0

@Murazor czytałeś co napisałem? Przeczytaj jeszcze raz . To jest moja opinia na ten temat z tego co czytałem. Nikt z nas kibiców nie wie co tam dokładnie jest napisane . Wiedzą to tylko pracownicy klubów.

4

@pt9 po tym filmie jeszcze bardziej utwierdzam się jaki to jest pies na pieniądze. Zdrajca numer 1 w Barcelonie

0

@kondzio976 teraz czas Pana Xaviego

0

@olejtm chyba słaby kurs by był bo w każdym są

0

@tristan87 @Bobo25 @VeB10Ronnie @KierownikLucas @Fenyx ja zacznę Polskę później przełączam na Barce i nagrywam Polskę i po meczu Barcy obejrzę z powtórki Polskę. Co jak co ale Barca dla mnie na pierwszym miejscu przed wszystkim

0

@kondzio976 przecież teoretycznie drugi sklad powinien sobie spokojnie dać radę

1

Co jutro oglądacie? Barca czy Polska ???

0

@kaszti86 i rezygnuje kiedy chce?

2

@Kgorecki2500 nowy Dortmund

0

@The_Notorious taki żebyś nie przekroczył budżetu

0

@Murazor nie krytykuje tylko daje swoją opinię. Podejrzewam że ty też nie czytałeś a ich bronisz

0

@DonMatteo901 też bym nie grał .

0

Koleżanki i koledzy gdzie najlepiej opłaca się wybrać pakiet Ligi Mistrzów ? Chciałbym opłacać z miesiąca na miesiąc żeby po skończeniu LM poprostu zrezygnować

0

Ładnie mówiąc nie powinno go to interesować kto ile zarabia

0

@Murazor nie ale mówię tylko jak to dla mnie wygląda poprzez wszystko co czytałem a więc najwięcej pisali ze musi rozegrać przez dwa sezony więcej niż 50 % spotkań po 45 min. a to że dają mu grać 25min to jest ich decyzja i Barca nie może kazać im go wystawiać

0

I dobrze Atletico gada . Dają mu grać tyle ile chcą. Mogliśmy podpisywać inna umowę

6

To najgorsza możliwa wiadomosc . On wie jak weekend człowiekowi zepsuć

0

@HighestInTheRoom niech i się ogrywa bo młody jest a na MŚ będzie topka

0

@Firestone tutaj wolno a jak madryciakom się nie podoba to won

0

@czółkovsky @Ghostface i za miesiąc 100 baniek do kosza bo mu się odwidzi ponieważ nowa fifa wychodzi

0

@Ghostface No a dałbyś 100mln za dembka który na okrągło jest kontuzjowany . Z nim nigdy nic nie wiadomo

0

@Herato szczerze to było jeszcze Napoli i podejrzewam że byłby to lepszy mecz a polak też tam szalał

0

@czółkovsky i tak nikt tyle nie da

0

Powiem tylko tak gdzie sa ci którym przesadzał wiek Lewego i jego cena ???

0

@marcin62 dlatego ogląda się w pracy albo jedzie się do domu albo tak jak ja..... znalazłem pracę na same ranki haha

0

@Aragorn33 i co Klopp do nas ?

0

@damianex10 półfinał MŚ to plan minimum

1

@Kapitan hawk najlepiej na dupie jeździł Mascherano

2

@szela1899 strzał w 10 to co powiedziałeś

0

@AllBundy szacunek dla ciebie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?