0

@Kwiatek67 padłem teraz

0

@Yoshi94 zgodzę się z tym ale gaviego nie musimy rejestrować reszta masz rację

3

@Barca1922 Kluvert i Rivaldo

0

@Rust_Cohle ja byłem od kryzysu ponieważ lubiłem Kluiverta i Rivaldo

0

@Yoshi94 rozumiem teraz zrozum mnie . Nie chodzi mi o de jonga tylko o innych darmozjadów. A dwa bana dostaniesz na to okienko a za rok już nie więc lepiej przeczekać chyba jedno lato niż czekać aż wszystkim skończą siw kontrakty za 2 czy 3 lata i za rok już możesz kupować. Czyż nie prawda ?

0

@FabregasOnlyInMyHeart widzę kolega nie na czasie oficjalka już była dawno

0

@Yoshi94 odpowiedziałem zrobię miejsce dla tych których chce bo mogę mieć tylko 25 zawodników

0

@katalonczyk112 dalej nie potrafię zrozumieć tej decyzji w życiu bym nie zabrał syna z Barcelony do Polski poświęcił bym wszystko żeby mógł tam osiągnąć sukces .

3

Pięknie ale to bardzo pięknie

0

@Yoshi94 nie jest opłacalne a gdzie jest coś opłacalne trzymając graczy którzy nie grają?

0

@Yoshi94 No czyli raz teraz zaplaca a za rok już nie będzie problemu bo ich nie będzie I nie będą płakać że mają za duże wydatki na kontrakty

0

@Korti1921 ale jak ich wyrzucimy to pensja się zwolni

7

@darek60 a co mają zrobić z umtitim ? On nie chciał odejść a teraz nikt go nie chce . Teraz dembele skoro trener go chce to laporta go zostawia proste nie wiem po co się strzępić

0

@TridenteMSN punkty w rankingu

0

@Greenalley No tak ale 10 mln płatne po 10 spotkaniach w pierwszym zespole więc mógł zagrać 9 a w rezerwach z 30 i nic by nie było a może by zaczął grać

13

@tomekjd z yusufem to był błąd że wciągnęli go do pierwszej drużyny zamiast zostawić w rezerwach i dawać mu grać

1

@Marcinss10 No to akurat nic mu nie da . To trener decyduje czy chce żeby grał czy nie a w tym przypadku akurat z góry będzie miał nacisk

1

@Deeespacito moja szwagierka pojechała w 3 osoby do hotelu na 7 dni nad bałtyk za 3 tys a ja za 10 dni w chorwacji w 4 osoby pksve tyle samo i o pogodę się nie martwię

1

Myślę że jak damy 60 to Bayern powie 70 itp. Musimy im powiedzieć max 40 jeżeli nie to za pół roku podpisujemy go i wtedy sami oddacie go za 10 mln haha

4

Ten Collado wygląda całkiem nieźle lewka chodzi

1

@escarabajo nigdy w życiu nie lubię tego gościa hehe

3

@Varezq a kolega to siedzi w biurach i wie co można i za ile można?

1

@daniel32778 to po co tyle pracujesz. 8 h i do domu.

0

@nagev buhahaha brawo Ty

0

@sergio5 to ze nie było 3 lata temu nie znaczy że dalej nie ma

1

@DragonxNF zdałem 17 lat temu hehe

1

@Danny Gaucho piękne nazwiska piękny futbol to był

0

@Roobo po coś tego Adasia wzięli

0

@DLFCB wtedy kiedy zacznie na niej trenować

0

@pt9 do wszystkich którzy się nie dostali olejcie studia bo one są nie potrzebne lepiej iść do pracy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?