Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rekker a ten jego agencik może ma jeszcze 3 zawodników dlatego taką kwotę chce za wszystkich
5
Nastepni znafcy którzy czytają tylko gazetki i gadają głupoty. Gada jakby siedział w biurach na camp nou i wszystko wiedział. Jak ja nie lubię niemców.
0
@Kidd nie ,coraz więcej jest głąbów bo pisze za nich słownik w telefonie i nawet nie znają zasad. Co im pod palec wyskoczy to zatwierdzają
1
@Pstryk oby tak było
1
@sintesox mam ich cale mnóstwo Puyol , Van Bronchorst, Kluivert , Rivaldo , Marquez , Mascherano, Henry mógłbym wymienić chyba wszystkich odkąd jestem z Barca a jest to ponad grubo 20 lat
0
@barcelonaLM a ja wolę BVB bo za młodu im kibicowałem
0
Czyli Lewuś coraz bliżej. Oł jes.
0
@kinioo aaa dobra rozkmina . Nie pomyślałem. Hahaha
2
@Krystian1588 chyba był za młody i głowa nie dojechała
0
@kuz nie utrudnia bo powtarza tylko co czytał
1
Umtiti nie chce grać w średniaku tylko w LM. Buhahaah. A kto go będzie chciał jak on w ogóle nie gra bo ciągle się leczy .
0
@Barca1922 tylko ze on chce tyle zarabiać że takiego lille czy Monako nie stać więc zostanie mu gra jedynie na konsoli
0
@Messibestplayerintheworld pjanic ma przyjść do Lecha na wypożyczenie pomóc w awansie do LM ale Lecha nie stać na pensję więc operacja będzie trudna do zrealizowanie
1
@Mixtape nie pamiętam ale z chęcią sobie oglądnąłem skrót. Całkiem dobry mecz. Jak oglądam tamte czasy to serce mi pęka jak szybko leci ten czas
4
@Kamazinho nie tłumacz są tutaj asy które patrzą tylko ile ktoś strzelił bramek i dał asyst a nie jakie kto ma zadania na danej pozycji
2
@MarioVeB! A co według ciebie zasługuje na 20 mln bo to w końcu super talent który przez 5 lat zagrał 200 spotkań i wszystkie z nota 9/10 po treningach jest to wzór do naśladowania. Przestań się ośmieszać.
0
@Yoshi94 No tak bo on jest mniej mądry i myśli że dostanie gdzieś więcej a to niestety jest taki złamas że nikt mu nie da już dużo
0
@q1 dużej straty nie ma więc bardzo dobra decyzja
1
@Hubsao Douglas do Barcy a chłop na 1 ligę polska się nadaje i to może
14
@AlexDark00 trochę mu nie pykło
0
@Pustelnik nasz Lewuś też wypoczywa na Majorce
0
@msmsms kto taki ?
4
@Yoshi94 nie, ja tak mówię. Jakby miał ofertę która by go zadowoliła to juz by ją podpisał.
6
Komentarz usunięty
1
Powinni teraz mu jeszcze zjechać teraz z pensji . Jak odpowie to Barca mu przykro mi już nie aktualne i jeszcze kilka mln w dół. Widać i tak go nikt nie chce .
0
@AlbertBenaiges no to powiedzmy 30% procent różnicy
0
@AlbertBenaiges zależy ile masz lat
3
@Emhyr to już buło pewne przed mistrzostwami że po będzie out
6
Oho Neto stwierdził że nigdzie tyle nie zarobi i zmienił zdanie
0
@slayer mają jeszcze casemiro