Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Criss18Barca skarpeta
0
@Comentateiro i tu się nie zgodzę bo jak widzisz jeżeli to prawda busiego za rok nie będzie i rozglądają się już za nowym
0
@Encore tak jak mówisz tylko szkoda ze taki glupi i slucha się tatusia który chce na nim robić tylko pieniądze a nie jego szczęście
1
@Rust_Cohle lodowaty i praktycznie zamarznięty browar a już tłumaczę dlaczego. Taka sytuacja że w zimnym zarazki giną a jak będziesz pił coś ciepłego tocsie będą rozmnażać wiec lepiej odrazu je zniszczyć
1
@Kessie dobrze ze każdemu innemu napastnikowi wszystko wychodzi idealnie . Szczególnie na treningu
0
@mateofal mogę wiedzieć z ciekawości ile za samolot bo jakby nie patrzył to sylwester to chyba tanio nie jest
0
@mateofal a masz już bilety na mecz I samolot?
0
@MisiekHM po co ci studia jak i tak prace dostaniesz po znajomości
0
@Michael24 nie mogę powiedzieć bo dostanę bana
0
@Nazio87 beznadzieja pilka leci trzy dni i co w tym fajnego ?
2
@CryMeARiver też tak umiem i co ? A nic bo w wrzutka na pałe
3
@Kessie bardzo dobrze denerwuja mnie tacy co się liżą wszędzie
1
@betonito i to też na ławce Umtiti
2
@urbipl bez faulu kartka dla leżącego
1
@rafeVeB on nie próbował on poprostu z głodu padł
0
@AbelKabel a jak bym Ci zaproponował 30 tys ??? To byś nie chciał???
0
@AbelKabel bo Ty masz pewnie taki biznes ledwo utrzymujesz i martwisz się przetrwać albo poprostu jesteś leniem i ci się nie chce albo poprostu się do tego nie nadajesz bo stres ci w tym przeszkadza . Zarabiasz powiedzmy na tym biznesie 10 tys miesięcznie a ja ci proponuję pracę i u mnie dostaniesz 20 tys nie zmieniając trybu życia czyli rodzina dom wszystko po staremu i ty mi powiesz ze nie chcesz bo masz wystarczająco tak ???
0
@pt9 dokładnie za 2 lata można sprzedać za 15/20 mln i będzie git
0
@AbelKabel taa na pewno i zamiast 80 tys może być 50 tys . Ty siebie słyszysz??? To jak bym miał swój biznes to bym myślał co mogę zrobić żeby mieć więcej
0
@Matt_i1992 myślę że nie grał 45 min więc będzie zwrot
0
@AbelKabel czyli ci co nie chcą to poprostu typowe nieroby którzy i tak stękają że mało zarabiają
0
@AbelKabel aha no to wytłumacz mi dyrektorów którzy zmieniają prace bo gdzieś dostaną więcej. Zaczynając żyć na pewnym poziomie chcesz coś zmieniać i mieć więcej i lepiej .chyba tylko miliarderzy mają to w nosie
0
@AllBundy czyli polska w półfinale
0
@KrwawiaceoczyVEB on teraz raczej będzie brał sprawdzonych niż szukał dziury w całym
2
@MatiVEB25 proponuję sagrada familia i park guel
2
@Oskar00 pewnie o sprawdzenie tylko
0
@Miracle_aligner a ja nie obejrze :-(
0
@AbelKabel przestań nie ma takiej osoby Ty pewnie nie chcesz skoro tak piszesz
0
@AbelKabel każdy mało zarabia bo każdy chce więcej to raz a dwa to to wiadomo że wybitny nie jestem bo jeszcze mnie w Barcelonie
0
@Kidd i Milik może to pobić