Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ToreTToOO hehe no ten Brazylijczyk to też jest dobry jak pada z głodu że niby faul
1
@tristan87 szkoda ze żaden polski klub nie będzie grał w LM to by pewnie go wzięli haha
1
@ToreTToOO oby nie odszedł bo tak jak jego to już nikogo nie nawidze z Madrytu. Kogo będę wyzywał jak nie pączka
0
@ODWAGA przestań kumpel wziął nawet ostatnio głośnik potestowal dwa dni stwierdził że lipny i poszedł oddać i wziął inny . Masz prawo zwrócić towar . Ja kupowałem soundbar pań w sklepie nie był w stanie polaczyc się żeby mi pokazać jak gra powiedział żebym wziął do domu i podlaczyl i sprawdził jak gra jeżeli nie będzie mi odpowiadał to będę mógł zwrócić ale akurat nie miałem takiej potrzeby ponieważ spełnił moje wymagania
0
@ODWAGA jeżeli nie mają oznak używania to masz prawo zwrócić
0
@Adamski69 każdy ma swoje zdanie uszanujcie
9
No i co z tego jak 90 procent tych nazwisk nadaje się do Barcy B
0
@Tasak88 a skąd wiesz czy symuluje czy go boli jak go kopią??? Tego nie wiesz . Lepiej zatrzymywać czas i może sobie leżeć nawet 30 min . Wyrzuca na bok w ciągu 30 sek i gramy dalej
0
@Tasak88 przykład NBA, NHL, NFL i co tam jeszcze jest . Od lat jakoś sobie radzą i nikt nie narzeka .
0
@Bykunn @pt9 No fakt jeżeli chodzi tylko o pracę przedstawiciela to się zgodzę w 100%
0
@LukaszFan a tobie byłoby fajnie grać w temperaturze ponad 40 stopni ??? Dlatego grają o 22 to raz a dwa dla prawdziwego fana godzina nie gra roli . Chyba nie chodzisz spać po 19 jak skończy się dobranocka .
0
@Bykunn ja jestem codziennie w domu o 14 więc dlaczego 15:30 ma być odklejką? @pt9 nie porównuj zarobków sprzed kilku lat bo ja jak zaczynałem to najniższa krajowa buła niecałe 800zl i co mam przypominać że jak zaczynałem to tyle było i teraz im się poprzewracało??? Oczywiście nie bronie gościa który pyta o auta i że starszymi jeździć nie będzie bo to zachował się źle
0
@Encore mój syn 7 letni
0
@Bobo25 moje zdanie grunt przed gładzią no i później grunt przed malowaniem
0
@Bogan No na trybunach będzie siedział dopóki ktoś z pierwszej szóstki nie wypadnie ze składu przez kontuzję i kartki . Wtedy oczywiście zasiądzie na ławce
3
A to chyba Depay zaczyna stawiać warunki albo odchodzę za free albo zostaje. Dla mnie może zostać niech siedzi na trybunach bo będzie siódmym napastnikiem. Jego wybór. Myślę że w formie na mundial to raczej nie będzie.
2
@PanAgenda2030 No taka oferta życia że minuty na placu nie powącha. Super oferta dla niego . Bardzo rozwojowa .
2
@Uukasz_93 ewidentnie karny żadny miękki
0
@takisobiektos jeden mecz to jednak nie za dużo. W Rosji błyszczą a przyjdą do Europy i przepadają niczym kamień w wodę. Daj mu pół roku.
0
@takisobiektos poczekaj Asensio też po jednym meczu już miał złota piłkę
0
Dwa dni po meczu a tu dalej widać płacze po meczu. Weźcie zluzujcie majty już.
0
Teraz Garcia nie dostaje kartki za uderzenie przeciwnika w twarz po czym busi za takie samo zagranie dostaje żółtko i konsekwencji czerwoną. To jest błąd.
0
@AllBundy a to ciekawe spostrzeżenia. Gdyby był szybszy a ja myślę że tu nie o szybkość chodziło tylko akurat został minięty zwodem i tu akurat szybkość nie była mu potrzebna . To według ciebie musimy mieć w zespole 11 dembele ponieważ jest szybki
3
@MesQueUnClub08 jak to jest po twojemu??? aufwiderzejn
0
@AllBundy a to jakiś straszny minuste kartki ? Wcale nie głupie bo raz przerwał groźną kontrę więc decyzja prawidłowa a druga kartka akurat moim zdaniem nie słuszna i całkiem przypadkowa . Nie dojeżdża fizycznie czyli jak??? Dla mnie akurat Busi bardzo dobrze wychodzi po piłkę i przekazuje ja dalej . Nie jest to typ de jonga że pobiegnie 60m z pilka ale ma swoje zalety
0
@Cvzx No właśnie Messi I wszystko jasne
0
@HavertzKai ale pewnie postawił na Araujo ponieważ tam byli bardzo szybcy zawodnicy
0
@Cvzx akurat dla Brazylijczyka to trochę daleko było żeby strzelać
0
@Coutinho007 ja myślę że właśnie fati się już wypisał z kolejki do wolnych. Idealna pozycja dla Lewgo s ten biję jakby w rugby grał
0
@AllBundy wytłumacz mi czym Busi dał że to jego wina?