0

@Pilka_jest_okragla jestem z tobą on będzie jeszcze zamykał dzioby

0

@mateusz1989VeB Kubo chyba się trochę pogubił

0

@SteuerFreiMoney daj spokój cały czas noc zimno slisko . Lepiej wskakiwac do zimnej wody żeby się ochłodzić niż ubierać jak Eskimos

0

@damianex10 bo busi pompuje na otwartych dłoniach a lewy na piąstkach wiec mu łatwiej hehe

0

@Benz jego oceniam bardzo dobrze a jego ojca do dupy . Myślę że ojciec za dużo mu miesza

0

@Emhyr widzę jesteś ekspert pierwsza klasa . Zadałem pytanie kogo trenujesz ???

0

@Emhyr podaj swoje ja się nie znam ja wierzę trenerom którzy go prowadzą

0

@MarioVeB! Widocznie nie każdy tak lubi to raz a dwa nie każdy ma takie zdrowie. U ciebie w rodzinie wszyscy prowadzą aktywny tryb życia i są szczupli niczym Robuś Lewandowski?

0

@Krystian1588 a dla mnie to był mój idol

0

@Emhyr był pierwszym wyborem ale jak ogłosił że odchodzi to pep z niego zrezygnował. Mój argument jest jeden żaden przeciętniak ze wsi nie ma większego pojęcia niż wyżej wymienione nazwiska. Skoro jesteś taki ekspert powiedz kogo trenujesz ?

0

@MarioVeB! Po co ma chodzić na siłownię i mieć dietę skoro lubi dobrze zjeść. Nie każdy się musi katować jak ty .

0

@PuszkinFan tylko popatrz co my potrzebujemy i za jakie pieniądze

0

@Emhyr tak tak Guardiola i Enrique wiedza ze jest dobry ale jakiś przeciętniak z Polski który nic nie widział wie lepiej . Normalnie szok.

0

@MarioVeB! Dlaczego wstyd? Stać go to ma brzuch proste

0

@Krystian1588 Dudek też dawał spokój

0

@Emhyr a ty masz szansę jeszcze się usunąć skorzystasz z niej?

0

@taris niech się śmieją my będziemy się śmiali na boisku

2

@Elvisek Robuś niech w lidze strzela z tymi pajacykami w niedzielę nie musi

2

@HansFCB może halilovic wróci

1

@krajana nie mam zamiaru się przed nimi kłaniać hehe

0

Uwielbiam komentarze ludzi których nie ma w danym miejscu a komentujących czy ktoś coś ma czy nie ma .

0

@taris @Ali3231 to dlaczego w opisie jest seria A ?

0

@urbie999 ja nie mam w opisie ze o 2:00 się zaczyna

0

@Pawel13sz za taką cenę to sztos

0

@Worny gdyby bul w tv to bym wstał na 2h bo na 6:00 mam do pracy a tak to po internetach nie chce mi się szukać

1

@macio_944 a przecież się nie nadaje do tiki taki

1

@Lucassito Ferran zostaje tylko Ty

40

Widzę organizacja pierwsza klasa tej wyprawy .Ciekawe tak daje ciała ktoś z Barcelony czy amerykańce

6

@Lucassito a ty na inną stronę

0

@gumaz 3 tosty z serem kiełbasa i pieczarkami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?