Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kwiatek67 padłem teraz
0
@Yoshi94 zgodzę się z tym ale gaviego nie musimy rejestrować reszta masz rację
3
@Barca1922 Kluvert i Rivaldo
0
@Rust_Cohle ja byłem od kryzysu ponieważ lubiłem Kluiverta i Rivaldo
0
@Yoshi94 rozumiem teraz zrozum mnie . Nie chodzi mi o de jonga tylko o innych darmozjadów. A dwa bana dostaniesz na to okienko a za rok już nie więc lepiej przeczekać chyba jedno lato niż czekać aż wszystkim skończą siw kontrakty za 2 czy 3 lata i za rok już możesz kupować. Czyż nie prawda ?
0
@FabregasOnlyInMyHeart widzę kolega nie na czasie oficjalka już była dawno
0
@Yoshi94 odpowiedziałem zrobię miejsce dla tych których chce bo mogę mieć tylko 25 zawodników
0
@katalonczyk112 dalej nie potrafię zrozumieć tej decyzji w życiu bym nie zabrał syna z Barcelony do Polski poświęcił bym wszystko żeby mógł tam osiągnąć sukces .
3
Pięknie ale to bardzo pięknie
0
@Yoshi94 nie jest opłacalne a gdzie jest coś opłacalne trzymając graczy którzy nie grają?
0
@Yoshi94 No czyli raz teraz zaplaca a za rok już nie będzie problemu bo ich nie będzie I nie będą płakać że mają za duże wydatki na kontrakty
0
@Korti1921 ale jak ich wyrzucimy to pensja się zwolni
7
@darek60 a co mają zrobić z umtitim ? On nie chciał odejść a teraz nikt go nie chce . Teraz dembele skoro trener go chce to laporta go zostawia proste nie wiem po co się strzępić
0
@TridenteMSN punkty w rankingu
0
@Greenalley No tak ale 10 mln płatne po 10 spotkaniach w pierwszym zespole więc mógł zagrać 9 a w rezerwach z 30 i nic by nie było a może by zaczął grać
13
@tomekjd z yusufem to był błąd że wciągnęli go do pierwszej drużyny zamiast zostawić w rezerwach i dawać mu grać
1
@Marcinss10 No to akurat nic mu nie da . To trener decyduje czy chce żeby grał czy nie a w tym przypadku akurat z góry będzie miał nacisk
1
@Deeespacito moja szwagierka pojechała w 3 osoby do hotelu na 7 dni nad bałtyk za 3 tys a ja za 10 dni w chorwacji w 4 osoby pksve tyle samo i o pogodę się nie martwię
1
Myślę że jak damy 60 to Bayern powie 70 itp. Musimy im powiedzieć max 40 jeżeli nie to za pół roku podpisujemy go i wtedy sami oddacie go za 10 mln haha
4
Ten Collado wygląda całkiem nieźle lewka chodzi
1
@escarabajo nigdy w życiu nie lubię tego gościa hehe
3
@Varezq a kolega to siedzi w biurach i wie co można i za ile można?
1
@daniel32778 to po co tyle pracujesz. 8 h i do domu.
0
@nagev buhahaha brawo Ty
0
@sergio5 to ze nie było 3 lata temu nie znaczy że dalej nie ma
1
@DragonxNF zdałem 17 lat temu hehe
1
@Danny Gaucho piękne nazwiska piękny futbol to był
0
@Roobo po coś tego Adasia wzięli
0
@DLFCB wtedy kiedy zacznie na niej trenować
0
@pt9 do wszystkich którzy się nie dostali olejcie studia bo one są nie potrzebne lepiej iść do pracy.