Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kamiloza91 rozumiem, jest tak samo głupie moje porównanie jak Twoje
0
@Kamiloza91 jak zwykle Świątek wyjaśnia siatkarzy .
0
@Rust_Cohle a później będą mówić ile to on bramek ma w reprezentacji
1
@mm_ No i co z tego ??? Moja jest warta 200 zł bo tak mnie stać a jego 2tys euro . Co w tym dziwnego .
17
@bary a skąd oni niby takie informacje mają? Jutro napiszą ze nas nie stać a za dwa dni że damy mu 20mln a na koniec tygodnia że będzie grał za 5mln bo marzył o barcelonie od dziecka. Szkoda się strzępić
1
Widzę koledzy z Roberto zeszli i teraz De Jong stał się kozłem ofiarnym
0
@Em_DzeJ każdy gol jest ważny
0
@Joe_Pesci taka różnica to nie różnica
0
@AmigoBlancos co nas to obchodzi???
1
@Kondziubarca No tylko ten pokraka zarabia 10 razy mniej
0
@Joe_Pesci a ty co za darmo jeździsz???
0
@pienaar tylko niestety na minus
0
@pienaar No to powiem ci ze Dembele też jest wielka niewiadomą
0
Zastępca Busiego
0
@Gaz trafiony zatopiony
1
@Clue Luis Van Gaal
0
@Pustelnik co nam bo dobrej formie jak liga startuje za 2 miesiące więc różnie może być
0
@Crosby9333 tym bardziej że jak dostanie 2 czy 3 mln to raczej biedować nie będzie. Na chleb mu wystarczy żeby przeżyć z miesiąca na mieisac
0
@Danny Gaucho eew czyli wielki cr7 to leszcze jednak
1
@cris2706 2km ale mogę iść buta lub podjechać rowerkiem jak jest ciepło ale nawet jakbym miał jechać autem to i tak tego nie poczuję
1
@AdiKingu96 to powiedz mu w takim razie szukam roboty bliżej domu
2
@Clue dlaczego pewnie jakoś Real jest w Polsce i może wygrać
2
@KacperVEB ma podkrążone oczy bo imprezował całą noc
0
@jondeca ale to nie znaczy że mamy odrazu dać im 10 mln boża 5 lat trzeba będzie dać ponad 20
0
@KrystianR nie każdy ma kasę żeby grać wyżej i szczęście
0
@Lukas82 jeżeli popatrzymy w przyszłość to jak najbardziej się mogę zgodzić. Nigdy nie wiadomo jak będzie za dwa lata
1
@VegetaPolska a ja twierdzę że reprezentacja to niw jest zespół moralności mają grać najlepsi więc albo się do niej nadajesz albo nie .
4
@VegetaPolska ty nie przeczytałem do końca nawet. Wytłumacz skoro oni się nie nadają teraz to dlaczego po mundialu out?? Skoro jest słaby według ciebie to teraz powinien być out.
0
@Yoshi94 a jednak dający sobie radę
4
@DejvidR a ja myślę że nico nie ma podjazdu do Jonga