3

@Robert1603 popraw się bo pisanie nie jest twoja mocną stroną

0

@Odcinkowy to się jeszcze zdziwisz .

0

@swer2251 każdy organizm jest inny i powiem że powinien być traktowany osobno . Sam miałem dwóch kumpli w drużynie że przed meczem musieli być na imprezie i z imprezy praktycznie odrazu szli na mecz i byli najlepszymi strzelcami w drużynie

1

@Chicken1992 przyjdzie z nim haah

4

@swer2251 dlaczego pod kontrolą??? Nigdy tego nie zrozumie skoro ktoś chce imprezować a na boisku daje z siebie 100% i jest kozak to po co mu tego zabraniać?

0

@Katalonbar ale teraz większa połowa chce żeby dembek odszedł

0

@Firestone ja tam lubie lengleta tylko trzeba dać mu grać regularnie i będzie dobrze

7

Piękna sprawa choć do Sergiego też mam sentyment ale Rafę uwielbiam

1

@!34RC3!_0N4 swoje zrobił u nas teraz niech się bawi

0

@Barca1992 na Dolnym Śląsku popadało a parowa cały czas . Nawet wiatrak wieje ciepłym i nie robi roboty

0

@tomek8756 ja najbardziej lubię Trzęsacz koło Rewala bo jest cisza i spokój

0

@jordi70 ale z tego co wiem to Bayern chce

1

@bielnikk nie mądra tylko nie mają wyboru bo jest słaby

39

@gaucho104 ale mamy dwa czy trzy lata na znalezienie takiego a teraz kogo weźmiesz?

0

@SinMistico źle powiadasz . Użeramy się się z francuzikami bo dembek umtiti i lenglet. Wolę jednego Kounde niż ich dwóch na obronę a Raphinia po odejściu dzbana powinien go godnie zastąpić nawet z jego pensją

0

@DonAndrzejos bardzo go lubiłem ale jak poszedł do realu do mi się odwidziało

0

@kamilop na Fifie fajnie śmiga

0

@Herbert ja rozumiem ale jeżeli mieli podpisaną umowę to rozumiem że można się starać o odszkodowanie ale jeżeli nie to sorry nic z tego nie będzie I szkoda tylko czasu i pieniędzy na sprawy prawnicze

0

@Herbert to przecież bilet nie przepadnie

0

@norbi77 mogą odkręcić sobie 3 odrazu

5

Bez sensu zrezygnowali że sparingu i tyle . Niech szukają następnego przeciwnika

0

@norbi77 mogą zawsze odkręcić butelkę dzień wcześniej i na drugi dzień gaz sam zniknie

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.

0

@nagev oni też mnie krzywdzą tym jak się zachowują. Przecież to jest czysty idiotyzm.

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

@Image ciężkie czasy nas czekają

0

@Gaucho ja tylko nie rozumie jedengo dlaczego nie podpisze kontraktu takiego jak chce Barca skoro chce zostać.to chyba piłkarz jest szefem. Ale tu widać że dzbanelle się sobral z agencikiem

13

@jacobFCB a co ty byś chciał ??? Na weselu się tancxy i śpiewa a ciocie mają śpiewać metalice czy może tańczyć do Manieczek

2

@adi7adi8 bo on kontuzję ma i chodzić nie może dlatego siedzi cały czas

2

@Criss18Barca ponad 20 lat na pewno . Kluivert, Luis Enrique, Figo niestety, Rivaldo i jego pamiętna bramka z Valencia przewrotką a już wtedy kojarzę że byłem z Barca jakieś 2 czy 3 lata

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?