2

@krzywy może to zabrzmiało z mojej strony tak że twierdzę że nic nie robicie ale nie . Ja pisałem że jestem trenerem i trochę wiem na czym stoicie i wiem że jest to ciężka praca z dzieciakami . Co do okienek okej siedzisz w szkole więc możesz wtedy wykorzystać ten czas na uzupełnianie wszystkiego sprawdzanie sprawdzianów i pewnie nie którzy tak robią. Szkolenia to wiesz ze nie tylko nauczyciele mają bo jest dużo zawodów które wymagają szkoleń i też są po za godzinami pracy . Rozumiem też że każdy chce jak najwięcej zarabiać bo też bym chciał. Fajnie ze chciało ci opisać jak dokładnie wygląda wasza praca bo nie którzy faktycznie myślą 45 min i koniec

3

@JimMorrisonFCB nie chce strajkować bo wiem na co się pisałem przed robieniem kursów i myślę że nauczyciele też wiedzieli a mało nie zarabiają jak na połowę godzin multum wolnego itp . Ty masz 26 dni urlopu a oni chyba 126 hahaha

0

@Rysiu ooo i to jest chyba strzał w 10

0

@JimMorrisonFCB to ja jako trener pilkarski też będę strajkował bo mam mało ponieważ muszę się przygotować w domu do treningu . Czyli zarabiam mało do ilości godzin poświęconych w domu .

0

@Kidd a w kosza nie było sukcesem wyjście? Skoro w ćwierćfinale byliśmy 20 parę lat temu a w półfinale prawie 60

0

@tristan87 mogę to oglądać cały czas ale tylko w czarno białej wersji i tak samo jak rozpętałem II wojnę światową oczywiście też czarno białe

1

@macio_944 czyli tak Iga top siatkarze sreberka koszykarze półfinaliści i teraz piłkarzyki nasze gwiazdy muszą to pociągnąć minimum do półfinału

0

@meteo100 No to że nie będziemy faworytem to tak myślałem bo my tutaj jesteśmy mając naprawdę dużo szczęścia

0

Czy francuzi w kosza są mocni ??? Tak wiem to półfinalista to pewnie są mocni ale tak w porównaniu do tej slowenii bo powiem że słaby ze mnie kibic kosza ale lubię pooglądać

1

@mrboom wszystko zależy od czasu którego mam mało

0

@Limit_l3ss przestań płakać i idź szkoły

0

@Transu96 najgorszy syf uciekłem jak tylko miałem możliwość i nigdy więcej

24

@Mathew86 ty serio czy od białych cię wysłali ?

0

@Czeski_ja ale mniejsza wartość dodana z tyłu chcesz mieć kogoś kto grą dobrze głową to znajdź takiego napastnika a nie przesuwaj tam obrońcy i liczysz tylko na stałe fragmenty gry

0

@mateusz395 No i Busi do tego i pomoc kompletna na następne 10 lat hihi

0

@VeB10Ronnie tesciowa wpadła dlatego nie widać śladów włamania

1

Skuteczniejsi tak ale na pewno nie lepsi

0

@Czeski_ja Garcia dlatego że jest najlepiej wprowadzającym piłkę obrońcą. My mieliśmy kreować grę a nie wrzucać piłkę na Pique który i tak byłby z tyłu .

1

@Tatazolwinia No tak winnego trzeba szukać mimo że to nie jego wina haha

0

@Kakixbarca myślę że Alonso za mało widoczny z przodu

0

@FcBarcaVamosMyClub nawet jak przegramy to będziemy mogli być dumni z gry

0

@michal26 nie miałem. Nigdy się nie śmiałem z zawodników Barcy kto by to nie był. Każdy z nich stara się zagrać jak najlepiej potrafi . Powiem krótko jakbyś był taki dobry to byś ty tam grał a nie siedział przed tv lub monitorem . Nie bierz sobie za bardzo tego do siebie że się czepiam ale takie są fakty. Jak chodzę na mecze 4ligi w swoim mieście to też się nie śmieje z nich że przegrywają czy popełnią błąd.

0

@Yoshi94 tak większość ma c+ i eleveny I powiedzmy w innej telewizji niż canal plus więc chodzi tylko o wykupienie polsatow sport premium bez dodatkowych usług

0

@MCPaRaCa No to dawaj linka ?

0

@michal26 to słaby z ciebie kibic skoro masz beke z własnych zawodników

0

@Transu96 hahaha

0

@Rewolucja123 aj tam wpadasz w tytm i nic ci nie przeszkadza

0

@Kengo powiem tak mam kolegę który często chodzi po górach i mówi krótko skoro wyniosłeś coś na górę zjadłeś i wypiłeś to puste opakowanie możesz znieść na dół

0

@Rewolucja123 dlatego trzeba szukać pracy na rano tylko i od poniedziałku do piątku

1

@Kondziubarca zobaczysz ze to będzie skład z ligi bosniackiej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?