0

@Survier No ale przecież Barca B nie gra więc dobrze ze go bierze nie wiem po co płacz

1

Chyba najlepiej Tielmans bo Jorginho to chyba żadna zmiana patrząc na ich wiek

0

@Santodomingo1234 tak patrząc jaką padakę grają to tak

1

@Santodomingo1234 oho wara madrycka sie oburzyła hahaha . Fajny jesteś tylko nie za mądry. To że twój klub wygrywa to nie znaczy że jest najlepszy tylko ma najwięcej szczęścia.

0

@Zoker bo wyszła by z tego szybka akcja a to nie jest w naszym DNA za mało klepki by było

2

@Kusco15 a ja byłem lepszy od Fabiańskiego ale kontuzja mnie złamała i postanowiłem nie wracać. Daliby spokój temu Janczykowi bo chłop się nie nadawał do piłki a wszyscy robią z niego przez 15 lat wielka niedoszłą gwiazdę. Dlaczego nic nie piszą o Janocie bo przecież Messi biłby się o złote piłki właśnie z naszym polaczkiem

3

W madrycie piecze dalej a zobaczcie kto grał najładniejsza piłkę kto strzelił najwięcej bramek kto ich mało tracił . Wiadomo Man City nie męczyli się tylko jechali po każdym więc są najlepsi. W meczu z tym wielkim najlepszym realem dominowali ich 160 min w dwumeczu a tamci rozegrali raptem 20 dobrych minut więc niech wytrą sobie tam gdzie ich piecze hahaah

2

@Herato a dla mnie ibra grał dobrze a to że pep go nie lubiał to inna sprawa

0

@FcPortoFan1999 zaraz za Lewusiem haha

1

@bartas97 za prezesa Jarka

2

@lucas/catalan ile wleją do szklanki tyle pije

0

@pacior95 No to pisz maila do Barcy na pewno cię posłuchają bo widzisz go codziennie na treningu i w końcu fachowiec jesteś

1

@Mixtape najlepiej jedenastoosobowy

0

@Comfortable_ a to neymar nie mógłby się wstrzelić tak samo . Myślę że wstrzliby się już wcześniej

0

@pacior95 może dajmy go jeszcze wyżej im dalej od bramki tym lepiej co ??? Młody jest da sobie radę jako napastnik

0

@Borry za bycie zmiennikiem pączka hahaha

0

@Comfortable_ jakby został a nie słuchał ojczulka bo kasa to już by miał i to pewnie nie jedną

1

@Malibu czyli dupa nie konkurs skoro mają to głęboko nawet piłkarze

1

@RobiS za rok to już musi asensio

0

@Kamilos84 ślepy benzema a tak szczera??? Ktoś pisał o babie kurtuły że petarda wcześniej dla mnie szału nie robi są lepsze tam

0

@FC1899Barca ale się wytapecila to szok . A dwa prezy się jak struna a robercik luzik

0

@Rust_Cohle że co ????

0

@pacior95 jak czytam te brednie o Garcii na SPD to już nawet nie kontynuuje. Zobaczyliście 3 miesiące temu artykuł o tym i cały czas klepiecie jedno i to samo Garcia na SPD jakby artykuł napisali ze Ferran Torres na SPD to też bycie tak pisali ???

1

@Marcelinho99 brak karnego na lewym

0

@AmigoBlancos O kim mówisz ?nie znam gościa

1

@jedrek7000 jasne ale do swojej bramki haha

0

@Roobo ooooo bo u nas Robert już trzeci sezon jest żeby takie wnioski wyciągać. Ciekawy jestem co miałeś do powiedzenia jak Luisito grał słabo

1

@Emhyr boże a tylko Garcia traci krycie??? Tak poproszę 50 sytuacji w których Garcia jest zerem . Jeżeli nie dostanę ich tzn ze ty jesteś.... nie skończę bo naciśniesz ZGŁOŚ . Czekam .

0

@Emhyr jakby był zerem to nie grałby MC Barcelonie czy reprezentacji Hiszpanii i nasuwa mi się jedna myśl większym zerem raczej jesteś TY. To wypowiedzi wyżej a kto zawalił bramkę w meczu z Eibar na środku boiska i padła z tego bramka??? Podpowiem zanim będziesz szukał Araujo.

1

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?