Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Życzę powodzenia w lidze ogórkowej niech kupuje już bilet na autobus bo u nas bardzo mało zarabia i nie stać go na samolot
1
Jakbym był w takim klubie jak Borussia i rokował tak dobrze to chciałbym bronić barw swojego klubu do końca kariery. Tak wiem ale jestem z innych czasów
0
@tomek8756 zależy jakby patrzeć. Jak jesteś pijany to możesz komuś zrobić krzywdę bo nie myślisz a jak jesteś trzeźwy to mając broń jest małe prawdopodobne że użyjesz jej z głupoty
3
@Asthylath i tu jest pies pogrzebany ani pjanic ani umtiti nikt z tego klubu nie chce odejść. Pytanie tylko dlaczego ? Czy tak kochają i chcą walczyć za ten klub czy dla kasy ??? A może podoba im się życie w Barcelonie więc proponuję przejscie do Espanyolu lub Girony
1
@SteuerFreiMoney No dlatego mówię że takie wypytywanie to bez sensu jest mu kiedyś też odradzali auto bo mówili że są złe a dla mnie to było jedno z lepszych aut bo nic się z nim nie działo totalnie
0
@pacior95 mój tok jest taki że wymieniam w składzie graczy których mam bobidac twoim to byśmy z 40 osób mieli w kadrze
0
@PatrykBarcelona normalne nie muszą pajacować po necie żeby znaleźć coś do ....
0
@Dzemix111 No dolnym Śląsku pod granicą z Czechami świeci pięknie słońce
0
@blaugrana900 pytanie bez sensu każdy ma swoje zdanie jeden dobre drugi złe. W zależności kto jak dba o auto
2
I postawił warunek że chce 80mln za sezon 100mln za podpis i być zastępcą Mbappe haha
0
@pacior95 ty dalej prawdopodobnie Kessieego u nas nie ma
1
@Criss18Barca tam gdzie jest gorąco. Cypr.
0
@pacior95 prawdopodobnie jednak jeszcze go nie ma a Roberto to lepiej niech w pomocy gra
0
@pacior95 No a za Alvesa kogo ???
0
@Worny miałbym tak samo
0
@Herbert No wiadomo ale i tak z tego nie skorzysta więc szkoda papieru na to
0
@MeMyselfAndI ale on nie olał ich tylko nie klub
0
@Herbert to nie oni mają odkryć tylko piłkarz który chce odejść z klubu
0
@Mns21 i super mogę go spakować
0
@Kondziubarca i busi wciągnie go do nosa a za trzy lata będziemy mieli lepszego
0
@AmigoBlancos nie wydali na żółwia to mogę teraz szaleć nie wiem czy nie lepiej było wziąć turtlesa jeden zawodnik nic nie zdziała a tak to kupią 5 innych i będą mieć zespół
1
@Medium ok. 2500km w jedną stronę do Hiszpanii
0
@gaucho104 jak bez mozgowiec to spoko bo ja bym wolał zarobić mniej i grać niż siedzieć i oglądać tylko nie mów mi że nie bo nawet jakbym zarabiał 3mln euro to żył bym na wysokim poziomie
0
@michal26 skoro są wątpliwości zawsze można sprawdzić
1
@mekston za choroby nie wolno karać
1
@FC1899Barca szkoda miałem nadzieję że zostanie na takiego zadaniowca . Pełen szacunek dla niego
0
To niech je obniży proste
1
@Lionel_Messi10 o której godzinie się zaczął?
1
@Gallaret czytaj że zrozumieniem skoro kończy mu się kontrakt to zaoferował go jego manager a nie klub . Jakbyś się interesował choć trochę to byś wiedział że kończy mu się kontrakt w szejkach a tak piszesz bzdury
1
@Sau_Ron No to jak brać kasę to jak dla nich jest promka za 150 mln