Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MatBac1991 i ty w to wierzysz ze odejdzie za darmo???
1
@kuz chciałem zauważyć że głupim narodem łatwiej się kieruje więc o to im chodzi . Zrobić przygłupów rzucić im kasę i wszyscy zadowoleni będą
0
Nie moge w to uwierzyć oddawać Depaya i Aube a zostawiać takiego Brajta do czego to doszło.
1
@Dariusz40 widze kolega tęskni za Adasiem tacy teraz mają być zawodnicy
0
@Danny Gaucho gdyby Fabregas całą karierę grał PL to Giggsa by wciągnął
0
@LuminO szukam tych co go sprzedawali bo twierdzili ze do niczego się nie nadaje
0
@Hazok87 to po co czytasz skoro Ci się nie podoba ??? Zawsze możesz tutaj nie wchodzić skoro redakcja jest taka słaba nie jest to jedyna strona związana z FC Barceloną i najlepszym polskim piłkarzem w historii.
0
@ILovethisGame nie będzie tak źle bo od listopada do końca grudnia się nie napije bo Lewuś będzie grał dla Polski więc raczej dużo nie nastrzela na MŚ. Obym się mylił
6
@Hazok87 to zgłoś się bo są zapisy do redakcji zobaczymy jaki z Ciebie kozak będzie. Ale czekaj twój hiszpański i angielski pewnie kończy się na dzień dobry .
0
@siwy_cwaniak a już widziałem w przerwie meczu wpisy że błąd Garcii haha tacy tu znafcy są
2
No i gdzie są jego krytycy ??? Dlaczego siedzą cicho ja się pytam .
4
@rdam a ja nie jestem ponieważ po co klepać co chciałem zrobić i przyszłe zespoły już mogą się przygotować lepiej wolę oklepane formułki
0
@Lukas82 dlaczego xavi?
0
@Explode nie oceniam tylko porównuje a to jest różnica i nie w trakcie tego długiego sezonu tylko ogólnie przez pryzmat kilku lat
0
@VamosVamos dokładnie wolałbym go w środku i Roberto z boku
0
@Explode No fakt sezon już jest długi i to widać haha
2
Powiem tak :
- Gavi do zmiany
- De Jong właśnie pokazuje ile na tej pozycji jest warty Busi
- Mareczek super
- Christiansen solidnie
- Balde daje z płuca po całej długości i szerokości boiska
-Araujo to nie jego pozycja
0
@talizmo No wez idź spać jeżeli Garcia jest tutaj winny
0
@Desperados21 kolega tylko powtarza co tu piszą a nic nie widział
1
@malicinho dokładnie tak jak mówisz stanie się poprostu przeciętny
0
Orientuje się ktoś czy w środę jakaś stacja będzie pokazywać mecz z Man City ?
2
@Sergio_Devils ale oni uważają że jeszcze mogą coś dać klubowi i taka jest różnica
0
@Senstin z faulem
0
Wielki Vini robi wślizgi na pusto buhahaha. Dać mu złota piłkę
0
@kamilos1214 idź pod biedronkę napewno kogoś spotkasz
0
@hazo428 aż tak źle nie było jak z Henique ale później stał się w miarę solidnym obrońcą
0
To już bym wolał żeby siedział u nas na trybunach . Bo zawsze w razie tragedii byłby na miejscu
0
@theOneAndOnlyKing No niech Ci będzie nie zmienia to faktu że tebas im pomaga
0
@Krystian1588 dlaczego depaya mają zostawić skoro trener go nie chce ??? To właśnie powinno dać do myślenia piłkarzowi i sam powinien jak najszybciej z takiego klubu uciekać
0
@Emhyr a może jakbyśmy stracili jeszcze w dwóch meczach punkty to by sezonowcy stąd uciekli i media dałyby więcej spokoju nam