Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Survier No ale przecież Barca B nie gra więc dobrze ze go bierze nie wiem po co płacz
1
Chyba najlepiej Tielmans bo Jorginho to chyba żadna zmiana patrząc na ich wiek
0
@Santodomingo1234 tak patrząc jaką padakę grają to tak
1
@Santodomingo1234 oho wara madrycka sie oburzyła hahaha . Fajny jesteś tylko nie za mądry. To że twój klub wygrywa to nie znaczy że jest najlepszy tylko ma najwięcej szczęścia.
0
@Zoker bo wyszła by z tego szybka akcja a to nie jest w naszym DNA za mało klepki by było
2
@Kusco15 a ja byłem lepszy od Fabiańskiego ale kontuzja mnie złamała i postanowiłem nie wracać. Daliby spokój temu Janczykowi bo chłop się nie nadawał do piłki a wszyscy robią z niego przez 15 lat wielka niedoszłą gwiazdę. Dlaczego nic nie piszą o Janocie bo przecież Messi biłby się o złote piłki właśnie z naszym polaczkiem
3
W madrycie piecze dalej a zobaczcie kto grał najładniejsza piłkę kto strzelił najwięcej bramek kto ich mało tracił . Wiadomo Man City nie męczyli się tylko jechali po każdym więc są najlepsi. W meczu z tym wielkim najlepszym realem dominowali ich 160 min w dwumeczu a tamci rozegrali raptem 20 dobrych minut więc niech wytrą sobie tam gdzie ich piecze hahaah
2
@Herato a dla mnie ibra grał dobrze a to że pep go nie lubiał to inna sprawa
0
@FcPortoFan1999 zaraz za Lewusiem haha
1
@bartas97 za prezesa Jarka
2
@lucas/catalan ile wleją do szklanki tyle pije
0
@pacior95 No to pisz maila do Barcy na pewno cię posłuchają bo widzisz go codziennie na treningu i w końcu fachowiec jesteś
1
@Mixtape najlepiej jedenastoosobowy
0
@Comfortable_ a to neymar nie mógłby się wstrzelić tak samo . Myślę że wstrzliby się już wcześniej
0
@pacior95 może dajmy go jeszcze wyżej im dalej od bramki tym lepiej co ??? Młody jest da sobie radę jako napastnik
0
@Borry za bycie zmiennikiem pączka hahaha
0
@Comfortable_ jakby został a nie słuchał ojczulka bo kasa to już by miał i to pewnie nie jedną
1
@Malibu czyli dupa nie konkurs skoro mają to głęboko nawet piłkarze
1
@RobiS za rok to już musi asensio
0
@Kamilos84 ślepy benzema a tak szczera??? Ktoś pisał o babie kurtuły że petarda wcześniej dla mnie szału nie robi są lepsze tam
0
@FC1899Barca ale się wytapecila to szok . A dwa prezy się jak struna a robercik luzik
0
@Rust_Cohle że co ????
0
@pacior95 jak czytam te brednie o Garcii na SPD to już nawet nie kontynuuje. Zobaczyliście 3 miesiące temu artykuł o tym i cały czas klepiecie jedno i to samo Garcia na SPD jakby artykuł napisali ze Ferran Torres na SPD to też bycie tak pisali ???
1
@Marcelinho99 brak karnego na lewym
0
@AmigoBlancos O kim mówisz ?nie znam gościa
1
@jedrek7000 jasne ale do swojej bramki haha
0
@Roobo ooooo bo u nas Robert już trzeci sezon jest żeby takie wnioski wyciągać. Ciekawy jestem co miałeś do powiedzenia jak Luisito grał słabo
1
@Emhyr boże a tylko Garcia traci krycie??? Tak poproszę 50 sytuacji w których Garcia jest zerem . Jeżeli nie dostanę ich tzn ze ty jesteś.... nie skończę bo naciśniesz ZGŁOŚ . Czekam .
0
@Emhyr jakby był zerem to nie grałby MC Barcelonie czy reprezentacji Hiszpanii i nasuwa mi się jedna myśl większym zerem raczej jesteś TY. To wypowiedzi wyżej a kto zawalił bramkę w meczu z Eibar na środku boiska i padła z tego bramka??? Podpowiem zanim będziesz szukał Araujo.
1
Komentarz usunięty