Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jutroIV ja się cieszę że poszedł do Madrytu nie chciałem tego Niemca tutaj wogole mnie nie przekonuje garbus
0
@tomek8756 trzeba było się uczyć a nie płakać teraz haha
7
Ja mam dziwne przeczucie że on jest już stracony.
1
@Dwight_Schrute dzbanelle out . Na równi z tymi piłkarzami. Miał 5 lat żeby udownic pół roku w miarę dobre nie wystarczy
2
Powiem krótko. POWINIEN ZOSTAĆ. Skoro jest pierwszym obrońca Brazylii tzn ze ma odpowiednią jakość żeby być tutaj jeszcze rok
1
@Kgorecki2500 Kimmich
0
@foczkyyyhg bo Lewuś jest najlepszy ze wszystkich proste
0
@Janas11224 z piwem to się zgodzę. Ja mam gdzieś płacić 8zl za browar w knajpie bo u nas taka cena jak w Lewiatanie kupię sobie 4 piwka bo są po 1,95 zł.
2
@Hubsao z tym marcelo to cię poniosło mimo ze to madrytczyk
6
A to teraz tak się załatwia pierwszy skład. Przyjdę ale mam grać haha cały dembele. Lepiej niech odejdzie
3
@Pstryk nie poczuł tylko pewnie nikt go nie chce
4
@AdamaTraore A ja bym chciał Barcelonę Paryż Londyn Rzym ale mnie nie stać . Co za bzdety.
1
@Danny Gaucho Dawać ich spowrotem do Barcy !!! Wszystkich .
0
@MrShakira Dembele??? Skąd Ty się urwałaś???
0
@Malibu zdecydowanie nie
0
@Magicc89PL No tak to lepiej zgłosić i nie wystawiać ty to dopiero jesteś coach pełną gębą.Lepiej zgłosić i mieć w kadrze 18 zawodników niż 25 . A lebiodom płacić za siedzenie na ławce zamiast na trybunach. To ja wolę ich na trybunach a na ławce zawodnika który wejdzie i zagra. @JaCules1211 wiem ale jest mała szansa że jak nie zostanie zgłoszony to odejdzie
3
@JaCules1211 będzie bo wtedy taki umtiti nie dostanie numeru i tym samym nie zostanie zgloszony do rozgrywek tak samo jak Alex Collado rok temu
0
@Tomix_83 a ja tobie że 222mln wtedy było praktycznie nie osiągalne a teraz nie wierzę że City zgodziło się na 150mln gdzie każda gwiazdę teraz podpisuje się na 500mln najmniej a po drugie ney nie był ugadany z psg podpisując kontrakt przynajmniej oficjalnie nie był
0
Na pewno City by się zgodziło na taki scenariusz. Co oni ćpiom w tym madrycie
4
No i po co nam Lewy jak napadzior wraca haah
3
No i po gościu. Tak sie kończą talenty.
2
@AllBundy Pewnie Anie
2
@Survier według ciebie kessie na prawym skrzydle będzie biegał?
4
@ef hehe już widzę go na Bernabeu jak ucisza trybuny
0
@Azacca a ja życzę mu 100 lat super formy i może być nawet u nas
0
@DonMatteo901 jaki to jest bezsens
2
@Medium ale tam są nazwiska wow
1
@Kinginiesta haha myślałem że będzie brama a tu była ale wjazdowa
0
@mm_ czyli po treningu ma dalej myśleć o treningu tak ? Czyli ty po pracy jeżeli ja masz dalej myślisz o pracy ???
14
Gaspart teraz swoją wypowiedzią pozamiatał. Jak go nie lubię tak teraz przyznaję mądrze gada .