0

@Rekker a ten jego agencik może ma jeszcze 3 zawodników dlatego taką kwotę chce za wszystkich

5

Nastepni znafcy którzy czytają tylko gazetki i gadają głupoty. Gada jakby siedział w biurach na camp nou i wszystko wiedział. Jak ja nie lubię niemców.

0

@Kidd nie ,coraz więcej jest głąbów bo pisze za nich słownik w telefonie i nawet nie znają zasad. Co im pod palec wyskoczy to zatwierdzają

1

@Pstryk oby tak było

1

@sintesox mam ich cale mnóstwo Puyol , Van Bronchorst, Kluivert , Rivaldo , Marquez , Mascherano, Henry mógłbym wymienić chyba wszystkich odkąd jestem z Barca a jest to ponad grubo 20 lat

0

@barcelonaLM a ja wolę BVB bo za młodu im kibicowałem

0

Czyli Lewuś coraz bliżej. Oł jes.

0

@kinioo aaa dobra rozkmina . Nie pomyślałem. Hahaha

2

@Krystian1588 chyba był za młody i głowa nie dojechała

0

@kuz nie utrudnia bo powtarza tylko co czytał

1

Umtiti nie chce grać w średniaku tylko w LM. Buhahaah. A kto go będzie chciał jak on w ogóle nie gra bo ciągle się leczy .

0

@Barca1922 tylko ze on chce tyle zarabiać że takiego lille czy Monako nie stać więc zostanie mu gra jedynie na konsoli

0

@Messibestplayerintheworld pjanic ma przyjść do Lecha na wypożyczenie pomóc w awansie do LM ale Lecha nie stać na pensję więc operacja będzie trudna do zrealizowanie

1

@Mixtape nie pamiętam ale z chęcią sobie oglądnąłem skrót. Całkiem dobry mecz. Jak oglądam tamte czasy to serce mi pęka jak szybko leci ten czas

4

@Kamazinho nie tłumacz są tutaj asy które patrzą tylko ile ktoś strzelił bramek i dał asyst a nie jakie kto ma zadania na danej pozycji

2

@MarioVeB! A co według ciebie zasługuje na 20 mln bo to w końcu super talent który przez 5 lat zagrał 200 spotkań i wszystkie z nota 9/10 po treningach jest to wzór do naśladowania. Przestań się ośmieszać.

0

@Yoshi94 No tak bo on jest mniej mądry i myśli że dostanie gdzieś więcej a to niestety jest taki złamas że nikt mu nie da już dużo

0

@q1 dużej straty nie ma więc bardzo dobra decyzja

1

@Hubsao Douglas do Barcy a chłop na 1 ligę polska się nadaje i to może

14

@AlexDark00 trochę mu nie pykło

0

@Pustelnik nasz Lewuś też wypoczywa na Majorce

0

@msmsms kto taki ?

4

@Yoshi94 nie, ja tak mówię. Jakby miał ofertę która by go zadowoliła to juz by ją podpisał.

6

Komentarz usunięty

1

Powinni teraz mu jeszcze zjechać teraz z pensji . Jak odpowie to Barca mu przykro mi już nie aktualne i jeszcze kilka mln w dół. Widać i tak go nikt nie chce .

0

@AlbertBenaiges no to powiedzmy 30% procent różnicy

0

@AlbertBenaiges zależy ile masz lat

3

@Emhyr to już buło pewne przed mistrzostwami że po będzie out

6

Oho Neto stwierdził że nigdzie tyle nie zarobi i zmienił zdanie

0

@slayer mają jeszcze casemiro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?