Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@ShawnC gosciu tu wpadł bo robercik przyszedł @Satim proponuję melisę na uspokojenie
0
@koksik2700 może ma pilot jak w tym filmie "Klik"
0
@maroon zgadzam się ale na papierze wolę ten drugi choć i tak szukałbym Barcy na necie haha ale równie dobrze najlepszy może być brugge Leverkusen
0
@Almighty życzę mu jak najlepiej ale tłumaczyć a wykonywać zawód trenera to są dwie różne rzeczy .
0
@6bakero już ostatnio chyba był na ławce
2
@este17 ocho kolejny magik czytający wypociny dziennikarzy . A więc powiedz proszę wytłumacz swoją wypowiedź
3
@kejdzi zdecydowanie nie ponieważ oddaliśmy tych czterech zawodników nie dostając ani centa. Jeżeli byśmy ich sprzedali tak to byłoby bardzo dobre okienko
0
@Sewren122 a to skoro chce jakiś klub to chyba trzeba zapłacić a nie czekać na zerwanie kontraktu przez obecny klub . My chyba na głowę upadliśmy
0
@VeB10Ronnie ci z pisu nie kłamią hahaha
1
@mateusz1989VeB Ryszard wyrywa już laski w USA a na lewej stronie swój numer miał napisany
0
@Messibestplayerintheworld pokazują nasz mecz a tu gra napoliz Liverpoolem i też gra polak rodak a mecz dużo lepszy szok
0
@TR3YWAY No chciał zostać bo nie bylo głupiego który by chciał
3
@Almighty ja powiem tak jakby strzelił to majstersztyk ale ze nie strzelił to należy mu się w łeb choć myślę że przy 0:0 by dogral
8
@Firestone a skąd wiesz co mówi?? Może gada dobra piłkę dałeś po meczu stawiam browar w szatni zostań
2
A my się takiego napadziora pozbyli. Szok . Alemany TOP. Haha
1
@Mns21 ciekawe skąd te dziennikarze już to wiedzą haha
0
@fart nawet jak nie wygramy żadnego pucharu a będzie strzelał to będzie znaczyło że to dobry transfer
0
@ramon59 Fati słabo bo ja cały czas powtarzam że to nie jest typowa dziwiątka.
1
I jak tam hejterzy Robusia ??? Nie potrzebnie wydawaliśmy miliony na takiego dziadka ???
0
@Pilka_jest_okragla a ja cały czas powtarzałem że skoro Pep i Luis na niego stawiają to jest to bardzo dobry zawodnik ale oczywiście la bamba jest mądrzejsza
2
@Zagorzały Fan F.C.B jakbyś był na bieżąco to byś wiedział że już grał tydzień temu
2
@koraldinho49 nabrać siły lepiej nie ryzykować
3
@Sulimo ale do przerwy
8
@xDoMinO26x wymieniłeś zlatana??? Czy ty oglądałeś spotkania Barcy wtedy czy tylko z opowieści cos wiesz ?
2
@vanharren to co robi poza boiskiem nie ma znaczenia . Ma być najlepszy na boisku
0
@FC1899Barca na oceny przyjdzie czas po sezonie teraz to spekulacje
8
@Zoker Messi Neymar Suarez
0
@MatBac1991 na pewno jutro nie wyjdą w pierwszym składzie na seville
2
@Rust_Cohle ale maja Aube
9
Zajefajny gościu cały czas miałem nadzieję że do tego nie dojdzie . Życzę mu mnóstwo bramek. Jakby nie patrzył to wraca też do domu .