2

@ShawnC gosciu tu wpadł bo robercik przyszedł @Satim proponuję melisę na uspokojenie

0

@koksik2700 może ma pilot jak w tym filmie "Klik"

0

@maroon zgadzam się ale na papierze wolę ten drugi choć i tak szukałbym Barcy na necie haha ale równie dobrze najlepszy może być brugge Leverkusen

0

@Almighty życzę mu jak najlepiej ale tłumaczyć a wykonywać zawód trenera to są dwie różne rzeczy .

0

@6bakero już ostatnio chyba był na ławce

2

@este17 ocho kolejny magik czytający wypociny dziennikarzy . A więc powiedz proszę wytłumacz swoją wypowiedź

3

@kejdzi zdecydowanie nie ponieważ oddaliśmy tych czterech zawodników nie dostając ani centa. Jeżeli byśmy ich sprzedali tak to byłoby bardzo dobre okienko

0

@Sewren122 a to skoro chce jakiś klub to chyba trzeba zapłacić a nie czekać na zerwanie kontraktu przez obecny klub . My chyba na głowę upadliśmy

0

@VeB10Ronnie ci z pisu nie kłamią hahaha

1

@mateusz1989VeB Ryszard wyrywa już laski w USA a na lewej stronie swój numer miał napisany

0

@Messibestplayerintheworld pokazują nasz mecz a tu gra napoliz Liverpoolem i też gra polak rodak a mecz dużo lepszy szok

0

@TR3YWAY No chciał zostać bo nie bylo głupiego który by chciał

3

@Almighty ja powiem tak jakby strzelił to majstersztyk ale ze nie strzelił to należy mu się w łeb choć myślę że przy 0:0 by dogral

8

@Firestone a skąd wiesz co mówi?? Może gada dobra piłkę dałeś po meczu stawiam browar w szatni zostań

2

A my się takiego napadziora pozbyli. Szok . Alemany TOP. Haha

1

@Mns21 ciekawe skąd te dziennikarze już to wiedzą haha

0

@fart nawet jak nie wygramy żadnego pucharu a będzie strzelał to będzie znaczyło że to dobry transfer

0

@ramon59 Fati słabo bo ja cały czas powtarzam że to nie jest typowa dziwiątka.

1

I jak tam hejterzy Robusia ??? Nie potrzebnie wydawaliśmy miliony na takiego dziadka ???

0

@Pilka_jest_okragla a ja cały czas powtarzałem że skoro Pep i Luis na niego stawiają to jest to bardzo dobry zawodnik ale oczywiście la bamba jest mądrzejsza

2

@Zagorzały Fan F.C.B jakbyś był na bieżąco to byś wiedział że już grał tydzień temu

2

@koraldinho49 nabrać siły lepiej nie ryzykować

3

@Sulimo ale do przerwy

8

@xDoMinO26x wymieniłeś zlatana??? Czy ty oglądałeś spotkania Barcy wtedy czy tylko z opowieści cos wiesz ?

2

@vanharren to co robi poza boiskiem nie ma znaczenia . Ma być najlepszy na boisku

0

@FC1899Barca na oceny przyjdzie czas po sezonie teraz to spekulacje

8

@Zoker Messi Neymar Suarez

0

@MatBac1991 na pewno jutro nie wyjdą w pierwszym składzie na seville

2

@Rust_Cohle ale maja Aube

9

Zajefajny gościu cały czas miałem nadzieję że do tego nie dojdzie . Życzę mu mnóstwo bramek. Jakby nie patrzył to wraca też do domu .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?