Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Mizander też jestem za tym 2x30 i każdy aut wolny różny itp to czas stop
0
@taris dlaczego Busi ? Wytłumacz sensownie
0
@czółkovsky widziałem . Czyli Depay zostaje na bank
0
@iniesta44 Franek Smuda
0
@Tasde oho doczytałem do prędkości 0,75. Weź skasuj konto lepiej tutaj .
4
De Jong właśnie pokazał wszystkim jak wprowadzać piłkę. Oby został z nami .
0
Robią spotkania podają zasady jak sędziować ale po co to wszystko ??? Jak oni są tak beznadziejni że te spotkania to szkoda czasu i pieniędzy na to .
0
@Sysia11 Leo może mieć hatrtriczka ale żeby przegrali 4:3
1
@Pawel13sz myślę że..... Gavi
3
@Sulimo a za trzy dni pewnie byś płakał kiedy będzie słońce bo ile to może padać
0
@Barti88 a co jak będzie miał 100mln i będzie Barca chciała go sprzedać to im będzie łatwiej???
0
@mekston ale widziałem tam później też tak grali z innym trenerem ale chyba że przyszedł jakiś bardzo defensywny a nie kojarzę
1
@Borry to chyba oglądasz inne Rayo . Z tego co kojarzę rayo zawsze gra radosny futbol lubią atakować
0
@VeB10Ronnie No masz racje przepraszam taki z niego wielki piłkarz aż sprawdziłem 30% minut zagranych dla realu ciekawe ile pogra jeszcze w tej wielkiej Francji grając tyle w klubie
0
@VeB10Ronnie No i co z tego ? A w realu gra 10 min na mecz . Ciekawe ile pogra w tej Francji grając takie ogony.
0
@RonnieVEB a no chyba że tak w takim razie szukaj laski która nie miała nikogo będzie pewniejsza
0
@VeB10Ronnie dosłownie jak Rysiek Puig
0
@HypeR Alba na prawej ???
0
@RonnieVEB skoro to kolejny kosz to zastanów się nad sobą albo jest coś z tobą nie tak albo uderzasz do latek nie że swojego poziomu .
1
@Firestone No i teraz cena za ryby w sklepach razy dwa albo nie najpierw zabraknie później razy dwa a ludzie będą podjarani że jest ryba na święta będą wykupować haha
0
@ini_barca 78 będę miał w listopadzie poproszę o prezent
0
@NoziX1 ty geniuszu jakoś w innych ligach nie mają problemów tylko u tebasa bo gnida musi mieć u siebie w kieszeni
0
@NoziX1 No widzę nie masz pojęcia. Coś Ci wytłumaczyć??? Bo może użyłem słów których nie rozumiesz
0
@adasko1998 a drugi fakt że kluby ściągają fajne nazwiska z innych lig a tebas nie pozwala im ich zarejestrować i uciekają gdzie indziej
0
Ten cały tebas analizuje jakbyśmy popełniali jakieś przestępstwo. Dla mnie w ogóle to śmieszne mogę dawać swoje pieniądze komu chce i ile chce a jak zbankrutuje to mnie nie będzie i tyle .
0
@swer2251 No właśnie dlatego mówię że się pogubiłem więc real teraz nie może wygrać 6 pucharów ponieważ nie wygrał pucharu Hiszpanii
0
@Lucassito czytasz informacje o innych klubach czy tylko o naszym ??? Proponuję zainteresować się trochę szerzej ilu jest takich zawodników jak u nas
1
Pewnie Lewy zadzwonił do Bilda i taką informacje im podał haha
0
@messi564 przestań przepadnie jak większość jakby był kozak do by grał i strzelał w tym Bayerze a on idzie pewnieni tak do rezerw realu
5
Powiem tak burdel to widzę jest bardziej u tebasa niż u nas . W żadnej lidze nie ma problemów tylko w Hiszpanii. Pozbyć się trutnia jak najszybciej