Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rabona_1 szkoda ze nie pamiętasz jak był zawodnikiem pierwszego składu
4
@Emerald przesadzasz lenglet chociaż był dostępny a nie cały czas na l4
0
@Barca1166 szczerze to raczej ciężko mi kogokolwiek wymyślić ostatnio z dostępnymi bocznymi obrońcami to raczej kiepsko
14
@Pinokio No to powiem ci chyba przestań grać w fife hehe
0
@Toretto wiesz co ja byłem prawie 10 lat temu na LM więc jestem przekonany że poszło do góry
0
@Toretto byłem kilka lat temu najtańsze były po 40 kilka euro na samej górze a takie w połowie trybun od 60 do 90
2
@Pawel13sz powiem że mój klub z miasta pewnie też jest zainteresowany jeżeli rozwiąże kontrakt
0
@cules100pro większa połowa tych wielkich fanów realu dopiero się rodziła więc wątpię żeby pamiętali
2
No to jak Juventus nie chce płacić wymaganych pieniędzy to do widzenia. Niech Barca obniży max 2/3 mln i tyle . Pewnie chcą go za darmo haha
0
Narazie mnie zaskakuje oby bez kontuzji . Przyznaję chciałem jego odejścia ale narazie cieszę się że został.
4
@Pustelnik nie były to takie ogórki skoro grali w finale LM swojego kontynentu
0
@Omoziu benzema już ćwiczy w pokoju takie podania
0
@kamiVeB bien , y cómo estás tú?
0
@FanBarcYxD bardzo dobrze
0
@MarcinVeB10 dlaczego ty tam nie byłeś taki mądry?
0
@Volk tym właśnie wpisem pokazałeś gdzie jesteś jeżeli chodzi o piłkę nożną
0
@Coutinho007 No i teraz Collado
0
@jedrek7000 No jaki ?podobno dosyć mocny jak na Amerykę
0
@MrCental No więc widzisz nikomu nie można ufać trzeba popeostu tylko wierzyć że będzie wszystko dobrze
0
@MrCental ta ale to było na oficjalnej stronie LL że Barca nie może zarejestrować??? Bo jak narazie Lapcio nie panikuje i mówi że w nadchodzącym tygodniu wszystko ogarną
0
@Criss18Barca kolejny jakiś zagraniczny średniak?
4
@Arkadio90 niestety albo stety gra lepszy a nie młodszy
8
Mógłby Dani na ostatnie 10 minut założyć koszulkę Barcy i w niej zagrać
8
@Bartek_C to czy mogą czy nie to nie wiesz bo to tylko plotki i bzdury dziennikarzy którzy szukają sensacji
24
5 sierpnia godzina 00:01 Gavi nie podpisał jeszcze kontraktu sensacyjne doniesienia coś musi być na rzeczy skoro Gavi mając już minute jeszcze tego nie zrobił
0
@fantom102 co fakt to fakt
0
@FCB24 pewnie będzie dostępny ale coś czuję że od pierwszej minuty nie zagra będzie Araujo Christiansen Garcia Alba
0
@Suzu ruskie odsmażane z mięsem gotowane i z sosem
0
@KrychaFCB nie długo będą woleli piłkarze trafić do ekstraklasy
1
@Maurolkit zastanów się jeszcze . Po ślubne będzie gorzej ona się zmieni