Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub_87 a jak remis ?To wszystko w plecy
1
@KlonaZepan powiem tak piłkarze chyba są od tego żeby grać dobrze więc co ty piszesz za smieci że ratują mu tyłek. A może poprostu dobrze z nimi pracowal i mieli formę teraz przyszedł dołek i płaczesz a za chwilę będziesz piął z podniety jaki ten zespół jest dobry.
1
@Kidd a najlepsze jest jest to że po wygranym meczu . Nie którym to nie dogodzisz i zawsze będzie źle
0
@Greenalley teraz już za późno
2
@Kazragore jak fajnie przeczytać między stekiem bzdur prucia się i wysrywów wielu znawców coś mądrego. Podzielam twoje zdanie
1
@barcelonaLM sam widzisz że obrona jest lepiona z tego co jest a płaczesz. Weź pomyśl trochę
2
@MesQueUnClub96 wyniki są 1 bramka stracona 8 spotkan . Co ty oczekujesz??? 40 strzelonych zero straconych??? Ja wolę 3 pkt niż piękna grę
0
@domin682 czeka na Inter
2
@Chaoss tak dupy nie urywa ale polecam zobaczyć
0
@LukaszFan a ja z kumplem graliśmy cały rok Barca i nawet w pierwszej lidze byliśmy
0
@aldewir a ty jakbyś miał mln na koncie a twój przyjaciel się od ciebie oddalał byłbyś szczęśliwy??? Tak wziąłbyś pewnie 2mln i pojechał się bawić bo Ty serca nie masz . Piłkarze to też ludzie tylko ze bogaci ale uczucia mają
15
@Limit_l3ss No to papa. Oby ciebie tu więcej nie było a Suarez zawsze będzie częścią prawdziwych kibiców Barcy
0
@Kismeth otóż to a przeciwnik nie bby wzmocniony
1
@bartas97 żeby mu Łukaszenko wsadził
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Survier porównanie z tzw d.... . Porównujesz Dembele i Raphinie a dalej piszesz ze ney ze złamana nogą jest lepszy od Torresa czy fatiego to się zdecyduj kogo porównujesz
1
@Lionel_Messi10 chce zobaczyć twój kupon za 100zl
5
@Kgorecki2500 odebrane przez policję haha
0
@tristan87 traktor i w środku Bomba jak wsiądzie i odpali to go wystrzeli w kosmos
1
@KibicBarcy123 oby tylko nie zdobyl jej w Paryżu @HighestInTheRoom mam tak samo
0
@SkilledHydra16 należy się jak psu buda
3
@adukla a następny skomentuje "nie zatrzymujemy się "
0
Jak ten Haland będzie tak strzelał to spokojnie pobije wszystkie rekordy Leosia i Kapitana Grzmota
0
@Cobra303 a dlaczego my mamy mieć 9pkt jak wygramy trzy mecze to mamy 12 pkt więc nie wiem co ty liczysz . Widzę że chyba ty już zakładasz naszą porażkę z Bayernem tylko nie wiem dlaczego. Więc pomyśl czasami że wariantów jest jeszcze mnóstwo
0
@Marjando nie są usprawiedliwieni ale dlaczego jest gadka tylko o Roberto??? A ja właśnie twierdzę że miał Alonso więcej miejsca niż Roberto bo na naszej prawie stronie było bardzo ciasno bo właśnie ustawiali się na dembele ale chyba tego nie zauważyłeś
0
@lukkobe a tu mi się wydaje że odbił wtedy ręką za polem karnym
0
We Włoszech nic o karnym a to ciekawe
0
@Marjando No tak bo nie przebiegł pół boiska dryblujac 5 przeciwników nie strzelił z przewrotki nie włączył magi Ronaldinho. To teraz co powiesz o Marcosie Alonso co on zrobił z drugiej strony ???
0
@sokot No to skoro kryło go pół Interu to trzeba było poprostu podać celnie do kolegi który nie był kryty ot całą filozofia a nie próby dryblingu czy wrzutki na pałe
0
@Arczi57 bo był dembele słaby. Oglądnij jeszcze raz i napisz mi ile miał strat kolega Dembele ile miał nieudanych dryblingow I przewracał się o własne nogi