Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Robert1603 popraw się bo pisanie nie jest twoja mocną stroną
0
@Odcinkowy to się jeszcze zdziwisz .
0
@swer2251 każdy organizm jest inny i powiem że powinien być traktowany osobno . Sam miałem dwóch kumpli w drużynie że przed meczem musieli być na imprezie i z imprezy praktycznie odrazu szli na mecz i byli najlepszymi strzelcami w drużynie
1
@Chicken1992 przyjdzie z nim haah
4
@swer2251 dlaczego pod kontrolą??? Nigdy tego nie zrozumie skoro ktoś chce imprezować a na boisku daje z siebie 100% i jest kozak to po co mu tego zabraniać?
0
@Katalonbar ale teraz większa połowa chce żeby dembek odszedł
0
@Firestone ja tam lubie lengleta tylko trzeba dać mu grać regularnie i będzie dobrze
7
Piękna sprawa choć do Sergiego też mam sentyment ale Rafę uwielbiam
1
@!34RC3!_0N4 swoje zrobił u nas teraz niech się bawi
0
@Barca1992 na Dolnym Śląsku popadało a parowa cały czas . Nawet wiatrak wieje ciepłym i nie robi roboty
0
@tomek8756 ja najbardziej lubię Trzęsacz koło Rewala bo jest cisza i spokój
0
@jordi70 ale z tego co wiem to Bayern chce
1
@bielnikk nie mądra tylko nie mają wyboru bo jest słaby
39
@gaucho104 ale mamy dwa czy trzy lata na znalezienie takiego a teraz kogo weźmiesz?
0
@SinMistico źle powiadasz . Użeramy się się z francuzikami bo dembek umtiti i lenglet. Wolę jednego Kounde niż ich dwóch na obronę a Raphinia po odejściu dzbana powinien go godnie zastąpić nawet z jego pensją
0
@DonAndrzejos bardzo go lubiłem ale jak poszedł do realu do mi się odwidziało
0
@kamilop na Fifie fajnie śmiga
0
@Herbert ja rozumiem ale jeżeli mieli podpisaną umowę to rozumiem że można się starać o odszkodowanie ale jeżeli nie to sorry nic z tego nie będzie I szkoda tylko czasu i pieniędzy na sprawy prawnicze
0
@Herbert to przecież bilet nie przepadnie
0
@norbi77 mogą odkręcić sobie 3 odrazu
5
Bez sensu zrezygnowali że sparingu i tyle . Niech szukają następnego przeciwnika
0
@norbi77 mogą zawsze odkręcić butelkę dzień wcześniej i na drugi dzień gaz sam zniknie
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.
0
@nagev oni też mnie krzywdzą tym jak się zachowują. Przecież to jest czysty idiotyzm.
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
@Image ciężkie czasy nas czekają
0
@Gaucho ja tylko nie rozumie jedengo dlaczego nie podpisze kontraktu takiego jak chce Barca skoro chce zostać.to chyba piłkarz jest szefem. Ale tu widać że dzbanelle się sobral z agencikiem
13
@jacobFCB a co ty byś chciał ??? Na weselu się tancxy i śpiewa a ciocie mają śpiewać metalice czy może tańczyć do Manieczek
2
@adi7adi8 bo on kontuzję ma i chodzić nie może dlatego siedzi cały czas
2
@Criss18Barca ponad 20 lat na pewno . Kluivert, Luis Enrique, Figo niestety, Rivaldo i jego pamiętna bramka z Valencia przewrotką a już wtedy kojarzę że byłem z Barca jakieś 2 czy 3 lata