Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pilka_jest_okragla jestem z tobą on będzie jeszcze zamykał dzioby
0
@mateusz1989VeB Kubo chyba się trochę pogubił
0
@SteuerFreiMoney daj spokój cały czas noc zimno slisko . Lepiej wskakiwac do zimnej wody żeby się ochłodzić niż ubierać jak Eskimos
0
@damianex10 bo busi pompuje na otwartych dłoniach a lewy na piąstkach wiec mu łatwiej hehe
0
@Benz jego oceniam bardzo dobrze a jego ojca do dupy . Myślę że ojciec za dużo mu miesza
0
@Emhyr widzę jesteś ekspert pierwsza klasa . Zadałem pytanie kogo trenujesz ???
0
@Emhyr podaj swoje ja się nie znam ja wierzę trenerom którzy go prowadzą
0
@MarioVeB! Widocznie nie każdy tak lubi to raz a dwa nie każdy ma takie zdrowie. U ciebie w rodzinie wszyscy prowadzą aktywny tryb życia i są szczupli niczym Robuś Lewandowski?
0
@Krystian1588 a dla mnie to był mój idol
0
@Emhyr był pierwszym wyborem ale jak ogłosił że odchodzi to pep z niego zrezygnował. Mój argument jest jeden żaden przeciętniak ze wsi nie ma większego pojęcia niż wyżej wymienione nazwiska. Skoro jesteś taki ekspert powiedz kogo trenujesz ?
0
@MarioVeB! Po co ma chodzić na siłownię i mieć dietę skoro lubi dobrze zjeść. Nie każdy się musi katować jak ty .
0
@PuszkinFan tylko popatrz co my potrzebujemy i za jakie pieniądze
0
@Emhyr tak tak Guardiola i Enrique wiedza ze jest dobry ale jakiś przeciętniak z Polski który nic nie widział wie lepiej . Normalnie szok.
0
@MarioVeB! Dlaczego wstyd? Stać go to ma brzuch proste
0
@Krystian1588 Dudek też dawał spokój
0
@Emhyr a ty masz szansę jeszcze się usunąć skorzystasz z niej?
0
@taris niech się śmieją my będziemy się śmiali na boisku
2
@Elvisek Robuś niech w lidze strzela z tymi pajacykami w niedzielę nie musi
2
@HansFCB może halilovic wróci
1
@krajana nie mam zamiaru się przed nimi kłaniać hehe
0
Uwielbiam komentarze ludzi których nie ma w danym miejscu a komentujących czy ktoś coś ma czy nie ma .
0
@taris @Ali3231 to dlaczego w opisie jest seria A ?
0
@urbie999 ja nie mam w opisie ze o 2:00 się zaczyna
0
@Pawel13sz za taką cenę to sztos
0
@Worny gdyby bul w tv to bym wstał na 2h bo na 6:00 mam do pracy a tak to po internetach nie chce mi się szukać
1
@macio_944 a przecież się nie nadaje do tiki taki
1
@Lucassito Ferran zostaje tylko Ty
40
Widzę organizacja pierwsza klasa tej wyprawy .Ciekawe tak daje ciała ktoś z Barcelony czy amerykańce
6
@Lucassito a ty na inną stronę
0
@gumaz 3 tosty z serem kiełbasa i pieczarkami