1

@Rabona_1 szkoda ze nie pamiętasz jak był zawodnikiem pierwszego składu

4

@Emerald przesadzasz lenglet chociaż był dostępny a nie cały czas na l4

0

@Barca1166 szczerze to raczej ciężko mi kogokolwiek wymyślić ostatnio z dostępnymi bocznymi obrońcami to raczej kiepsko

14

@Pinokio No to powiem ci chyba przestań grać w fife hehe

0

@Toretto wiesz co ja byłem prawie 10 lat temu na LM więc jestem przekonany że poszło do góry

0

@Toretto byłem kilka lat temu najtańsze były po 40 kilka euro na samej górze a takie w połowie trybun od 60 do 90

2

@Pawel13sz powiem że mój klub z miasta pewnie też jest zainteresowany jeżeli rozwiąże kontrakt

0

@cules100pro większa połowa tych wielkich fanów realu dopiero się rodziła więc wątpię żeby pamiętali

2

No to jak Juventus nie chce płacić wymaganych pieniędzy to do widzenia. Niech Barca obniży max 2/3 mln i tyle . Pewnie chcą go za darmo haha

0

Narazie mnie zaskakuje oby bez kontuzji . Przyznaję chciałem jego odejścia ale narazie cieszę się że został.

4

@Pustelnik nie były to takie ogórki skoro grali w finale LM swojego kontynentu

0

@Omoziu benzema już ćwiczy w pokoju takie podania

0

@kamiVeB bien , y cómo estás tú?

0

@FanBarcYxD bardzo dobrze

0

@MarcinVeB10 dlaczego ty tam nie byłeś taki mądry?

0

@Volk tym właśnie wpisem pokazałeś gdzie jesteś jeżeli chodzi o piłkę nożną

0

@Coutinho007 No i teraz Collado

0

@jedrek7000 No jaki ?podobno dosyć mocny jak na Amerykę

0

@MrCental No więc widzisz nikomu nie można ufać trzeba popeostu tylko wierzyć że będzie wszystko dobrze

0

@MrCental ta ale to było na oficjalnej stronie LL że Barca nie może zarejestrować??? Bo jak narazie Lapcio nie panikuje i mówi że w nadchodzącym tygodniu wszystko ogarną

0

@Criss18Barca kolejny jakiś zagraniczny średniak?

4

@Arkadio90 niestety albo stety gra lepszy a nie młodszy

8

Mógłby Dani na ostatnie 10 minut założyć koszulkę Barcy i w niej zagrać

8

@Bartek_C to czy mogą czy nie to nie wiesz bo to tylko plotki i bzdury dziennikarzy którzy szukają sensacji

24

5 sierpnia godzina 00:01 Gavi nie podpisał jeszcze kontraktu sensacyjne doniesienia coś musi być na rzeczy skoro Gavi mając już minute jeszcze tego nie zrobił

0

@fantom102 co fakt to fakt

0

@FCB24 pewnie będzie dostępny ale coś czuję że od pierwszej minuty nie zagra będzie Araujo Christiansen Garcia Alba

0

@Suzu ruskie odsmażane z mięsem gotowane i z sosem

0

@KrychaFCB nie długo będą woleli piłkarze trafić do ekstraklasy

1

@Maurolkit zastanów się jeszcze . Po ślubne będzie gorzej ona się zmieni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?