1

@Maurolkit zastanów się jeszcze . Po ślubne będzie gorzej ona się zmieni

0

Z całym szacunkiem a ten Cucurella to na bank nie jest wart takich pieniędzy. Widziałem kilka spotkań i max dałbym za niego 15/20 mln i to bym się musiał dobrze jeszcze zastanowić. No ale ja to tylko ramblowy znawca haha

7

@misiek4st bo był w swoim czasie słaby i dalej jest słabszy od Alby . Proste . Jakby został u nas to nigdy by nie osiągnął poziomu który ma teraz.

0

@Greenalley wiem o co ci chodzi

0

@Image może czają się dalej na hohlanda

0

@Greenalley No tak ale po co wtedy on ma przeszkadzać na treningach ?

0

@korni20 No raczej tak

1

@Sekstet2009 a to że zabraknie dla niego numeru żeby go zarejestrować

0

@FCB_dimiC No ja niestety jeszcze pół roku związany z tv vectra a później nie mam pojęcia co zrobić i mam c+ i eleveny tylko

0

@FCB_dimiC bo w United gra Kuszczak a w Brighton Moder to polski mecz hehe

0

@Songo91 a lewy będzie pokazywał 3 palce jak strzeli hat tricka w Monachium

2

@Panda46 super teraz napisz jeżeli możesz nawet na priv gdzie jaki i za ile hotel oraz samolot jaki skąd i za ile ponieważ ja chce wybrać się też w październiku na jedno z trzech spotkań

0

Ale gebelsów suty swędzą że poleczek nie chciał niemca buhahaha

1

@Hubsao szczur to modric

0

@Transu96 szkoda ze tylko narazie w towarzyskich z ogurami hehe

15

@siara10 a co ma mówić że to wszystko jest do niczego . Jak wtedy będą patrzeć na niego kibice że stanów i na nasz klub ? Pomyśl trochę że oni mówią to co muszą a nie to co chcą żeby nie zrobiła się zadyma wokół klubu. Takie życie niestety .

3

@ventriloquist1 akurat jemu powinieneś mieć najmniej do zarzucenia. A co do szrotu to chyba masz w garażu.

0

@ACRAB95 ale mają procent następnej sprzedaży więc kiedyś cos zarobią przynajmniej jeat taka nadzieja

2

@sylwa-3 a co caritas??? Nikt go nie zmuszał żeby ty przyjść. Podpisał bo myślał że będzie pierwszo planowa postacią ale przez rok dużo się zmieniło więc jak chce to niech zbiera 500min przez cały rok i to może i na pewno będzie w formie na mistrzostwa jak do listopada będzie 100min rytmu meczowego .

0

@DonMatteo901 ciekawe czy on by zrobił kapkę jakby miał gościa na plecach który go popycha lub ciągnie to raz a dwa mądrze się zachował ma faul i łatwiej rozpocząć normalną akcję niż dzidę do przodu

0

@mycha005 dobrze mowisz ale @Greenalley mówiłeś że trójką obrońców narażamy się na kontry i tu się nie zgadzam bo skoro przy 4 obrońców mogą się szybko wrócić to i przy trójce wahadłowi szybko wrócę i mamy 5 obrońców a nie 4 . Prawda ?

0

Dla mnie bez sensu po bo gdyby zrobili bilety chociażby bo symbolicznym euro to już by zarobili chociaż na obsługę tego wydarzenia może

0

@IronSanHybrid a ja nie bi między nimi dużo różnica wieku a francuz jest dla mnie zdecydowanie lepszy z pilka przy nodze . Koulibaly to taka skala moim zdaniem tylko to przecięcia

0

@masq bo on powiedział że pieniądze mają być na boisku haha

2

@Greenalley a jak atakujemy to gdzie jest Alba i Dest powiedzmy ? Bardzo wysoko więc zostajemy z dwójką obrońców a tu masz trzech. Źle mówię?

1

@michal26 akurat Hleb nie wypalił ale w Arsenalu był to Pan piłkarz

0

@Clue myślę że wyjdzie na to samo. A zawodników możesz mieć w Hiszpanii tylko 25 zgłoszonych

0

@Janiama a dla mnie to jest biznes trochę. Ja tak czułem że przyjdzie za darmo a będą chcieli go sprzedać ewentualnie. Zawsze to hajs do przodu a my niestety musimy zarabiać a nie tylko oddawać

1

@michal2007 właśnie miałem zaproponować góry stołowe z mojego regionu

1

@mateusz1989VeB mają jeszcze czas może dali sobie zadanie najpierw miesiąc kupujemy później miesiąc wyrzucamy ale kadrę która chcemy mamy od początku sezonu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?