0

@MatBac1991 i ty w to wierzysz ze odejdzie za darmo???

1

@kuz chciałem zauważyć że głupim narodem łatwiej się kieruje więc o to im chodzi . Zrobić przygłupów rzucić im kasę i wszyscy zadowoleni będą

0

Nie moge w to uwierzyć oddawać Depaya i Aube a zostawiać takiego Brajta do czego to doszło.

1

@Dariusz40 widze kolega tęskni za Adasiem tacy teraz mają być zawodnicy

0

@Danny Gaucho gdyby Fabregas całą karierę grał PL to Giggsa by wciągnął

0

@LuminO szukam tych co go sprzedawali bo twierdzili ze do niczego się nie nadaje

0

@Hazok87 to po co czytasz skoro Ci się nie podoba ??? Zawsze możesz tutaj nie wchodzić skoro redakcja jest taka słaba nie jest to jedyna strona związana z FC Barceloną i najlepszym polskim piłkarzem w historii.

0

@ILovethisGame nie będzie tak źle bo od listopada do końca grudnia się nie napije bo Lewuś będzie grał dla Polski więc raczej dużo nie nastrzela na MŚ. Obym się mylił

6

@Hazok87 to zgłoś się bo są zapisy do redakcji zobaczymy jaki z Ciebie kozak będzie. Ale czekaj twój hiszpański i angielski pewnie kończy się na dzień dobry .

0

@siwy_cwaniak a już widziałem w przerwie meczu wpisy że błąd Garcii haha tacy tu znafcy są

2

No i gdzie są jego krytycy ??? Dlaczego siedzą cicho ja się pytam .

4

@rdam a ja nie jestem ponieważ po co klepać co chciałem zrobić i przyszłe zespoły już mogą się przygotować lepiej wolę oklepane formułki

0

@Lukas82 dlaczego xavi?

0

@Explode nie oceniam tylko porównuje a to jest różnica i nie w trakcie tego długiego sezonu tylko ogólnie przez pryzmat kilku lat

0

@VamosVamos dokładnie wolałbym go w środku i Roberto z boku

0

@Explode No fakt sezon już jest długi i to widać haha

2

Powiem tak :
- Gavi do zmiany
- De Jong właśnie pokazuje ile na tej pozycji jest warty Busi
- Mareczek super
- Christiansen solidnie
- Balde daje z płuca po całej długości i szerokości boiska
-Araujo to nie jego pozycja

0

@talizmo No wez idź spać jeżeli Garcia jest tutaj winny

0

@Desperados21 kolega tylko powtarza co tu piszą a nic nie widział

1

@malicinho dokładnie tak jak mówisz stanie się poprostu przeciętny

0

Orientuje się ktoś czy w środę jakaś stacja będzie pokazywać mecz z Man City ?

2

@Sergio_Devils ale oni uważają że jeszcze mogą coś dać klubowi i taka jest różnica

0

@Senstin z faulem

0

Wielki Vini robi wślizgi na pusto buhahaha. Dać mu złota piłkę

0

@kamilos1214 idź pod biedronkę napewno kogoś spotkasz

0

@hazo428 aż tak źle nie było jak z Henique ale później stał się w miarę solidnym obrońcą

0

To już bym wolał żeby siedział u nas na trybunach . Bo zawsze w razie tragedii byłby na miejscu

0

@theOneAndOnlyKing No niech Ci będzie nie zmienia to faktu że tebas im pomaga

0

@Krystian1588 dlaczego depaya mają zostawić skoro trener go nie chce ??? To właśnie powinno dać do myślenia piłkarzowi i sam powinien jak najszybciej z takiego klubu uciekać

0

@Emhyr a może jakbyśmy stracili jeszcze w dwóch meczach punkty to by sezonowcy stąd uciekli i media dałyby więcej spokoju nam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?