0

@Criss18Barca skarpeta

0

@Comentateiro i tu się nie zgodzę bo jak widzisz jeżeli to prawda busiego za rok nie będzie i rozglądają się już za nowym

0

@Encore tak jak mówisz tylko szkoda ze taki glupi i slucha się tatusia który chce na nim robić tylko pieniądze a nie jego szczęście

1

@Rust_Cohle lodowaty i praktycznie zamarznięty browar a już tłumaczę dlaczego. Taka sytuacja że w zimnym zarazki giną a jak będziesz pił coś ciepłego tocsie będą rozmnażać wiec lepiej odrazu je zniszczyć

1

@Kessie dobrze ze każdemu innemu napastnikowi wszystko wychodzi idealnie . Szczególnie na treningu

0

@mateofal mogę wiedzieć z ciekawości ile za samolot bo jakby nie patrzył to sylwester to chyba tanio nie jest

0

@mateofal a masz już bilety na mecz I samolot?

0

@MisiekHM po co ci studia jak i tak prace dostaniesz po znajomości

0

@Michael24 nie mogę powiedzieć bo dostanę bana

0

@Nazio87 beznadzieja pilka leci trzy dni i co w tym fajnego ?

2

@CryMeARiver też tak umiem i co ? A nic bo w wrzutka na pałe

3

@Kessie bardzo dobrze denerwuja mnie tacy co się liżą wszędzie

1

@betonito i to też na ławce Umtiti

2

@urbipl bez faulu kartka dla leżącego

1

@rafeVeB on nie próbował on poprostu z głodu padł

0

@AbelKabel a jak bym Ci zaproponował 30 tys ??? To byś nie chciał???

0

@AbelKabel bo Ty masz pewnie taki biznes ledwo utrzymujesz i martwisz się przetrwać albo poprostu jesteś leniem i ci się nie chce albo poprostu się do tego nie nadajesz bo stres ci w tym przeszkadza . Zarabiasz powiedzmy na tym biznesie 10 tys miesięcznie a ja ci proponuję pracę i u mnie dostaniesz 20 tys nie zmieniając trybu życia czyli rodzina dom wszystko po staremu i ty mi powiesz ze nie chcesz bo masz wystarczająco tak ???

0

@pt9 dokładnie za 2 lata można sprzedać za 15/20 mln i będzie git

0

@AbelKabel taa na pewno i zamiast 80 tys może być 50 tys . Ty siebie słyszysz??? To jak bym miał swój biznes to bym myślał co mogę zrobić żeby mieć więcej

0

@Matt_i1992 myślę że nie grał 45 min więc będzie zwrot

0

@AbelKabel czyli ci co nie chcą to poprostu typowe nieroby którzy i tak stękają że mało zarabiają

0

@AbelKabel aha no to wytłumacz mi dyrektorów którzy zmieniają prace bo gdzieś dostaną więcej. Zaczynając żyć na pewnym poziomie chcesz coś zmieniać i mieć więcej i lepiej .chyba tylko miliarderzy mają to w nosie

0

@AllBundy czyli polska w półfinale

0

@KrwawiaceoczyVEB on teraz raczej będzie brał sprawdzonych niż szukał dziury w całym

2

@MatiVEB25 proponuję sagrada familia i park guel

2

@Oskar00 pewnie o sprawdzenie tylko

0

@Miracle_aligner a ja nie obejrze :-(

0

@AbelKabel przestań nie ma takiej osoby Ty pewnie nie chcesz skoro tak piszesz

0

@AbelKabel każdy mało zarabia bo każdy chce więcej to raz a dwa to to wiadomo że wybitny nie jestem bo jeszcze mnie w Barcelonie

0

@Kidd i Milik może to pobić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?