1

@Kamiloza91 rozumiem, jest tak samo głupie moje porównanie jak Twoje

0

@Kamiloza91 jak zwykle Świątek wyjaśnia siatkarzy .

0

@Rust_Cohle a później będą mówić ile to on bramek ma w reprezentacji

1

@mm_ No i co z tego ??? Moja jest warta 200 zł bo tak mnie stać a jego 2tys euro . Co w tym dziwnego .

17

@bary a skąd oni niby takie informacje mają? Jutro napiszą ze nas nie stać a za dwa dni że damy mu 20mln a na koniec tygodnia że będzie grał za 5mln bo marzył o barcelonie od dziecka. Szkoda się strzępić

1

Widzę koledzy z Roberto zeszli i teraz De Jong stał się kozłem ofiarnym

0

@Em_DzeJ każdy gol jest ważny

0

@Joe_Pesci taka różnica to nie różnica

0

@AmigoBlancos co nas to obchodzi???

1

@Kondziubarca No tylko ten pokraka zarabia 10 razy mniej

0

@Joe_Pesci a ty co za darmo jeździsz???

0

@pienaar tylko niestety na minus

0

@pienaar No to powiem ci ze Dembele też jest wielka niewiadomą

0

Zastępca Busiego

0

@Gaz trafiony zatopiony

1

@Clue Luis Van Gaal

0

@Pustelnik co nam bo dobrej formie jak liga startuje za 2 miesiące więc różnie może być

0

@Crosby9333 tym bardziej że jak dostanie 2 czy 3 mln to raczej biedować nie będzie. Na chleb mu wystarczy żeby przeżyć z miesiąca na mieisac

0

@Danny Gaucho eew czyli wielki cr7 to leszcze jednak

1

@cris2706 2km ale mogę iść buta lub podjechać rowerkiem jak jest ciepło ale nawet jakbym miał jechać autem to i tak tego nie poczuję

1

@AdiKingu96 to powiedz mu w takim razie szukam roboty bliżej domu

2

@Clue dlaczego pewnie jakoś Real jest w Polsce i może wygrać

2

@KacperVEB ma podkrążone oczy bo imprezował całą noc

0

@jondeca ale to nie znaczy że mamy odrazu dać im 10 mln boża 5 lat trzeba będzie dać ponad 20

0

@KrystianR nie każdy ma kasę żeby grać wyżej i szczęście

0

@Lukas82 jeżeli popatrzymy w przyszłość to jak najbardziej się mogę zgodzić. Nigdy nie wiadomo jak będzie za dwa lata

1

@VegetaPolska a ja twierdzę że reprezentacja to niw jest zespół moralności mają grać najlepsi więc albo się do niej nadajesz albo nie .

4

@VegetaPolska ty nie przeczytałem do końca nawet. Wytłumacz skoro oni się nie nadają teraz to dlaczego po mundialu out?? Skoro jest słaby według ciebie to teraz powinien być out.

0

@Yoshi94 a jednak dający sobie radę

4

@DejvidR a ja myślę że nico nie ma podjazdu do Jonga

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?