Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Emhyr a gdzie byłeś do tej pory z gejtem na niego ??? Typowy polako . Zerowy kibic pierwszy hejter.
0
@Dembouz1899 przestań psg ma przegrać czy tam jest Messi czy nie maja dostawać w dupe cały czas
0
@kampe36 chyba ten budynek co plakat na nim powiesił
0
@LukaszFan przy benzemie powinien stać Roberto ale już odpuścił bieg przy tym jak ten czarny był sam na sam z Markiem
0
@BulaKG a ja bym gaviego rzucił za Raphinie
0
@Kusco15 ooo I iuz kłamiesz bo ja nie znam ludzi
0
@domalki1 a my wbijamy 4 i biorę to w ciemno
0
@eXi to gdzie ty te świeczki trzymasz pod sufitem ?? Chyba że w mieszkanie masz 2metry wysokości i na meblach trzymasz
0
@DonMatteo901 a ja twierdzę że ten co go zatrzymywał powinien wyłapać lepiej w ryj .
3
Jak się zdradza przyjaciół to jak oni mają się pokazywać z kimś takim .
1
@MICHU2 daj sobie spokój mamy kim strzelać z dystansu
0
@kinioo a jesteśmy tak dobrze żeby w wodną być w półfinale LM?
2
@slayer nie wszystko będzie na koszulkach tylko z obszarów w których ty sie obracasz . Nie znasz gościa i już siejesz zamęt. Pytam po co ??? Jak widać w artykule gość jest super znany w świecie więc to jest super i miejmy nadzieję że będzie z tego jakaś kasa lub większa rozpoznawalność marki Barcelony.
Ps. Też gościa nie znam ale się cieszę
0
@kinioo to się uśmiałem ale ze maja go włączyć do kadry piłkarzy ręcznych ???
1
@Pustelnik ale prawdziwych tutaj jest mało
0
@MaŁolat oglądam u tak wiem jest bardzo dobry ale w meczy z Interem według twojej teorii powinien być super występ a wszedł i była kupa. Jest jeszcze młody nie zawsze będzie top wahania formy będą
0
@MaŁolat a skąd wiesz ??? Bo dla mnie wszedl Balde i przewracał się o własne nogi to za daleko piłkę wypuścił to się przewrócił
1
@CuleLbn w miarę dobra zmianę dał fajnie i szybko wyprowadzał piłkę z pola karnego
0
@MaFCB gdyby nie ten pique to chyba xavi musiałby się przebrać i grać na obronie albo po koemana dzwonić bo kogo miał tam dać jak zostało nam 2 obrońców
0
@martin86 a co nas interesuje ancelotti i dwa jakich oni mają przeciwników haha
1
@Tomek54321 a co nie mogą wygrać?
0
@Varezq Barca nigdy nie zagra w lidze narodów
0
@MaŁolat No to faktycznie zmiana łohoho
0
@Elvisek nie opowiadaj co lubisz. A co zabronisz mi komentować???
0
@Litman No to powiem ci ze bardzo drogo go wyceniles
0
@Borry jest taka szansa na to
0
@Miszcz Textu FCB możesz więcej nie oglądać nikt cię nie zmusza . Ja jestem z nimi do końca życia
0
@Chaoss bezpośrednie jesteśmy w d...
0
@Rastafarnianin a kogo miał wystawić w obronie ?? Araujo o kulach???
0
@Elvisek weź się usuń bo takich kibiców jak ty prawdziwy kibic Barcy ma za zero