Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@adi7adi8 pytanie było o największy klub w historii ogolnie pucharów a nie pucharów prestiżowych więc dla mnie nie ma znaczenia jaki puchar
0
@kkbarca i bardzo dobrze bo wtedy ten pajacykz Madrytu był słabszy
1
Oby Głogów awansował do ekstraklasy . To by było coś 3 kluby z Dolnego Śląska w Ekstraklasie
0
@deyna2018 No serio nie wytlumacze ci tego pisząc poszukaj w necie ale jest możliwość cofnięcia systemu do jakiejś daty wstecz
0
@adi7adi8 a dlaczego nie liczy ? Czym się różni puchar LM w Europie od tego w Ameryce??? Piłkarze tak samo walczą. Trochę jesteś niesprawiedliwy.
0
@Pilka_jest_okragla busi xavi iniesta wciągają ich do noska
0
@kkbarca ufff dobrze ze tak wyszło
1
@arsenallondyn0 zdecydowanie zieloni
1
@deyna2018 tak cofnij system
1
@adi7adi8 @Encore nie powiedziałbym w tych Amerykach czy Afrykach pewnie są klubu co mają więcej
1
@Kapitan hawk a tfuuu
7
Lepsza ligę bardziej medialną klub który ma więcej kibiców dzięki któremu Lewy nawet po zakończeniu kariery będzie miał więcej propozycji reklamowych
0
@HypeR tylko nie on , typa niecierpię pasowałby mi w realu dlatego
1
@LloretDeMar czyli kto ten drugi ?
3
Robert w środę grasz dla Polski i mam nadzieję zobaczyc cie juz jako podpisany piłkarz Barcy
1
Jeżeli ten christiansen przyjdzie to po co oni szukają jeszcze obrońcy? Będzie 4 na dwie pozycje w zupełności wystarczy a oni szukają jeszcze piątego bez sensu
0
@Magicc89PL rozmowa jak z moim kierownikiem w pracy jak jest problem nowi tylko to wymyślcie coś a my nam za to nie płacą haha
0
@barcelonaLM więc nic się nie stało proste filmik bez sensu
0
@Fartlow No mental to mieli na 90 min raz kopneli w stronę bramki
1
@barcelonaLM szczęście że to Ty nie jesteś trenerem . Pena też popełnia błędy. Dwa padł z tego gol?
0
@kkbarca to że ktoś przegra nie jest pośmiewiskiem
0
@Tomason ja pamiętam meczyk 4:0
0
@IronSanHybrid za co ???
0
@Kurkmen ja będę więc nie pisz że nikt
0
@Image kurtuła to mięczak taki był antyreal jak grał w Atletico a teraz taki realowiec .gdybym nie dostał bana to określiłbym go jednym słowem
0
@Cataloniec94 tak wielki że oddali jeden strzał na bramkę. Wielkiego to oni mają fuksa
0
@draxidox padł z głodu jak w meczu z Barcą
3
@Herato bardzo dobra decyzja haha
5
Super zawodnik cieszyłem się bardzo jak przyszedł do nas
0
@macio_944 real bez LM