0

@MesQueUnClub_87 a jak remis ?To wszystko w plecy

1

@KlonaZepan powiem tak piłkarze chyba są od tego żeby grać dobrze więc co ty piszesz za smieci że ratują mu tyłek. A może poprostu dobrze z nimi pracowal i mieli formę teraz przyszedł dołek i płaczesz a za chwilę będziesz piął z podniety jaki ten zespół jest dobry.

1

@Kidd a najlepsze jest jest to że po wygranym meczu . Nie którym to nie dogodzisz i zawsze będzie źle

0

@Greenalley teraz już za późno

2

@Kazragore jak fajnie przeczytać między stekiem bzdur prucia się i wysrywów wielu znawców coś mądrego. Podzielam twoje zdanie

1

@barcelonaLM sam widzisz że obrona jest lepiona z tego co jest a płaczesz. Weź pomyśl trochę

2

@MesQueUnClub96 wyniki są 1 bramka stracona 8 spotkan . Co ty oczekujesz??? 40 strzelonych zero straconych??? Ja wolę 3 pkt niż piękna grę

0

@domin682 czeka na Inter

2

@Chaoss tak dupy nie urywa ale polecam zobaczyć

0

@LukaszFan a ja z kumplem graliśmy cały rok Barca i nawet w pierwszej lidze byliśmy

0

@aldewir a ty jakbyś miał mln na koncie a twój przyjaciel się od ciebie oddalał byłbyś szczęśliwy??? Tak wziąłbyś pewnie 2mln i pojechał się bawić bo Ty serca nie masz . Piłkarze to też ludzie tylko ze bogaci ale uczucia mają

15

@Limit_l3ss No to papa. Oby ciebie tu więcej nie było a Suarez zawsze będzie częścią prawdziwych kibiców Barcy

0

@Kismeth otóż to a przeciwnik nie bby wzmocniony

1

@bartas97 żeby mu Łukaszenko wsadził

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Survier porównanie z tzw d.... . Porównujesz Dembele i Raphinie a dalej piszesz ze ney ze złamana nogą jest lepszy od Torresa czy fatiego to się zdecyduj kogo porównujesz

1

@Lionel_Messi10 chce zobaczyć twój kupon za 100zl

5

@Kgorecki2500 odebrane przez policję haha

0

@tristan87 traktor i w środku Bomba jak wsiądzie i odpali to go wystrzeli w kosmos

1

@KibicBarcy123 oby tylko nie zdobyl jej w Paryżu @HighestInTheRoom mam tak samo

0

@SkilledHydra16 należy się jak psu buda

3

@adukla a następny skomentuje "nie zatrzymujemy się "

0

Jak ten Haland będzie tak strzelał to spokojnie pobije wszystkie rekordy Leosia i Kapitana Grzmota

0

@Cobra303 a dlaczego my mamy mieć 9pkt jak wygramy trzy mecze to mamy 12 pkt więc nie wiem co ty liczysz . Widzę że chyba ty już zakładasz naszą porażkę z Bayernem tylko nie wiem dlaczego. Więc pomyśl czasami że wariantów jest jeszcze mnóstwo

0

@Marjando nie są usprawiedliwieni ale dlaczego jest gadka tylko o Roberto??? A ja właśnie twierdzę że miał Alonso więcej miejsca niż Roberto bo na naszej prawie stronie było bardzo ciasno bo właśnie ustawiali się na dembele ale chyba tego nie zauważyłeś

0

@lukkobe a tu mi się wydaje że odbił wtedy ręką za polem karnym

0

We Włoszech nic o karnym a to ciekawe

0

@Marjando No tak bo nie przebiegł pół boiska dryblujac 5 przeciwników nie strzelił z przewrotki nie włączył magi Ronaldinho. To teraz co powiesz o Marcosie Alonso co on zrobił z drugiej strony ???

0

@sokot No to skoro kryło go pół Interu to trzeba było poprostu podać celnie do kolegi który nie był kryty ot całą filozofia a nie próby dryblingu czy wrzutki na pałe

0

@Arczi57 bo był dembele słaby. Oglądnij jeszcze raz i napisz mi ile miał strat kolega Dembele ile miał nieudanych dryblingow I przewracał się o własne nogi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?