby nie patrzył de jong swoją renomę już ma

0

@Xonar No i co z tego że się zaoferował ale później usiądą do rozmów i wielki uszatek może powiedzieć o nie za takie drobne nie gram

3

@Hubsao super gosc i za mało doceniany u nas

1

Czytam o drabince płacowej. Ludzie płaczą że nie będziemy konkurencyjni. Mamy szkółkę po której widać że można wziąć z niej piłkarzy na poziomie. Inni niech wydają mln a jak pokazał ten sezon dolary sukcesu nie gwarantują popatrz City psg nawet ten United niby tyle kasy a dziady.

0

@Hazok87 No czyli o Messim można powiedzieć to samo grał przeciw lepszym dlatego ma mniej bramek hihi

1

Wina zarządu 3 latadp końca kontraktu a tamten cymbal podnosił wynagrodzenie bo mu się należy bo dobrze gra . Właśnie nie, zrob liczby czyli zwycięstwa puchary dostaniesz kasę jeżeli nie trudno musisz się postarać

0

@Geble No może i taniej ale płacić 4k za siedzenie w pokoju bo zimno wieje i pada a do tego woda zimna albo zakwitnieta i zakaz kąpieli. Super perspektywa.

0

@FCB_dimiC za faul haha

0

@Herato a co to gra się za nazwisko i za klub w jakim się gra ???

0

@Hazok87 No tak gra super że aż wylądował poza liga mistrzów haha. Wielki grajek lepiej mądrze chodzić niż głupio biegać

0

@KibicBarcy84 szacunek mam przecież go nie wyzywam . Tylko mówię że jest słaby haha

0

@Hazok87 śmieszne żarty opowiadasz

1

@P33ck co to za Arana na lewej ??? Może trzeba go brać haha

0

@mrboom nie muszę czytać bo to wiem ale to jest właśnie chore.

1

@Janiama polska i estonia na czele do czego to doszło haha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?