1

@Tibu może Lewandowski da radę sobie z takim przeciwnikiem :-) . Już bym wolał dać tam Garcię lub zagrać trójka obrońców ewentualnie wziąć kogoś z rezerw jest też opcja żeby wystawić tam Alonso skoro Roberto czy Dest grywali na lewej to i Alonso może pyknac na prawej od biedy ale nie Gavi ofensywny pomocnik który ma 160 cm

1

@Tibu 10 min się śmiałem. Gavi jako PO . Powiem ci tak a może Iniaki Penia tam zagra bo mało minut ma a z takim przeciwnikiem przecie dobrze gra nogami . Kolego to nie fifa

2

A ja myślę że to będzie 352. Z Balde i Raphinia na bokach

0

@Donio też jestem praktycznie w jego wieku nawet troszkę więcej żonę dzieci pracę i wcale nie czuje się gorzej niż 25 latek więc takie gadanie że ktoś ma 35 lat i musi skupić się na jednej rzeczy jest dla mnie śmieszne. A nie mów mi że taki piłkarz ma słabą głowę bo po tylu latach na najwyższym poziomie na bank ma mocną psychikę. Jedyne co moze go złamać to problemy rodzinne ale nie wiesz co się stało tam od środka.

0

@Pustelnik futbol albo interesy ???dlaczego zabraniasz mu interesow?? W czym one przeszkadzają?? Bo moim zdaniem w niczym jest na każdym treningu na każdym meczu .

0

@Karzel powiem tak kumpel był tam jak gdzieś rok temui mówi że nawet z chodników klimatyzacja bucha chłodnym powietrzem jak idziesz z punktu A do punktu B

0

@Image trzeba było za łepka łapać odporność a nie owijać się bo zimno i siedzieć przed kompem

1

@Kidd czyli Radomiak i Wisła pewne wygrane

0

@tristan87 polska mistrzam świata mamy Lewego Szczęsnego Zalewskiego Casha Zielka . Nie mówcie ze są słabi. Zaczynam oglądać turniej od fazy pucharowej bo wtedy zaczniemy grać poważny futbol a w grupie to tylko mecze towarzyskie

0

Niech patrzy na swoje podwórko bo jak naraIe pompuje mln a jest cienki i nawet bóg futbolu mu nie pomaga . Hahaahah . I niech tak zostanie . Życzę im samych porażek. Jak kiedyś bardzo szanowałem Paryż tak od przejęcia tego szejka poprostu ich nie nawidze

0

Fajny pomysł tylko niech każda liga wystawia swoich a nie jakieś połączenia

0

Już jednego pomocnika mamy na prawej obronie więc myślę że drugi nam nie potrzebny

4

@Ziemny nie wiem ale bodajże Claudio Bravo wpuścił chyba kiedyś pierwsza bramkę w 7 czy 8 kolejce z realem dopiero jak dobrze pamiętam

0

@reloaded aaa taka zamiana dobra taktyka

0

@Mroziu No to powiem ci ze mnie to nie chwyta bo nawet by mi czytać tego nie chciało

0

@MesQueUnClub_87 a ja tam w sezonach współpracy wychodzę w 90 min i czasami zalicza nam 3 pkt . Poprostu konsola nawet wie że byliśmy lepsi I należało nam się dopisać 3 pkt

0

@Alberto1031 a na prawej kto ???

4

A ci już wiedzą po kogo real idzie za dwa lata co za dzbany

0

@Przemek2323 pewnie tylko ze ja na przyklad nie lubię oglądać psg i życzę im samych porażek więc dla mnie Messi może być tam najgorszy . Oczywiście uwielbiam gościa bo jest dla mnie legendą ale im lepiej on będzie grał tum niestety psg będzie lepsze

0

@David_Martin aaa nie skumałem hahah

0

@Krtg lodowaty browar a zimne zabiją zarazki

0

@David_Martin a ile ???

1

Niech się wyleczą wszyscy do końca roku i będzie dobrze. Nie ma co się spieszyć jak tu zostało 1,5 miecha gry

0

@Sienkiewko hmm kurde nie wiedziałem jak dobrze czasem zadać pytanie na la bambie .

3

Ja tam bym wolał właśnie żeby na mundial nie pojechał

0

@Danny Gaucho większość abdulahow którzy się nie liczą

0

@cris2706 mój syn mnie wczoraj zapytał czy Ronaldo dalej gra w reprezentacji??? Mówię taj synu on będzie grał tam nawet za 10 lat żeby bić gole San Marino i bić kolejne rekordy

0

@ViscaelBarca2007 a czym się różni Tunezja od Mallorci???

0

@Kondziubarca spokojnie stracimy 3 to strzelimy 4 mamy Robercika

0

@SelloutCrowd też dostałem ale odrazu widać że to ściema skoro sms jest od PGE a link jakiś twinywiny haha . Moje pytanie brzmi czy mogę odpisać do nich popularne polskie słowo żeby sobie poszli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?