0

@adi7adi8 pytanie było o największy klub w historii ogolnie pucharów a nie pucharów prestiżowych więc dla mnie nie ma znaczenia jaki puchar

0

@kkbarca i bardzo dobrze bo wtedy ten pajacykz Madrytu był słabszy

1

Oby Głogów awansował do ekstraklasy . To by było coś 3 kluby z Dolnego Śląska w Ekstraklasie

0

@deyna2018 No serio nie wytlumacze ci tego pisząc poszukaj w necie ale jest możliwość cofnięcia systemu do jakiejś daty wstecz

0

@adi7adi8 a dlaczego nie liczy ? Czym się różni puchar LM w Europie od tego w Ameryce??? Piłkarze tak samo walczą. Trochę jesteś niesprawiedliwy.

0

@Pilka_jest_okragla busi xavi iniesta wciągają ich do noska

0

@kkbarca ufff dobrze ze tak wyszło

1

@arsenallondyn0 zdecydowanie zieloni

1

@deyna2018 tak cofnij system

1

@adi7adi8 @Encore nie powiedziałbym w tych Amerykach czy Afrykach pewnie są klubu co mają więcej

1

@Kapitan hawk a tfuuu

7

Lepsza ligę bardziej medialną klub który ma więcej kibiców dzięki któremu Lewy nawet po zakończeniu kariery będzie miał więcej propozycji reklamowych

0

@HypeR tylko nie on , typa niecierpię pasowałby mi w realu dlatego

1

@LloretDeMar czyli kto ten drugi ?

3

Robert w środę grasz dla Polski i mam nadzieję zobaczyc cie juz jako podpisany piłkarz Barcy

1

Jeżeli ten christiansen przyjdzie to po co oni szukają jeszcze obrońcy? Będzie 4 na dwie pozycje w zupełności wystarczy a oni szukają jeszcze piątego bez sensu

0

@Magicc89PL rozmowa jak z moim kierownikiem w pracy jak jest problem nowi tylko to wymyślcie coś a my nam za to nie płacą haha

0

@barcelonaLM więc nic się nie stało proste filmik bez sensu

0

@Fartlow No mental to mieli na 90 min raz kopneli w stronę bramki

1

@barcelonaLM szczęście że to Ty nie jesteś trenerem . Pena też popełnia błędy. Dwa padł z tego gol?

0

@kkbarca to że ktoś przegra nie jest pośmiewiskiem

0

@Tomason ja pamiętam meczyk 4:0

0

@IronSanHybrid za co ???

0

@Kurkmen ja będę więc nie pisz że nikt

0

@Image kurtuła to mięczak taki był antyreal jak grał w Atletico a teraz taki realowiec .gdybym nie dostał bana to określiłbym go jednym słowem

0

@Cataloniec94 tak wielki że oddali jeden strzał na bramkę. Wielkiego to oni mają fuksa

0

@draxidox padł z głodu jak w meczu z Barcą

3

@Herato bardzo dobra decyzja haha

5

Super zawodnik cieszyłem się bardzo jak przyszedł do nas

0

@macio_944 real bez LM

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?