3

Życzę powodzenia w lidze ogórkowej niech kupuje już bilet na autobus bo u nas bardzo mało zarabia i nie stać go na samolot

1

Jakbym był w takim klubie jak Borussia i rokował tak dobrze to chciałbym bronić barw swojego klubu do końca kariery. Tak wiem ale jestem z innych czasów

0

@tomek8756 zależy jakby patrzeć. Jak jesteś pijany to możesz komuś zrobić krzywdę bo nie myślisz a jak jesteś trzeźwy to mając broń jest małe prawdopodobne że użyjesz jej z głupoty

3

@Asthylath i tu jest pies pogrzebany ani pjanic ani umtiti nikt z tego klubu nie chce odejść. Pytanie tylko dlaczego ? Czy tak kochają i chcą walczyć za ten klub czy dla kasy ??? A może podoba im się życie w Barcelonie więc proponuję przejscie do Espanyolu lub Girony

1

@SteuerFreiMoney No dlatego mówię że takie wypytywanie to bez sensu jest mu kiedyś też odradzali auto bo mówili że są złe a dla mnie to było jedno z lepszych aut bo nic się z nim nie działo totalnie

0

@pacior95 mój tok jest taki że wymieniam w składzie graczy których mam bobidac twoim to byśmy z 40 osób mieli w kadrze

0

@PatrykBarcelona normalne nie muszą pajacować po necie żeby znaleźć coś do ....

0

@Dzemix111 No dolnym Śląsku pod granicą z Czechami świeci pięknie słońce

0

@blaugrana900 pytanie bez sensu każdy ma swoje zdanie jeden dobre drugi złe. W zależności kto jak dba o auto

2

I postawił warunek że chce 80mln za sezon 100mln za podpis i być zastępcą Mbappe haha

0

@pacior95 ty dalej prawdopodobnie Kessieego u nas nie ma

1

@Criss18Barca tam gdzie jest gorąco. Cypr.

0

@pacior95 prawdopodobnie jednak jeszcze go nie ma a Roberto to lepiej niech w pomocy gra

0

@pacior95 No a za Alvesa kogo ???

0

@Worny miałbym tak samo

0

@Herbert No wiadomo ale i tak z tego nie skorzysta więc szkoda papieru na to

0

@MeMyselfAndI ale on nie olał ich tylko nie klub

0

@Herbert to nie oni mają odkryć tylko piłkarz który chce odejść z klubu

0

@Mns21 i super mogę go spakować

0

@Kondziubarca i busi wciągnie go do nosa a za trzy lata będziemy mieli lepszego

0

@AmigoBlancos nie wydali na żółwia to mogę teraz szaleć nie wiem czy nie lepiej było wziąć turtlesa jeden zawodnik nic nie zdziała a tak to kupią 5 innych i będą mieć zespół

1

@Medium ok. 2500km w jedną stronę do Hiszpanii

0

@gaucho104 jak bez mozgowiec to spoko bo ja bym wolał zarobić mniej i grać niż siedzieć i oglądać tylko nie mów mi że nie bo nawet jakbym zarabiał 3mln euro to żył bym na wysokim poziomie

0

@michal26 skoro są wątpliwości zawsze można sprawdzić

1

@mekston za choroby nie wolno karać

1

@FC1899Barca szkoda miałem nadzieję że zostanie na takiego zadaniowca . Pełen szacunek dla niego

0

To niech je obniży proste

1

@Lionel_Messi10 o której godzinie się zaczął?

1

@Gallaret czytaj że zrozumieniem skoro kończy mu się kontrakt to zaoferował go jego manager a nie klub . Jakbyś się interesował choć trochę to byś wiedział że kończy mu się kontrakt w szejkach a tak piszesz bzdury

1

@Sau_Ron No to jak brać kasę to jak dla nich jest promka za 150 mln

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?