2

@wasacz w następnym przełoży na głowę hehe

0

@jacobFCB bo jak czytam takie bzdety że po meczu z mocnym przeciwnikiem ktoś stęka że przeciwnik był słaby to mnie krew zalewa . Dlaczego płaczesz ? Zamiast napisać wspaniały mecz zdominowaliśmy mocnego przeciwnika.

0

@jacobFCB nie! bo my byliśmy bardzo dobrzy . Dla ciebie Barca jest słaba bo przegrywa albo słaba bo przeciwnik grał słabo. Usuń się na bok.

0

@wasacz on nie musi udowadniać. Udowadniać musi dla pseudotrenerów a reszta wie że to dobry piłkarz

6

@Comfortable_ No i jakby był Araujo jeszcze to jest sztos a powiem szczerze że Christiansen to też nie byle kto

1

Fati to mógłby w Barcie B pomóc bo słabo im idzie a może by formę złapał.

0

@Kaamilos87 jak tu połowa gada że to słabi przeciwnicy bo nic nie pokazli

0

@Malkey95 na bank mu ręka z barku wyskoczyła. Myślę do MS już nie wróci. Miesiąc pauzy będzie miał

1

@jacobFCB ale powiedz dlaczego do jednej ?

0

@Kwiatek67 szkoda ze ty tam nie byłeś taki mądry

4

A zaraz najwięksi trenerzy z la bamby będą mówić że ten mecz to niej wyznacznik bo Bilabo przecież słabe. Haha. No jak my jesteśmy formie to wszyscy będą słabi

0

@mercurial2000 szybko wracaj

0

@FabianMrozek No powiem Ci ze jest fenomenem bo gra dla Barcy

1

@Rastafarnianin a ja pytam gdzie była ochrona??? Do ukarania.

0

@clyde duszenie się

0

@ProMILs widocznie mu wystarczyła taka rozgrzewka

2

@sylweste.r a ja twierdzę że przeciwnik był solidny i ciężki ale zagrali słabo. A dlaczego słabo? Bo my bardzo dobrze przecież to proste . Możemy zagrać z Bayernem Realem kimkolwiek jeżeli będziemy grali dobrze to przeciwnik zawsze zagra słabo i też powiesz ze będziesz czekał na mocnego przeciwnika?

0

@Maker0 bardzo fajnie po co rozgrzewka na kursie trenerskim jeden z bardziej cenionych trenerów na dolnymslasku stwierdził że to bez sensu bo ile razy się zdarza że piłkarz wbiega na boisko odrazu z ławki i nie ma kontuzji to po co się nad tym elementem skupiać

2

@DzizuSS i po co drążysz? Zagrał bardzo dobrze przeciwko mocnemu przeciwnikowi i nie ma co gdybać botakie bzdety to ja mogę pisać gdyby Messi nie miał szczęścia to by tyle bramek nie strzelał

0

@Aragorn33 przyznałem Ci racje zmiana pedriego Roberto do pomocy i ogrywamy bellerina więc nie wiem o co ci chodzi

0

@Aragorn33 taa gateiego żeby zaraz miał kontuzję. Ze zmianą padriego i Roberto do pomocy to się zgodzę ale nie oszukujmy się on w drugiej połowie to za dużo się nie zmęczył hehe

0

@Aragorn33 bo mamy tylko 5 zmian de jong musiał zejść lewemu też dobrze to zrobi fati wiadomo lepiej dmuchać wcześniej kounde po kontuzji jasna sprawa że zszedł no i po powrocie bellerin musiał wejść żeby łapać rytm meczowy . Teraz moje pytanie . Jak chcesz zmienić pedriego w takim układzie?

0

@BulaKG a to tylko Alonso byl w obronie ??? Gdzie był w tym momencie Kounde ?

0

@Seledynowy o proszę. Popełnił jakiś błąd???

0

@cold_play sezon to chyba tylko Ty przegrałeś i ogólnie jesteś przegrywem skoro już w październiku.... a zresztą odpal sobie fife dziecinko

1

@Barca1992 ogórki hehe większego jak ty to chyba nie ma

0

@cold_play czekałem na to a Villareal to słaby jest?? No tak nigdy nie grali w Europie ledwo uchodzą przed spadkiem

0

@Seledynowy dlaczego tak twierdzisz ?

0

@LatajacyHolender czasem tak

0

@Survier No ale przecież Barca B nie gra więc dobrze ze go bierze nie wiem po co płacz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?