4

@Emhyr a gdzie byłeś do tej pory z gejtem na niego ??? Typowy polako . Zerowy kibic pierwszy hejter.

0

@Dembouz1899 przestań psg ma przegrać czy tam jest Messi czy nie maja dostawać w dupe cały czas

0

@kampe36 chyba ten budynek co plakat na nim powiesił

0

@LukaszFan przy benzemie powinien stać Roberto ale już odpuścił bieg przy tym jak ten czarny był sam na sam z Markiem

0

@BulaKG a ja bym gaviego rzucił za Raphinie

0

@Kusco15 ooo I iuz kłamiesz bo ja nie znam ludzi

0

@domalki1 a my wbijamy 4 i biorę to w ciemno

0

@eXi to gdzie ty te świeczki trzymasz pod sufitem ?? Chyba że w mieszkanie masz 2metry wysokości i na meblach trzymasz

0

@DonMatteo901 a ja twierdzę że ten co go zatrzymywał powinien wyłapać lepiej w ryj .

3

Jak się zdradza przyjaciół to jak oni mają się pokazywać z kimś takim .

1

@MICHU2 daj sobie spokój mamy kim strzelać z dystansu

0

@kinioo a jesteśmy tak dobrze żeby w wodną być w półfinale LM?

2

@slayer nie wszystko będzie na koszulkach tylko z obszarów w których ty sie obracasz . Nie znasz gościa i już siejesz zamęt. Pytam po co ??? Jak widać w artykule gość jest super znany w świecie więc to jest super i miejmy nadzieję że będzie z tego jakaś kasa lub większa rozpoznawalność marki Barcelony.
Ps. Też gościa nie znam ale się cieszę

0

@kinioo to się uśmiałem ale ze maja go włączyć do kadry piłkarzy ręcznych ???

1

@Pustelnik ale prawdziwych tutaj jest mało

0

@MaŁolat oglądam u tak wiem jest bardzo dobry ale w meczy z Interem według twojej teorii powinien być super występ a wszedł i była kupa. Jest jeszcze młody nie zawsze będzie top wahania formy będą

0

@MaŁolat a skąd wiesz ??? Bo dla mnie wszedl Balde i przewracał się o własne nogi to za daleko piłkę wypuścił to się przewrócił

1

@CuleLbn w miarę dobra zmianę dał fajnie i szybko wyprowadzał piłkę z pola karnego

0

@MaFCB gdyby nie ten pique to chyba xavi musiałby się przebrać i grać na obronie albo po koemana dzwonić bo kogo miał tam dać jak zostało nam 2 obrońców

0

@martin86 a co nas interesuje ancelotti i dwa jakich oni mają przeciwników haha

1

@Tomek54321 a co nie mogą wygrać?

0

@Varezq Barca nigdy nie zagra w lidze narodów

0

@MaŁolat No to faktycznie zmiana łohoho

0

@Elvisek nie opowiadaj co lubisz. A co zabronisz mi komentować???

0

@Litman No to powiem ci ze bardzo drogo go wyceniles

0

@Borry jest taka szansa na to

0

@Miszcz Textu FCB możesz więcej nie oglądać nikt cię nie zmusza . Ja jestem z nimi do końca życia

0

@Chaoss bezpośrednie jesteśmy w d...

0

@Rastafarnianin a kogo miał wystawić w obronie ?? Araujo o kulach???

0

@Elvisek weź się usuń bo takich kibiców jak ty prawdziwy kibic Barcy ma za zero

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?