Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Murazor czytałeś co napisałem? Przeczytaj jeszcze raz . To jest moja opinia na ten temat z tego co czytałem. Nikt z nas kibiców nie wie co tam dokładnie jest napisane . Wiedzą to tylko pracownicy klubów.
4
@pt9 po tym filmie jeszcze bardziej utwierdzam się jaki to jest pies na pieniądze. Zdrajca numer 1 w Barcelonie
0
@kondzio976 teraz czas Pana Xaviego
0
@olejtm chyba słaby kurs by był bo w każdym są
0
@tristan87 @Bobo25 @VeB10Ronnie @KierownikLucas @Fenyx ja zacznę Polskę później przełączam na Barce i nagrywam Polskę i po meczu Barcy obejrzę z powtórki Polskę. Co jak co ale Barca dla mnie na pierwszym miejscu przed wszystkim
0
@kondzio976 przecież teoretycznie drugi sklad powinien sobie spokojnie dać radę
1
Co jutro oglądacie? Barca czy Polska ???
0
@kaszti86 i rezygnuje kiedy chce?
2
@Kgorecki2500 nowy Dortmund
0
@The_Notorious taki żebyś nie przekroczył budżetu
0
@Murazor nie krytykuje tylko daje swoją opinię. Podejrzewam że ty też nie czytałeś a ich bronisz
0
@DonMatteo901 też bym nie grał .
0
Koleżanki i koledzy gdzie najlepiej opłaca się wybrać pakiet Ligi Mistrzów ? Chciałbym opłacać z miesiąca na miesiąc żeby po skończeniu LM poprostu zrezygnować
0
Ładnie mówiąc nie powinno go to interesować kto ile zarabia
0
@Murazor nie ale mówię tylko jak to dla mnie wygląda poprzez wszystko co czytałem a więc najwięcej pisali ze musi rozegrać przez dwa sezony więcej niż 50 % spotkań po 45 min. a to że dają mu grać 25min to jest ich decyzja i Barca nie może kazać im go wystawiać
0
I dobrze Atletico gada . Dają mu grać tyle ile chcą. Mogliśmy podpisywać inna umowę
6
To najgorsza możliwa wiadomosc . On wie jak weekend człowiekowi zepsuć
0
@HighestInTheRoom niech i się ogrywa bo młody jest a na MŚ będzie topka
0
@Firestone tutaj wolno a jak madryciakom się nie podoba to won
0
@czółkovsky @Ghostface i za miesiąc 100 baniek do kosza bo mu się odwidzi ponieważ nowa fifa wychodzi
0
@Ghostface No a dałbyś 100mln za dembka który na okrągło jest kontuzjowany . Z nim nigdy nic nie wiadomo
0
@Herato szczerze to było jeszcze Napoli i podejrzewam że byłby to lepszy mecz a polak też tam szalał
0
@czółkovsky i tak nikt tyle nie da
0
Powiem tylko tak gdzie sa ci którym przesadzał wiek Lewego i jego cena ???
0
@marcin62 dlatego ogląda się w pracy albo jedzie się do domu albo tak jak ja..... znalazłem pracę na same ranki haha
0
@Aragorn33 i co Klopp do nas ?
0
@damianex10 półfinał MŚ to plan minimum
1
@Kapitan hawk najlepiej na dupie jeździł Mascherano
2
@szela1899 strzał w 10 to co powiedziałeś
0
@AllBundy szacunek dla ciebie