0

@jutroIV ja się cieszę że poszedł do Madrytu nie chciałem tego Niemca tutaj wogole mnie nie przekonuje garbus

0

@tomek8756 trzeba było się uczyć a nie płakać teraz haha

7

Ja mam dziwne przeczucie że on jest już stracony.

1

@Dwight_Schrute dzbanelle out . Na równi z tymi piłkarzami. Miał 5 lat żeby udownic pół roku w miarę dobre nie wystarczy

2

Powiem krótko. POWINIEN ZOSTAĆ. Skoro jest pierwszym obrońca Brazylii tzn ze ma odpowiednią jakość żeby być tutaj jeszcze rok

1

@Kgorecki2500 Kimmich

0

@foczkyyyhg bo Lewuś jest najlepszy ze wszystkich proste

0

@Janas11224 z piwem to się zgodzę. Ja mam gdzieś płacić 8zl za browar w knajpie bo u nas taka cena jak w Lewiatanie kupię sobie 4 piwka bo są po 1,95 zł.

2

@Hubsao z tym marcelo to cię poniosło mimo ze to madrytczyk

6

A to teraz tak się załatwia pierwszy skład. Przyjdę ale mam grać haha cały dembele. Lepiej niech odejdzie

3

@Pstryk nie poczuł tylko pewnie nikt go nie chce

4

@AdamaTraore A ja bym chciał Barcelonę Paryż Londyn Rzym ale mnie nie stać . Co za bzdety.

1

@Danny Gaucho Dawać ich spowrotem do Barcy !!! Wszystkich .

0

@MrShakira Dembele??? Skąd Ty się urwałaś???

0

@Malibu zdecydowanie nie

0

@Magicc89PL No tak to lepiej zgłosić i nie wystawiać ty to dopiero jesteś coach pełną gębą.Lepiej zgłosić i mieć w kadrze 18 zawodników niż 25 . A lebiodom płacić za siedzenie na ławce zamiast na trybunach. To ja wolę ich na trybunach a na ławce zawodnika który wejdzie i zagra. @JaCules1211 wiem ale jest mała szansa że jak nie zostanie zgłoszony to odejdzie

3

@JaCules1211 będzie bo wtedy taki umtiti nie dostanie numeru i tym samym nie zostanie zgloszony do rozgrywek tak samo jak Alex Collado rok temu

0

@Tomix_83 a ja tobie że 222mln wtedy było praktycznie nie osiągalne a teraz nie wierzę że City zgodziło się na 150mln gdzie każda gwiazdę teraz podpisuje się na 500mln najmniej a po drugie ney nie był ugadany z psg podpisując kontrakt przynajmniej oficjalnie nie był

0

Na pewno City by się zgodziło na taki scenariusz. Co oni ćpiom w tym madrycie

4

No i po co nam Lewy jak napadzior wraca haah

3

No i po gościu. Tak sie kończą talenty.

2

@AllBundy Pewnie Anie

2

@Survier według ciebie kessie na prawym skrzydle będzie biegał?

4

@ef hehe już widzę go na Bernabeu jak ucisza trybuny

0

@Azacca a ja życzę mu 100 lat super formy i może być nawet u nas

0

@DonMatteo901 jaki to jest bezsens

2

@Medium ale tam są nazwiska wow

1

@Kinginiesta haha myślałem że będzie brama a tu była ale wjazdowa

0

@mm_ czyli po treningu ma dalej myśleć o treningu tak ? Czyli ty po pracy jeżeli ja masz dalej myślisz o pracy ???

14

Gaspart teraz swoją wypowiedzią pozamiatał. Jak go nie lubię tak teraz przyznaję mądrze gada .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?