Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Damiain No masz rację ale my barcelonismo musimy utwierdzać wszystkich że Barca jest top a real to dno
1
Z jednej strony to dobrze bo chociaż nie będzie gadania że Barca to oszuści i złodzieje. Wiadomo taki prezydent mógłby ponieś karę za swoją rozrzutność ale dobrze ze transfery chociaż robili zgodnie z prawem bo Barca ucierpiała by w świecie i to bardzo .
1
@gaucho104 busi będzie grał bo z Pilznem ma pauzę więc na bank go xavi wystawi
0
@priest9999 jest też superpuchar Hiszpanii w Arabii więc kolejki mogą dziwne przekładane
1
@Image wszyscy real to real tamto podniecają die wszyscy nimi a to bolki madryckie i trzeba z nimi jechać.
2
@Holsik do bramy wejściowej na stadion haha
0
@Kszysiek7 nie twierdzę że jest dobra tylko twierdzę że trochę cię ponosi z tymi porównaniami
0
@LucasW123 kessie to dobry deal bo w lato oddamy go za 20mln i będziemy na plus
1
@Mario96w podpisuje się pod tym na 4 mecze trzy razy nad dymają
3
@DaPidejpi A ja do końca życia będę całował wytatuawany herb na ręce. Vamos Barca
0
@Ksavix A co ty chcesz od Messiego?
0
@Kszysiek7 oj nie nie ty się nadajesz co najwyżej do mycia garnków po frytkach ale jakby ci zaproponowali grę dla Barcy za x mln to byś się nawet nie zastanawiał i siedział tam niczym umtiti byś się kajdankami przykół do ławki żeby cię tylko nie ruszyli bo jednym słabym meczu . Ale fakt Hector słabszy jest Sergiego na którego 90 % tutaj narzeka
0
@Kszysiek7 to jestem ciekaw do czego ty się nadajesz ???
0
Narzekali na Roberto buhahaha ciekawe co powiedzą o Bellerinie bo dla mnie Roberto przy nim to kocur
0
Nie byłem za tą Superliga ale niech tworzą ją jak najszybciej bo LM to my nie wygramy nigdy. Dymani cały czas.
0
@FC1899Barca doczytałem do fatiego w formie i skończyłem bo bezsensu . Fati w formie hahaah
0
@Wiktorek2002 dawać Papszuna
0
@Kuuba77 Kubuś na księżyc poleciałeś?
3
@Criss18Barca PSG mowiy stanowcze nie i nawet Messi tego nie zmieni . Niech sobie strzela asystuje ale niech przegrywają wszystko co się da.
0
@MarioVeB! Po czym tak wnioskujesz ??? Oglądasz jego mecze regularnie ?
0
@Vitoo chciałem tylko zauważyć że on nie będzie strzelał co mecz po 2 bramki ale i tak statystyki ma rewelacyjne
0
@Kszysiek7 a ja twierdzę że jakby byli tacy słabi to nie graliby w Barcelonie tylko w jakimś Luksemburgu
0
@Kuuba77 Kubuś dziadku a kim ty jesteś??? Jesteś biały i potrzebujesz specjalisty i poproszę weź mnie ze sobą
0
@Kszysiek7 ja nie jestem znawca bo jakbym był to pracował w jakimś klubie z topu lub chociaż z ekstraklasy. Skoro ty taki mądry to z kim współpracujesz?
0
@Uukasz_93 oho nowy bohater ale slabo to ogarnal troche
0
@Piotr,1985 ruch ciałem przy zwodzie jeat tak szybki że zanim przeciwnik pomyśli to Leoś już jest zanim
2
@Kszysiek7 ooo kolejny znawca hahaha
0
@Kuuba77 to czytaj jeżeli umiesz zreszta może i umiesz ale żeby ze zrozumieniem to nie bardzo
0
@Kuuba77 oj myślę myślę . Zreszta nie ma co myśleć każdy wie przeciez ty bialy możesz mnie zapisać poproszę
0
@Kuuba77 co mi do tego ?? Nie rozumiem co piszesz . Zjadasz literki chyba wszystko w porządku z tobą? Może jakiś specjalista ci potrzebny