1

@Mizander też jestem za tym 2x30 i każdy aut wolny różny itp to czas stop

0

@taris dlaczego Busi ? Wytłumacz sensownie

0

@czółkovsky widziałem . Czyli Depay zostaje na bank

0

@iniesta44 Franek Smuda

0

@Tasde oho doczytałem do prędkości 0,75. Weź skasuj konto lepiej tutaj .

4

De Jong właśnie pokazał wszystkim jak wprowadzać piłkę. Oby został z nami .

0

Robią spotkania podają zasady jak sędziować ale po co to wszystko ??? Jak oni są tak beznadziejni że te spotkania to szkoda czasu i pieniędzy na to .

0

@Sysia11 Leo może mieć hatrtriczka ale żeby przegrali 4:3

1

@Pawel13sz myślę że..... Gavi

3

@Sulimo a za trzy dni pewnie byś płakał kiedy będzie słońce bo ile to może padać

0

@Barti88 a co jak będzie miał 100mln i będzie Barca chciała go sprzedać to im będzie łatwiej???

0

@mekston ale widziałem tam później też tak grali z innym trenerem ale chyba że przyszedł jakiś bardzo defensywny a nie kojarzę

1

@Borry to chyba oglądasz inne Rayo . Z tego co kojarzę rayo zawsze gra radosny futbol lubią atakować

0

@VeB10Ronnie No masz racje przepraszam taki z niego wielki piłkarz aż sprawdziłem 30% minut zagranych dla realu ciekawe ile pogra jeszcze w tej wielkiej Francji grając tyle w klubie

0

@VeB10Ronnie No i co z tego ? A w realu gra 10 min na mecz . Ciekawe ile pogra w tej Francji grając takie ogony.

0

@RonnieVEB a no chyba że tak w takim razie szukaj laski która nie miała nikogo będzie pewniejsza

0

@VeB10Ronnie dosłownie jak Rysiek Puig

0

@HypeR Alba na prawej ???

0

@RonnieVEB skoro to kolejny kosz to zastanów się nad sobą albo jest coś z tobą nie tak albo uderzasz do latek nie że swojego poziomu .

1

@Firestone No i teraz cena za ryby w sklepach razy dwa albo nie najpierw zabraknie później razy dwa a ludzie będą podjarani że jest ryba na święta będą wykupować haha

0

@ini_barca 78 będę miał w listopadzie poproszę o prezent

0

@NoziX1 ty geniuszu jakoś w innych ligach nie mają problemów tylko u tebasa bo gnida musi mieć u siebie w kieszeni

0

@NoziX1 No widzę nie masz pojęcia. Coś Ci wytłumaczyć??? Bo może użyłem słów których nie rozumiesz

0

@adasko1998 a drugi fakt że kluby ściągają fajne nazwiska z innych lig a tebas nie pozwala im ich zarejestrować i uciekają gdzie indziej

0

Ten cały tebas analizuje jakbyśmy popełniali jakieś przestępstwo. Dla mnie w ogóle to śmieszne mogę dawać swoje pieniądze komu chce i ile chce a jak zbankrutuje to mnie nie będzie i tyle .

0

@swer2251 No właśnie dlatego mówię że się pogubiłem więc real teraz nie może wygrać 6 pucharów ponieważ nie wygrał pucharu Hiszpanii

0

@Lucassito czytasz informacje o innych klubach czy tylko o naszym ??? Proponuję zainteresować się trochę szerzej ilu jest takich zawodników jak u nas

1

Pewnie Lewy zadzwonił do Bilda i taką informacje im podał haha

0

@messi564 przestań przepadnie jak większość jakby był kozak do by grał i strzelał w tym Bayerze a on idzie pewnieni tak do rezerw realu

5

Powiem tak burdel to widzę jest bardziej u tebasa niż u nas . W żadnej lidze nie ma problemów tylko w Hiszpanii. Pozbyć się trutnia jak najszybciej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?