0

@Damiain No masz rację ale my barcelonismo musimy utwierdzać wszystkich że Barca jest top a real to dno

1

Z jednej strony to dobrze bo chociaż nie będzie gadania że Barca to oszuści i złodzieje. Wiadomo taki prezydent mógłby ponieś karę za swoją rozrzutność ale dobrze ze transfery chociaż robili zgodnie z prawem bo Barca ucierpiała by w świecie i to bardzo .

1

@gaucho104 busi będzie grał bo z Pilznem ma pauzę więc na bank go xavi wystawi

0

@priest9999 jest też superpuchar Hiszpanii w Arabii więc kolejki mogą dziwne przekładane

1

@Image wszyscy real to real tamto podniecają die wszyscy nimi a to bolki madryckie i trzeba z nimi jechać.

2

@Holsik do bramy wejściowej na stadion haha

0

@Kszysiek7 nie twierdzę że jest dobra tylko twierdzę że trochę cię ponosi z tymi porównaniami

0

@LucasW123 kessie to dobry deal bo w lato oddamy go za 20mln i będziemy na plus

1

@Mario96w podpisuje się pod tym na 4 mecze trzy razy nad dymają

3

@DaPidejpi A ja do końca życia będę całował wytatuawany herb na ręce. Vamos Barca

0

@Ksavix A co ty chcesz od Messiego?

0

@Kszysiek7 oj nie nie ty się nadajesz co najwyżej do mycia garnków po frytkach ale jakby ci zaproponowali grę dla Barcy za x mln to byś się nawet nie zastanawiał i siedział tam niczym umtiti byś się kajdankami przykół do ławki żeby cię tylko nie ruszyli bo jednym słabym meczu . Ale fakt Hector słabszy jest Sergiego na którego 90 % tutaj narzeka

0

@Kszysiek7 to jestem ciekaw do czego ty się nadajesz ???

0

Narzekali na Roberto buhahaha ciekawe co powiedzą o Bellerinie bo dla mnie Roberto przy nim to kocur

0

Nie byłem za tą Superliga ale niech tworzą ją jak najszybciej bo LM to my nie wygramy nigdy. Dymani cały czas.

0

@FC1899Barca doczytałem do fatiego w formie i skończyłem bo bezsensu . Fati w formie hahaah

0

@Wiktorek2002 dawać Papszuna

0

@Kuuba77 Kubuś na księżyc poleciałeś?

3

@Criss18Barca PSG mowiy stanowcze nie i nawet Messi tego nie zmieni . Niech sobie strzela asystuje ale niech przegrywają wszystko co się da.

0

@MarioVeB! Po czym tak wnioskujesz ??? Oglądasz jego mecze regularnie ?

0

@Vitoo chciałem tylko zauważyć że on nie będzie strzelał co mecz po 2 bramki ale i tak statystyki ma rewelacyjne

0

@Kszysiek7 a ja twierdzę że jakby byli tacy słabi to nie graliby w Barcelonie tylko w jakimś Luksemburgu

0

@Kuuba77 Kubuś dziadku a kim ty jesteś??? Jesteś biały i potrzebujesz specjalisty i poproszę weź mnie ze sobą

0

@Kszysiek7 ja nie jestem znawca bo jakbym był to pracował w jakimś klubie z topu lub chociaż z ekstraklasy. Skoro ty taki mądry to z kim współpracujesz?

0

@Uukasz_93 oho nowy bohater ale slabo to ogarnal troche

0

@Piotr,1985 ruch ciałem przy zwodzie jeat tak szybki że zanim przeciwnik pomyśli to Leoś już jest zanim

2

@Kszysiek7 ooo kolejny znawca hahaha

0

@Kuuba77 to czytaj jeżeli umiesz zreszta może i umiesz ale żeby ze zrozumieniem to nie bardzo

0

@Kuuba77 oj myślę myślę . Zreszta nie ma co myśleć każdy wie przeciez ty bialy możesz mnie zapisać poproszę

0

@Kuuba77 co mi do tego ?? Nie rozumiem co piszesz . Zjadasz literki chyba wszystko w porządku z tobą? Może jakiś specjalista ci potrzebny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?